dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

349 500 zł66 m² 5 295 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2 w Katowicach, okolica Silesia City Center - super lokalizacja! Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

324 200 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Składa się z ; aneks kuchenny salon z balkonem przedpokój łazienka sypialnia Mieszkanie jest po generalnym remoncie 3 lata temu oraz odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

239 000 zł49 m² 4 926,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Po pełen wachlarz, niepublikowanych ofert zapraszamy na naszą stronę internetową. Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowana w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

346 541 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną we wschodniej części miasta na słonecznym stoku przy ul. Św. Kingi. Usytuowanie budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Lokalizacja: wrocław > Stare Miasto > Rynek Informacje : Mieszkanie w wysokim standardzie na 3 piętrze z winda. Po kapitalnym remoncie, o metrażu 44m2, w kw 47 m2 ( wliczona piwnica ) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Kraków,małopolskie

357 000 zł38 m² 9 417,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe z dużą loggią, bardzo dobra lokalizacja ul. Gdańska ( okolice ul. 29 Listopada), blisko uczelni. Mieszkanie o powierzchni 37,91m2, 2 pokojowe do częściowego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

540 000 zł53 m² 10 247 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7m2 zlokalizowane przy ulicy Lubostroń na Ruczaju w Krakowie. W pobliżu Osiedle Europejskie oraz pętla Czerwone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotoryja,dolnośląskie

240 000 zł59 m² 4 095,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w miejscowości Złotoryja. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

160 179 zł18 m² 8 762,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Inwestycyjne mieszkanie 1 - pokojowe dla osób pracujących lub studentów w dobrze skomunikowanej dzielnicy Wrocławia. Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz podatku pcc oraz nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

554 700 zł86 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 86 m2, które można użytkować jako dwa osobne mieszkania o powierzchniach 45 m2 oraz 41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł45 m² 9 193 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy na bardzo dobrze zagospodarowanym, monitorowanym i zamkniętym osiedlu znane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Sosnowiec,śląskie

224 000 zł50 m² 4 480 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , na którą składają kuchnia, dwa pokoje, przedpokój, łazienka oraz wc. Łazienka wykafelkowana, z wanną. Mieszkanie jest do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

285 000 zł68 m² 4 191,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 68 m2, z balkonem, na II piętrze w wieżowcu, zlokalizowanym na osiedlu Przylesie. Lokal dwustronny, rozkładowy, dający spore możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

S/3884 Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie, przy ulicy Alternatywy. Bliskie sąsiedztwo Lasu Kabackiego, 12 minut od stacji metra Imielin.Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł62 m² 9 639,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą - bez prowizji i podatku pcc. 3-pokojowe mieszkanie usytuowane z dala od ruchliwych ulic. Idealna inwestycja dla osób ceniących komfort, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lęborska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł32 m² 14 218,80 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie znajdujące się na Pradze Północ. Ta przestronna oraz widna nieruchomość idealnie nadaje się pod inwestycję. W mieszkaniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

686 000 zł66 m² 10 449,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witaj, widzę, że zaciekawiła Cię moja oferta - mieszkanie w jednej z ponad stu inwestycji, jakie mam w Warszawie do zaprezentowania. Przedstawiona propozycja to. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł113 m² 12 382,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament w Gdańsku, wrzeszcz. Mieszkanie w lokalizacji dotychczas niedostępnej dla deweloperów, na granicy Parku Jaśkowej Doliny. Mieszkanie unikatowe z kilku względów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: m ieszkanie M3, blok 4-piętrowy, balkon, osiedle Wyżyny. Nieruchomość ma powierzchnię 42m2 i składa się z : - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Żegrze

Poznań,wielkopolskie

227 000 zł26 m² 8 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka na Ratajach o powierzchni 26 m2 , z balkonem w pobliżu Ronda Żegrze. Nowoczesne budownictwo stan deweloperski. Termin oddania inwestycji II kwartał 2022 Cena to tylko 227 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

750 900 zł53 m² 14 197,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Brak prowizji I podatku pcc. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Gotowe do odbioru. Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w atrakcyjnej lokalizacji. Balkon przy sypialni i loggia przy salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Kraków,małopolskie

444 000 zł39 m² 11 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dostępne od zaraz ul tkacka/czarnowiejska Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu super funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 3 piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

340 515 zł41 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty od sprawdzonego Dewelopera, bez prowizji i bez pcc Obecnie w sprzedaży 20 inwestycji na terenie całej Polski! *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sobótka,dolnośląskie

189 000 zł29 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na drugim piętrze przy ulicy Zmorskiego w Sobótce powierzchnia 29 m w skład, której wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

534 000 zł133 m² 4 015,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Rynek pierwotny - 0% prowizji, zakup bez podatku 2% pcc Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na trzecim i czwartym piętrze w nowej inwestycji w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

257 000 zł36 m² 7 184,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oraz podatku pcc! komórka lokatorska dla pierwszych klientów - gratis! Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną na ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego Powierzchnia 53 m2: -pokój #1- 9 m2, -pokój #2- 9 m2, -salon- 17 m2, -kuchnia 7 m2, -łazienka 3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 720 000 zł87 m² 19 770,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na Śródmieściu**** Prezentuję Państwu piękne, słoneczne mieszkanie położone w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł57 m² 14 824,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż 2 pokojowy apartament z klimatyzacją położony na Dolnym Mokotowie z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł52 m² 5 029,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 51,50m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jabłonna

Kraków,małopolskie

612 320 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży nowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,20 m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń w stanie deweloperskim gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Lotników

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł32 m² 11 843,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Hampton Home prezentuje mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie (służew), w bardzo dogodnej lokalizacji (2 przystanki autobusem lub 10 minut spacerem od metra Służew, tyle samo do Galerii Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

537 719 zł59 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cieszącą się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pielgrzymów

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na prezentację mieszkania położonego w spokojnej i zielonej dzielnicy Rembertów, otoczonego lasami. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, na 3-cim piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Skoczów

Skoczów,śląskie

305 000 zł59 m² 5 132,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokoje, bardzo dobra lokalizacja, po remoncie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie instalacji po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Toruniu, na Chełmińskim Przedmieściu, przy ul. Bartkiewiczówny 94f. Chełmińskie Przedmieście to jedna z najbardziej lubianych dzielnic przez torunian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazańska

Łomża,podlaskie

419 000 zł73 m² 5 739,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 73 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul.Kazańskiej. Lokal składa się z 3 ustawnych pokoi,oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

423 820 zł62 m² 6 885,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Urocza. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł48 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta komfortowego, atrakcyjnego mieszkania położonego w dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze niskiego bloku, zlokalizowanego w bliskiej odległości od szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

619 000 zł62 m² 9 916,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Expander Advisors prezentuje: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,42m2, usytuowane na parterze w 7-piętrowym budynku. Zakup bez podatku pcc i prowizji! W ofercie posiadam.