dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

755 000 zł94 m² 8 031,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń i umów bezpłatną prezentację Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł37 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, położonego w cichej części Osiedla Bartodzieje. Opis nieruchomości: prezentowane mieszkanie umiejscowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł30 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*** hampton home poleca *** Na sprzedaż piękna kawalerka z loggią w apartamentowcu na Bemowie. Mieszkanie składa się z: * salonu (18,16 m2), * osobnej kuchni (4,83 m2) z piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłopotowskiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł44 m² 15 681,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikatowe 2 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy z 1910r. Sufity o wysokości 3,5m! Do mieszkania przynależy taras 11 mkw. Sprzedawane po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

899 500 zł60 m² 14 991,70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Sprzedam słoneczny apartament na ostatnim piętrze (południowa elewacja) z tarasem oraz pomieszczeniem gospodarczym (na tym samym piętrze). Usytuowane od środka osiedla z daleka od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł32 m² 11 219 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hebanowskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł71 m² 9 806,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Główne atuty nieruchomości: - mieszkanie wykończone pod klucz w wysokim standardzie, - spokojna i cicha okolica, - świetny dojazd do centrum Gdańska; lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

339 000 zł53 m² 6 396 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie o pow. 53 m2 w Grodzisku Mazowieckim (os. Teligi). Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku z 2000 r. Lokal środkowy z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

912 464 zł68 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

WE speak english Oferta Specjalna! - Bez Prowizji, bez pcc. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do powtórzenia, to prawdopodobnie odnalazłeś/aś to czego szukasz :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

196 860 zł33 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Magnolia Park oferta bez prowizji od kupującego Osiedle Magnolia Park to wspaniała inwestycja. Miejsce to charakteryzuje się komfortem i nowoczesnością. Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pleśniarowicza

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Pleśniarowicza na osiedlu Krakowska Południe. Mieszkanie o powierzchni 65m2 położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł74 m² 7 428,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz dużego mieszkania? Nie masz czasu na czasochłonne remonty ? Chcesz kupić mieszkanie gotowe do wprowadzenia ? Zapraszam Cię na Os. Bolesława Chrobrego - mam to czego szukasz. Mieszanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 239 000 zł93 m² 13 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament o powierzchni 93 m2 dla wymagającego klienta mieszczący się na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 2020 roku! Został wykończony tak aby nowy właściciel mógł się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

575 900 zł66 m² 8 725,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 3 pokoje -66 M2-I piętro - Huta-os.Szkolne BEZPOŚREDNIO 575 900 zł Mieszkanie 3 pokoje -66,5 m2 I PIĘTRO - Huta-os.Szkolne cena-575,900 zł- komfortowe zadbane ciepłe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

501 000 zł59 m² 8 520,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na bezpłatną prezentację! przestronne/ pełen rozkład / nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni 58,8 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym 2 Sypialni Łazienki Przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

699 000 zł40 m² 17 678,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2- pokojowy (39.54m2) apartament zlokalizowany w nowo budowanej Inwestycji na ul. Kościuszki. Apartamenty zostały zaprojektowane według najwyższych standardów. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

394 000 zł38 m² 10 314,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Mieszkanie składa się z : -pokoju z aneksem(możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 49 m kw usytuowany jest na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

30827. NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m2 osiedla Na Skarpie w Toruniu. Mieści się ono na III piętrze w niskim bloku z 1985 roku. Na powierzchnię 36,63 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł32 m² 7 235,22 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej Nieruchomość o powierzchni całkowitej 32,48 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogalskiego

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł76 m² 8 395 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 76 M2, 4 pokoje, praga-południe, ul.ROGALSKIEGO Na sprzedaż: Mieszkanie do remontu w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Rogalskiego. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - spokojna okolica - dobrze skomunikowana lokalizacja - blisko Centrum Gdyni - nieruchomość nadająca się pod inwestycje jak i dla rodziny mieszkanie Prezentowana nieruchomość usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

2 508 075 zł160 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokal na powiślu - Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w pełni zrewitalizowanej kamienicy na warszawskim Powiślu. . Bliskie sąsiedztwo z Torwarem i Stadionem Legii oraz Łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

319 076 zł35 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości mieszkanie Z ogródkiem! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o planowanej powierzchni 34,72 m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowa

Gdynia,pomorskie

349 000 zł43 m² 8 144,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze, 3 piętrowego budynku w Gdyni Dąbrowa. Budynek ocieplony z nową elewacją. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł31 m² 7 903 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! super okazja! nowa inwestycja - mini apartamenty - od 200 000 zł netto najniższa cena W warszawie! Cena netto + Vat23% Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczęśliwice

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł62 m² 9 435,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi na Warszawskiej Ochocie blisko Parku Szczęśliwickiego wolne od zaraz. Budynek z 1978 roku zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

635 000 zł64 m² 9 921,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa dwupokojowe, jasne mieszkanie na sprzedaż w Krakowie, o powierzchni 64 m2, w niskim bloku przy ul. Piotra Borowego. Inwestycja Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bodzentyńska

Kielce,świętokrzyskie

90 000 zł14 m² 6 429 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 14 m2 ul Bodzentyńska Centrum Lokal na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku z cegły blok zabezpieczony domofonem teren ogrodzony z bramą wjazdową. Skład lokalu - łazienka - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lubin,dolnośląskie

499 000 zł75 m² 6 626,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, balkonem i piwnicą. Przestronne mieszkanie o powierzchni 75,3 mkw położone na 1piętrze w niskiej zabudowie nowego budownictwa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Turawa,opolskie

99 000 zł36 m² 2 788,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze w domu mieszkalnym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki i wc. Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sielec

Sosnowiec,śląskie

329 000 zł79 m² 4 143,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M5, składające się z czterech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z toaletą, przedpokoju oraz piwnicy, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

340 260 zł43 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel: mieszkanie o projektowanej powierzchni 42,8 m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Numer oferty 1780 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dwupokojowy apartament w Karpaczu. Mieszkanie zajmuje się na drugim piętrze w trzy piętrowym budynku jego całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Warszawa,mazowieckie

417 000 zł35 m² 11 948,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Okazja - ładne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34,9 m2 obok Parku Moczydło, zaledwie 1 km od stacji Metra Księcia Janusza. Mieszkanie usytuowane na I piętrze, w budynku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł73 m² 5 346,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina - Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Wrocław,dolnośląskie

275 598 zł30 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Małgorzata Franuszkiewicz telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 30,12 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 20,82 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 520 000 zł100 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament zlokalizowany na 1 piętrze w 3 - piętrowym apartamentowcu przy ul. Ken 51 na Ursynowie. Starannie wykończony materiałami wysokiej jakości. Przestronny, dobrze rozplanowany. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Obiektem sprzedaży jest świeżo wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni około 55m2 na pierwszym piętrze w dzielnicy Wrzeszcz. Budynek znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

389 000 zł29 m² 13 432,30 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielenia 2 pokoju. Inwestycja w trakcie budowy. Zakończenie planowane jest na 3 kwartał 2021 roku. (Lipiec). Grafiki w ogłoszeniu to wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł31 m² 12 136 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja lokal w budnynku premium który sprawdzi sie, jako mieszkanie lub małe biuro Prestiżowy przeszklony budynek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij