dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 000 zł80 m² 5 581,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości oferta wstrzymana - umowa przedwstępna libera Nieruchomości prezentuje nowocześnie zaaranżowane, przestronne i bardzo wygodne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

1 001 764 zł106 m² 9 451 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

388 600 zł29 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

383 922 zł33 m² 11 634 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł28 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28 m ,10 piętro w 15-piętrowym bloku z windą z 2017 roku-Warszawa, bliska Wola, ul. Marcina Kasprzaka. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Bohaterów Getta

Kraków,małopolskie

455 992 zł33 m² 13 931,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Stare podgórze - 1-pokojowe N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie, znajdujące się w prestiżowej lokalizacji, w rejonie ulic Targowej, limanowskiego i Placu Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Choszczno,zachodniopomorskie

185 000 zł61 m² 3 032,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzy pokojowe W choszcznie 185 tys. W atrakcyjnym miejscu blisko jeziora - cena do negocjacji! choszczno 2 piętro 3 pokoje o powierzchni 61,01 m2. Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Sosnowiec,śląskie

184 000 zł46 m² 3 982,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 46,20 m2, na którą składają się salon, kuchnia, sypialnia, przedpokój oraz łazienka. Zabudowa kuchenna w cenie mieszkania. Łazienka wykafelkowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bogucice

Katowice,śląskie

390 000 zł72 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Bogucice o powierzchni 72m2 w skład którego wchodzą: mieszkanie do remontu. - 4 przestronne pokoje - kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

811 311 zł44 m² 18 591 zł/m²

 

Piętro:9/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowy apartament w Platinum Towers, w ścisłym centrum Warszawy. Na to komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 składają się: kuchnia otwarta na salon, ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

466 928 zł61 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe we Wrześniu! Odbiór kluczy Listopad! Standard Premium *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy Legrand *drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kordeckiego

Gdynia,pomorskie

335 000 zł36 m² 9 279,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży kompaktowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Augustyna Kordeckiego w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł79 m² 7 582,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79m2, przy ul. Bulońskiej na Morenie. W jego skład wchodzą: - salon - 3 sypialnie - oddzielna kuchnia - przedpokój - łazienka - oddzielone wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł37 m² 11 838 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta na wyłączność zakup tylko za gotówkę! grunty nieuregulowane brak księgi wieczystej! mieszkanie 3 pokojowe O łącznej powierzchni 37 M2 praga północ ul. Siedlecka. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 029 875 zł82 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

435 000 zł58 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w okolicy ulic Nowosądeckiej i Włoskiej w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie składa się z: -trzy pokoje -kuchnia z meblami na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

585 700 zł57 m² 10 312 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 56,80M2, 3 pokoje, ursynów, ul.STEFANA SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO (Warszawa, Ursynów, Rogozińskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł46 m² 7 546,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Możliwość zrobienia 2 pokoi Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu na Nadodrzu. Mieszkanie składa się z: - kuchni, - łazienki, - przedpokoju, - pokoju, - nyży Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

325 814 zł23 m² 14 166 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Steyera

Świnoujście,zachodniopomorskie

532 263 zł61 m² 8 754,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rozpoczął się (2020 roku) drugi etap sprzedaży inwestycji przy ul. Steyera i Łużyckiej. Etap ten skutkuje rozpoczęciem budowy drugiego budynku mieszkalnego, IV kondygnacyjnego z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł53 m² 10 705,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie W gdańsku przy ulicy wejhera mieszkanie: do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,15 m2, które usytuowane jest na 6 piętrze w budynku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

355 075 zł41 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Promocja na wybrane mieszkania - szczegóły na spotkaniu w biurze. Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania. Zostały ostatnie lokale mieszkalne. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowców

Wrocław,dolnośląskie

274 000 zł40 m² 6 799,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w okolicach ul. Metalowców. Mieszkanie znajduje się w przyjemniej okolicy, za oknem i wzdłuż ulicy znajdują się ogródki działkowe, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł53 m² 9 653,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie w drugiej linii zabudowy- z bardzo dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! cesja! Odbiór nieruchomości od dewelopera do września tego roku! lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

545 000 zł52 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam 3-pokojowe, mieszkanie rodzinne lub inwestycyjne na Bronowicach o dużych możliwościach aranżacyjnych z pięknym wykończeniem. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrówka Mała

Katowice,śląskie

230 000 zł36 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje W spokojnej okolicy! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Dąbrówka Mała w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 2 piętrze niskiego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł53 m² 15 969,60 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowy apartament o powierzchni 52,6 m2, przy ulicy Okopowej 56, usytuowany na 16 piętrze, w budynku apartamentowo-biurowym w sąsiedztwie ch Klif oraz Arkadii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fojkisa

Ruda Śląska,śląskie

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie z dobrym rozkładem, o powierzchni 51m2. Znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynkiem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez prowozji bez pcc z możliwością odliczenia vat 23% Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmopolitan na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

422 706 zł53 m² 7 976 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

530 000 zł20 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z balkonem 200m do sopockiej plaży po kapitalnym remoncie w 2019r. Wysoki standard w nowoczesnym stylu. Sprzedam w pełni wyposażone gotowe do wynajmu. Cena tego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewakowskiego

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł56 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Platinium Develop przedstawia atrakcyjne mieszkanie blisko centrum, przy ul. Lewakowskiego, doskonale usytuowane dla studentów lub osób aktywnych zawodowo, które cenią sobie mobilność i szybkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

79 000 zł37 m² 2 154,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 150 c/8. Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie50m2,3pokoje,Bemowo Kossutha,Warszawa Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielecka

Sosnowiec,śląskie

254 900 zł60 m² 4 248,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 60m2, na którą składają się kuchnia, salon, dwa pokoje, przedpokój, łazienka oraz wc. Mieszkanie jest do remontu. Zabudowa kuchenna w cenie mieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Będzin,śląskie

317 000 zł60 m² 5 283,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

agencyjnej! Szukasz naprawdę przestronnego mieszkania? Interesuje Cię dogodna lokalizacja? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

505 000 zł51 m² 9 902 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

747 834 zł66 m² 11 331 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

273 000 zł42 m² 6 438,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M3, 42,4m z balkonem, na osiedlu Bartodzieje w bardzo dobrej lokalizacji - okolice Balatonu. W skład nieruchomości wchodzą: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

700 000 zł61 m² 11 532,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1866

Stylowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta - doskonałe na inwestycję najmu krótkoterminowego! mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 60,7m2 składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

439 444 zł36 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż nowe 1/2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wyszyńskiego 56. Idealne dla pary lub dla inwestora pod wynajem.(wystawa okien na zachód) Spieszmy się kupować mieszkania.