dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł44 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na Śródmieściu***** Na sprzedaż prawdziwa perełka rynku nieruchomości - dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł43 m² 9 333,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Blok jest z 2011 roku, posiada windę oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie posiada pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

319 599 zł33 m² 9 612 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy etap w sprzedaży! Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie błękitne tarasy w Sianożętach ok. 250 m od plaży! Uwaga! Super promocyjna cena brutto (z vat 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krosno

Krosno,podkarpackie

270 000 zł62 m² 4 374 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle Markiewicza- oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,73 m2 składające się z czterech pokoi, kuchnia, łazienki, wc, przedpokoju, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczowa

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł28 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie jest dostępne od zaraz! Jeśli pojawią się pytania lub będą Państwo zainteresowani oglądaniem proszę o kontakt telefoniczny pod numerem : 2 pokojowe mieszkanie o pow. 28m2 + 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Felin

Lublin,lubelskie

424 000 zł61 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2 windami. Nieruchomość zlokalizowana na cieszącym się coraz większą popularnością lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

440 000 zł42 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Ząbkach. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku, zlokalizowanym w zamkniętym osiedlu w Ząbkach w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł61 m² 8 075,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Okazyjna nowa cena! Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie 2-pokojowe rozkładowe o powierzchni 61,3m2 (w księdze wieczystej 63,8m2) w apartamentowcu z 2009r. zlokalizowanym na Wzgórzach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Osiedle usytuowane jest u zbiegu ulic: idzikowskiego oraz Czerniakowskiej, w bliskim sąsiedztwie trasy A2. Teren jest ogrodzony z ochroną. Dookoła jest cichy, zielony teren, sprzyjający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 790 zł39 m² 7 512 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokoje Z tarasem jar/grasera toruń bezpośrednio od dewelopera zarezerwuj swój czas na prezentacje mieszkania na inwestycji zero prowizji od kupującego brak opłat podatku pcc 2% (podatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołbińska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł85 m² 6 096 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun Oferty: tel. Znakomite jako: * mieszkanie dla rodziny * inwestycja pod wynajem Gorąco polecam, 3-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 85,14 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł32 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania kawalerka z oddzielną kuchnią z oknem. Lokal składa się z: - dużego salonu z balkonem - kuchni z oknem - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ojcowska

Kraków,małopolskie

415 000 zł44 m² 9 421,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bronowice małe, okolice ul. Ojcowskiej 2 pokojowe mieszkanie O metrażu 44,07 M2 Z 3 balkonami Dzielnica Bronowice to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa, to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł59 m² 7 572 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel: super oferta! Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym 26,6 m kw - sypialnia 9,1 m kw - sypialnia 10,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilcza

Gdańsk,pomorskie

647 750 zł58 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru mieszkania w Śródmieściu Gdańska! w sprzedaży pozostało już tylko 7 lokali! metraż od 57 m2 do 82 m2 Inwestycja składa się z 4 kondygnacji mieszkalnych i 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

437 131 zł37 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu zlokalizowanym przy ul. Stańczyka w Bronowicach- osiedle krk. Zakup na zasadzie cesji praw umowy deweloperskiej, rozpoczęcie budowy nastąpiło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

373 900 zł43 m² 8 695,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rozkładowe mieszkanie blisko centrum Doskonale położona nieruchomość w pobliżu przystanku autobusowego oraz tramwajowego. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszków,mazowieckie

412 854 zł52 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie posiadamy na sprzedaż segmenty w stanie deweloperskim, dostępne w III kwartale 2022r. Bez podatku pcc, bez prowizji dla agencji. Inwestycja znajduje się w Pruszkowie. Tylko 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

475 868 zł95 m² 5 009,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie , położone w kameralnej części Marek na pograniczu Białołęki w sąsiedztwie lasu. Lokal 94 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

467 000 zł69 m² 6 807,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Rejtana na osiedlu Nowe Miasto. W doskonałej lokalizacji dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niesiołowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro "rab-Haus" nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o pow. użytkowej 48,50 m2 po generalnym remoncie. Osiedle Rubinkowo II. Ulica Niesiołowskiego 22. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Piła,wielkopolskie

395 000 zł81 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezewacja! atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie loggia Atrakcyjne, 4 pokojowe mieszkanie na os. Zamość, szuka swoich nowych lokatorów. W mieszkaniu dwa lata temu wykonano gruntowny remont, z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szańcach

Wrocław,dolnośląskie

505 500 zł60 m² 8 467,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam ofertę funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego ,położonego na 1 piętrze w budynku pięciokondygnacyjnym z końca lat dziewiędziesiątych w okolicy ul.Ks.J. Poniatowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

593 193 zł86 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 85,97 mkw - 4 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż pięknie wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 53 m2 zlokalizowane w bloku z cegły z 1998 roku, na fordońskim Osiedlu Tatrzańskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

410 000 zł41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe na 5 pietrze. Oddanie do użytkowania we wrześniu 2021. Mieszkanie - 41 m2 na które składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,32 m2 - pokój/sypialnia 10,58 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cztery pokoje - 65m2 - 4 pokoje - widna kuchnia widok na panoramę miasta Przestronne czteropokojowe mieszkanie położona w nowo powstającej inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

340 000 zł46 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na Ptasim osiedlu w Gliwicach! mieszkanie po generalnym remoncie! 2 pokoje+salon z aneksem kuchennym+łazienka z wc+ balkon 3 piętro Ul. Bekasa 17 Rewelacyjnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł43 m² 8 681,37 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 usytuowane na 4 piętrze 11 piętrowego apartamentowca vispro zlokalizowanego przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

350 000 zł43 m² 8 168,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania na parterze, w okazyjnej cenie? idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja, - mieszkanie jasne i ciepłe, - brak problemów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł55 m² 17 505,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Miejsce idealne dla osób kochających miejski styl życia oraz ceniących nowoczesny design. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu w centrum Warszawy, na osiedlu 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakole

Warszawa,mazowieckie

442 167 zł34 m² 13 051 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander- oferuje W najbardziej klimatycznej części miasta - Pradze Południe powstaje inwestycja dopasowana charakterem do Starej Pragi. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2, usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 2001 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

348 000 zł63 m² 5 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzysz o eleganckim mieszkaniu w wysokim standardzie w pięknej okolicy, gdzie wszędzie będziesz mieć blisko? Nie chcesz martwić się długim i kosztownym remontem? Mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł46 m² 8 592 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z dużym potencjałem , idealne jako inwestycja , możliwość wydzielenia 3-go pokoju! Wirtualny spacer: opiekun oferty Mieszkanie znajduje się na pl.Legionów , 5 piętro , zaadaptowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Łódź,łódzkie

330 000 zł57 m² 5 765,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w City Square! Oferujemy do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na drugim piętrze w ogrodzonym wieżowcu przy ul. Bednarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł22 m² 14 595,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970roku. Teren monitorowany Mieszkanie o powierzchni 21,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (40 m2) zlokalizowane na osiedlu Na Stoku. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz balkon. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie bez piecyka, ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

269 000 zł48 m² 5 627,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe II piętro z balkonem! Prestige Nieruchomości prezentuje ładne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,80m2 usytuowane na komfortowym II piętrze na osiedlu Piastowskim. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

316 558 zł38 m² 8 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,69 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł58 m² 7 696,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wstrzymane! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,34 m2 zlokalizowane przy ul.Kwiatkowskiego na 7 piętrze w bloku z windą. Rozkład mieszkania: -duży salon z balkonem,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij