dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 224 ogłoszenia

549 000 zł76,46 m² 7 180,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią, łazienka) o powierzchni 76,46 m2 położonego na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł26,98 m² 22 238,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 111.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł54 m² 13 592,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Atrakcyjne mieszkanie 53,5 m z widokiem na zbiornik wodny Gdańsk Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł127 m² 21 181,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 300 zł51,12 m² 16 829,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy koniec roku 2025. Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką ds. nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł53,30 m² 13 696,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego przy ul. Wilczak 20, na jednym z najbardziej rozpoznawalnych, nowoczesnych osiedli na poznańskich Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 013 892 zł76,81 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 76,81 m , zlokalizowane przy ul. Studenckiej w Katowicach, praktycznie na terenie Parku Zadole. Planowany odbiór:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 476 zł58,17 m² 11 887,16 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w Zielonym Sercu Rzeszowa Apartamenty Parkowe Res Tower Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycję 'apartamenty Parkowe Res Tower' oferującą 144 nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 227 000 zł50,18 m² 24 451,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie w prestiżowej lokalizacji- grzegórzki, ul. Łaszkiewicza. Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej cenionych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,60 m² 15 518,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mokotów - Jeziorko Czerniakowskie ul. Bernardyńska - 38,6m2 / 2 pokoje + kuchnia + piwnica we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł26,56 m² 1 430,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 26,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 222/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,38 m² 8 870,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie bliźniaczej Zaczernie. Atrakcyjna cena! Przestronna strefa dzienna ok. 24mm2, fotowoltaika i ogrzewanie podłogowe W standardzie! Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł83,92 m² 10 712,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Luksusowy apartament na sprzedaż - Bydgoszcz, ul. Fałata (górzyskowo) Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie (M4) o powierzchni 83,92 m , położone na wysokim parterze w solidnym,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł29,59 m² 23 622,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość, którą Państwu prezentuje zlokalizowana jest bardzo blisko plaży ,otoczona zielenią zrewitalizowanego, ponad 100-letniego Parku Zdrojowego ,na terenie zamkniętego , monitorowanego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł133,02 m² 5 254,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny Segment w zabudowie szeregowej w Piasecznej Górce - 15 minut od Kielc! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł69 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w górach z widokiem na las i ciszą, której dziś naprawdę trudno znaleźć. Na sprzedaż lokal o powierzchni 69 m położony w stylowym domu sudeckim.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,62 m² 7 148,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i pcc B 2.2. Planowany termin przekazania kluczy: II kwartał 2026 r. Lokal na I piętrze: -odrębne wejście, prywatna klatka schodowa -przestronny salon i aneks kuchenny, stąd wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 619 zł51,96 m² 13 753,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł33,30 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne,ciche mieszkanie w świetnie skomunikowanym punkcie, w otoczeniu zieleni. Prezentowana nieruchomość znajduje się na parterze w zadbanym budynku i dwoma wejściami. Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55 m² 10 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament 3 pokojowy z garażem na prestiżowym osiedlu Modre w Straszynie Lokalizacja Osiedle Modre wyznaczane jako podmiejska dzielnica, spełniają wymagania najwyższych wymagań, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł51,12 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.14 51,12m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, TARAS 17,10m2, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł156,49 m² 14 058,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny 3-poziomowy apartament w zabudowie szeregowej z trzema tarasami, prywatnym ogrodem i garażem - Panorama Kliny [na wyłączność] english description below - please do not hesitate.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje z pięknym widokiem Zadzwoń:   W Home Partner Silesia nie płacisz prowizji. Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie 50,31 m2 + piwnica 3,5 m2 bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł70 m² 17 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania Apartament o pow. 70 m2 wykończony w bardzo wysokim standardzie. Apartament znajduje się na 4 piętrze w nowo wybudowanym osiedlu Prestige, składa się z 3 pokoi, balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m z balkonem oraz możliwością wygrodzenia prywatnego ogródka. Lokal położony jest na parterze w 4-piętrowym budynku z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po Remoncie - Sosnowiec, ul. Ostrogórska Szukasz pewnej lokaty kapitału? A może idealnego mieszkania na start w centrum miasta? Odkryj nieruchomość, która łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł74 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na ostatnim piętrze odrestaurowanej kamienicy z 1911 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z tarasem ul. Olimpijska, olsztyn Szukasz funkcjonalnego apartamentu w wysokim standardzie, idealnego do zamieszkania lub jako inwestycja? Ta oferta jest dla Ciebie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł42,20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament 2 pokojowy przy plaży - 5 minut spacerem do morza Przestronne mieszkanie 2 pokojowe w budynku apartamentowym polonia - przy ul. Portowej, do plaży tylko 300m. W sąsiedztwie basen, spa,.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł74 m² 7 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Siemianowice Bytków ul. Okrężna kawalerka 26 m2 we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki zlokalizowanej w samym Centrum Siemianowic Śląskich przy u.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Światło, przestrzeń i funkcjonalność w otoczeniu zieleni. Idealne mieszkanie dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja w jednej z najbardziej cenionych części Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 576 zł39,84 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępne są dobrowolne miejsce postojowe w cenie 16.000-18.000 zł lub garaż indywidualny jednostanowiskowy oraz jedno miejsce postojowe przed garażem w cenie 48.000 zł Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 183 200 zł58,31 m² 20 291 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w nowym budynku z 2023 roku przy ul. Bydgoskiej 23a w Olsztyn. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł47 m² 25 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe, położone w zabytkowym budynku tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Mieszkanie ma 46,5 m i znajduje się na 2. piętrze kamienicy z windą.