dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie wielkości 44.5 m2 na które składa się przedpokój, spora łazienka z wanną, osobny pokoj i kuchnia z drugim pokojem większym dodatkowo duzy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wojkowice,dolnośląskie

568 000 zł95 m² 5 978,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

300 000 zł45 m² 6 699,42 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

589 000 zł69 m² 8 578,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w nowej inwestycji z rynku pierwotnego do odbioru już w I i II kwartale 2021. oraz podatku pcc. Oferta skierowana dla osób ceniących wygodę życia i ponadczasowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

606 155 zł57 m² 10 634 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

242 494 zł16 m² 15 156 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecamy Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania przy ul.Fabrycznej, blisko galerii Jurowieckiej oraz centrum miasta. Przestrzń mieszkalną stanowią pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

472 100 zł70 m² 6 701,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70,45 m2 położne na parterze wraz z dwoma balkonami. Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowca inwestycyjnego? A może nieruchomości dla siebie? Mam dla Ciebie świetna propozycję? Bardzo interesujący apartament o powierzchni 38 m2, w którym mieści się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: trzypokojowe mieszkanie znajduje się na III piętrze budynku z 2001 r. zlokalizowanego w Dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Teren budynku jest ogrodzony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Poznań,wielkopolskie

627 000 zł87 m² 7 219,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta Z możliwością wpłaty W systemie 20/80 Wpłać 20% teraz , a 80% dopiero przy odbiorze. Udogodnienia: -blisko lasu marcelińskiego (900 M) -liczne lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

540 000 zł55 m² 9 895,55 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 54,5m2 przy ul. Stańczyka. Idealny lokal na start, pod wynajem dla pracowników pobliskich korporacji oraz studentów krakowskich uczelni. Lokalizacja: bronowice. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Róż

Kraków,małopolskie

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 410.00 zł; Budynek: blok, z lat 50-tych, cegła po remoncie; Standard mieszkania: do generalnego remontu; Dodatkowo: domofon, miejsce postojowe; W pobliżu: apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Raków

Częstochowa,śląskie

179 000 zł27 m² 6 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

432 843 zł67 m² 6 460,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,00 m2 położone na drugim piętrze wraz z loggią. Lokal składa się dwóch przestronnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3-go Maja

Piekary Śląskie,śląskie

168 000 zł42 m² 3 990,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ulicy Konstytucji 3 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł60 m² 5 796,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Zalesie - ul. Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł75 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 235 000 zł91 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzygwiezdna

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł69 m² 8 719,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pokojowe na zamkniętym osiedlu przy ul. Międzygwiezdnej. Inwestycja nosi nazwę Planeta X i posiada wewnętrzny dziedziniec, wiatę na rowery oraz plac zabaw. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

340 000 zł30 m² 11 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka 30M2, 1 pokój, pruszków, ul.KOPERNIKA (Pruszków, mazowieckie, Kopernika) Na sprzedaż: Kawalerka w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

269 000 zł46 m² 5 912,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości dla siebie? A może pod wynajem? Mam dla Ciebie świetną propozycję! Piękne 45,5m2 - dwupokojowe mieszkanie z niewielkim balkonem i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

245 000 zł51 m² 4 803,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości oferuje bardzo ładne, ustawne i duże 2-pokojowe mieszkanie na Tysiącleciu. Na powierzchni 51 m2 jest; -salon z wyjściem na balkon typu loggia - sypialnia - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Lubin,dolnośląskie

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokoje, lubin 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie II

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

409 000 zł65 m² 6 274,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży mieszkanie znajdujące się na gotowej inwestycji w podwrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

544 548 zł59 m² 9 230 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

779 900 zł65 m² 12 035,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Eleganckie designerskie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,8m2 w zacisznie położonym apartamentowcu na Wilanowie - Błonia Wilanowskie (miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł53 m² 10 491 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

,Piękne mieszkanie na Stegnach! Dolny Mokotów! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic miasta! Prezentujemy 53m2. Zlokalizowane przy jednej z bocznych ulic Czarnomorskiej. Niezależne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 900 zł42 m² 5 419,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Polecamy do zakupu mieszkanie w najbardziej popularnej dzielnicy Bydgoszczy - Wyżyny B-IV. Ul. Komuny Paryskiej. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Styczyńskiego

Gliwice,śląskie

310 000 zł54 m² 5 756,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam trzypokojowe mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum, śródmieście, okolica alei majowej, andersa, styczyńskiego Z miejscem parkingowym. Możliwość powiększenia - wykup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł32 m² 9 344 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się na spotkanie lub zadzwoń I dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

538 000 zł41 m² 12 976,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokojowe na inwestycji wybudowanej przez Dewelopera Dekpol. Inwestycja nosi nazwę Młoda Morena i znajduje się przy samym lesie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i ma wystawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

812 000 zł50 m² 16 079 zł/m²

 

Piętro:25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowiecka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł40 m² 13 794 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Targówku. Usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku wyposażonego w windę na nowym warszawskim osiedlu. Na całość składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożarowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł58 m² 9 417,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie jest bardzo przestronne, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

427 000 zł52 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

402 000 zł43 m² 9 370,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych (przy zakupie mieszkania z rynku pierwotnego oszczędzasz około 5%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 097 000 zł94 m² 11 670 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

926 000 zł62 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

492 184 zł36 m² 13 672 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

419 000 zł54 m² 7 716,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Meg Real Estate poleca komfortowe 2 - pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,30 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku przy ul. Transportowej w Białymstoku. Nieruchomość znajduje.