dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

595 000 zł145 m² 4 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta! Mieszkanie 5-pokojowe wraz z piwnicą, garażem, budynkiem gospodarczym i ogródkiem, położone na parterze kamienicy w rejonie ul. Szczecińskiej w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Bliskość sklepów, restauracji, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe W niskim bloku centrum lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego. W pobliżu Bulwar Nadwarciański, liczne restauracje, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł54 m² 5 183,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Świdnicy Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy, zaledwie kilka kroków od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Jeleniej Góry w Cieplicach. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł113 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam piękne,słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalno-biurowym przy Placu Wolności 6.Do chwili obecnej w lokalu była prowadzona działalność gospodarcza.Po.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 37,27m2 położona na parterze w bloku z lat 60 tych zbudowanym z cegły. Osiedle Nowe Rokicie ul. Cieszyńska. Istnieje możliwość przeniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,16 m² 11 217,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec Katowice Piotrowice Ochojec opcja podziemnego parkingu Oferujemy sprzedaż nowego mieszkania (rok budowy 2019) o powierzchni 56,16m2 usytuowanego na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł59 m² 12 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta wyłącznie w biurze Lokum Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Czechów ul. Koncertowa. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł58,60 m² 11 860,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny nad morzem! Na sprzedaż nowy, solidnie wykonany bliźniak z 2024 roku, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności, komforcie i energooszczędności. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

13 475 028 zł168,86 m² 79 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 168,86 m w nowej inwestycji Kościuszki 22. Lokalizacja Kościuszki 22 to idealna lokalizacja dla osób, które nie uznają kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 425 zł36,60 m² 8 946,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świeżo oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań)! (oferta niestety bardzo ograniczona czasowo) inwestycja deweloperska W ścisłym centrum, tuż przy ulicy piotrkowskiej (deptak) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w Nowej Wsi Lęborskiej, województwa pomorskiego. Budynek nr 4 położony jest przy ulicy Dworcowej. Lokal mieszkalny nr 3 znajduje się na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł112,62 m² 7 902,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

112,6 m | 2 poziomy | 3 sypialnie | Balkon | Hłaski Pierwsze zdjęcie to tylko propozycja urządzenia mieszkania. Przestrzeń, której dziś szuka większość rodzin 112,62 m komfortu na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł73 m² 11 986,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania mieszczącego się na parterze w centrum w Piaseczna. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje z osobną widną kuchnią i jadalnią, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł47,89 m² 14 533,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament w wysokim standardzie. Gotowy do wprowadzenia, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. ***tylko w sdp Nieruchomości*** Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł158,60 m² 17 969,74 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronny apartament Z basenem na mokotowie Przestronny apartament | Doskonała komunikacja z centrum | Okolica tuż przy Królikarni | Miejsce garażowe ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 170 zł47,90 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament trzypokojowy z aneksem kuchennym i łazienką 47,9m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł46 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atuty: * możliwy zakup przez cudzoziemca * ok. 10 minut spacerem do plaży nad Morze Bałtyckie * zaledwie 2 minuty pieszo do centrum handlowego Galeria Przymorze * przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w I etapie nowoczesnej inwestycji w zabudowie szeregowej na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 565 zł39,70 m² 17 847,98 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Zabłociu ani podatku pcc 2%. Inwestycja: ta wyjątkowa inwestycja, która powstaje w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w mieście. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania premium - Osiedle Pyrzyckie, stargard Na sprzedaż oferujemy nowe mieszkania premium w standardzie deweloperskim zlokalizowane w najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł98,48 m² 6 590,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pod inwestycje | idealne do dalszego wynajmu | 2 mieszkania W jednym | 2pokoleniowe | balkon + taras | miejsce postojowe | lokal: 1g1 "przystanek Reda" to kameralne, nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł61,18 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard, funkcjonalny układ i bliskość toruńskiej Starówki. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 759 zł25,93 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż kompaktowa kawalerka 25,93 m - idealna na start lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Zadzwoń lub napisz - odpowiem na Twoje pytania. Układ: salon z aneksem kuchennym - 17,49.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł47,21 m² 7 625,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność klucze W biurze Przestronne mieszkanie z balkonem, po remoncie - Lubin, ul. Mickiewicza cena do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 111 475 zł89,85 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł34,10 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (1 pokój z kuchnią) o powierzchni 34,1m2 położonego na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł102,50 m² 7 307,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Główne atuty nieruchomości:świetna lokalizacja - sprzyja wypoczynkowiprzestronne pomieszczeniado plaży zaledwie 800mdo wzięcia od ręki!dobrze skomunikowane Z centrum kołobrzegunieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 735 zł76,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Duże mieszkanie 4 pokojowe, trójstronne o powierzchni 76,06m2 z narożnym balkonem o pow. 9,17m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 040 zł45,84 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 288 062 zł87,66 m² 14 693,84 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 - pokojowy przestronny apartament z pięknym widokiem posadowiony na 8 piętrze w nowo powstałej inwestycji w Gdańsku Letnicy przy ul. Starowiejskiej w inwestycji Horizon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,60 m² 17 521,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży nowy piękny apartament wykończony pod klucz w świeżo odrestaurowanej pięknej kamienicy z 1900 roku, położonej przy spokojnej ulicy Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Docenisz prywatność, kameralną zabudowę w okolicy i pełny dostęp do pełnej infrastruktury? Na sprzedaż wyjątkowo jasne, dwustronne mieszkanie (58 m ) przy ul. Dubrownickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł39 m² 17 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, centrum Gdańska Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 824 zł41,11 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł28,40 m² 16 690,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w centrum Poznania, górna Wilda, idealna lokalizacja blisko zieleni i miejskiego życia! w sprzedaży różne powierzchnie, zapytaj! stan deweloperski Nowoczesne 28 m z.

Szczegóły ogłoszenia