dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

528 987 zł58 m² 9 120 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł43 m² 13 785 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji lokal -2 pokoje : - Salon z wyjściem na taras - aneks kuchenny - Sypialnia z wyjsciem na taras - Hol - Łazienka - taras Nowoczesność i wygoda: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

296 184 zł35 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

405 000 zł48 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

358 097 zł32 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

471 800 zł34 m² 13 876 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

353 507 zł46 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 029 875 zł82 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Warszawa,mazowieckie

399 999 zł47 m² 8 510,62 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, które usytuowane jest na parterze w budynku z 1968 roku. Nieruchomość 47m2 składa się z: salonu, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puchacza

Lublin,lubelskie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej części Lublina, bronowice -ul. Puchacza, niska zabudowa. Salon z aneksem plus sypialnia (bez Balkonu) , 1 piętro-idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

692 695 zł64 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

524 925 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w cichej okolicy osiedla Dąbie. Budynek 3 piętrowy z windą. Nieruchomość świetnie skomunikowana z centrum. Okolica spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Avenue Estate prezentuje mieszkanie ze zjawiskowym widokiem na Powiślu! Opis Nieruchomości Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie ze spektakularnym widokiem oraz z szerokim tarasem (37m2). Samo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

942 676 zł76 m² 12 404 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

523 745 zł48 m² 10 911 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

849 000 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

291 732 zł35 m² 8 335 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

595 355 zł36 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Brak prowizji, brak pcc Zapraszamy Państwa do prezentacji mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z windą z 1934roku. Kamienica przeszła generalny remont:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

504 000 zł24 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedmiot ogłoszenia stanowi lokal usługowy. Podana cena stanowi cenę netto, do której doliczyć należy 23% podatku vat. Na sprzedaż komfortowy apartament, o powierzchni 24 m2 mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

749 526 zł71 m² 10 557 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

329 835 zł40 m² 8 246 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

740 110 zł68 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

563 760 zł47 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

135 000 zł33 m² 4 082,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Szukasz kawalerki w Centrum Zabrza z całą niezbędną infrastrukturą w zasięgu pieszym? Ta oferta może ci się spodobać! Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

707 365 zł62 m² 11 409 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

850 388 zł70 m² 12 148 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

294 544 zł36 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

519 000 zł44 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

360 575 zł50 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

931 714 zł76 m² 12 259 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

344 000 zł41 m² 8 359,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Idealne na start! Mieszkanie składa się z : -pokoju z aneksem -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pabianice

Pabianice,łódzkie

269 000 zł60 m² 4 459,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Pabianicach na osiedlu Bugaj, na 4 piętrze. Własnościowe, z księgą wieczystą. Powierzchnia 60,32m2, z trzema pokojami. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe.Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

516 703 zł50 m² 10 334 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

510 815 zł59 m² 8 658 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

1 031 424 zł76 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

304 446 zł26 m² 11 709 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 151 563 zł97 m² 11 872 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

313 268 zł41 m² 7 641 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

515 000 zł100 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowy dwupoziomowy apartament W stanie deweloperskim ul. Petrażyckiego - sidzina Prezentowana oferta sprzedaży to nowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m2 (85 m2 +15 m2 zaadaptowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

329 589 zł41 m² 8 039 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

529 000 zł45 m² 11 756 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij