dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stołczyn

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł69 m² 4 188,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dużego mieszkania do własnej aranżacji. Mieszkanie na parterze domu czterorodzinego o powierzchni 68,78 m2 składa się z 3 pokoi, werandy, osobnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radwanice,dolnośląskie

386 500 zł56 m² 6 925,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cena z miejscem postojowym 386 500 zł Bez pcc, bez prowizji! Osiedle "trzy kolory" znajdujące się w Radwanicach przy ul. Szkolnej ma w sprzedaży kolejny etap swojej inwestycji. Szmaragd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

968 000 zł77 m² 12 571 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 77 M2, 4 pokoje, praga-południe, ul. Ostrobramska Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze-Południe na ulicy Ostrobramskiej. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

962 000 zł281 m² 3 423,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny Apartament do zamieszkania od zaraz! z możliwością zagospodarowania ogrodu zimowego, apartament wyposażony w sprzęt agd pod zabudowę (płyta, piekarnik, chłodziarko zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Lublin,lubelskie

309 000 zł36 m² 8 465,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zadbana mieszkanie do wejścia w dzielnicy Czechów. Mieszkanie zlokalizowane na zielonym osiedlu, dobrze skomunikowane, w bliskiej odległości "uniwersytet Medyczny" Mieszkanie ma powierzchni 36,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

190 000 zł21 m² 9 223 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferta bez prowizji I podatku pcc dla kupującego! - bezpośrednio od dewelopera! Podana cena jest ceną brutto zawierającą podatek 23% vat. - możliwość odliczenia vat - u przy zakupie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Linneusza

Warszawa,mazowieckie

627 990 zł50 m² 12 559,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo, wyremontowane 3-pokojowe mieszkania z garderobą na Nowej Pradze. Cicha, spokojna okolica, dużo zieleni W pobliżu: lewiatan, żabka, carrefour Express, biedronka Bazar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Nowa Sól,lubuskie

135 000 zł31 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa Sól, mieszkanie, kawalerka, 31m2, sprzedam 135 000zł. Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, na III piętrze w bloku po remoncie w atrakcyjnej lokalizacji. W skład lokalu wchodzą: - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł43 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Liczba pokoi: 1 cena: 289 000,00 pln metraż: 26,34 m2 Piętro: 0 Termin odbioru: i kwartał 2022 Posiadamy również inne mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

254 000 zł29 m² 8 758,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w śródmieściu w super lokalizacji Okazja pow - 29 m piętro -4 Adaptacja poddasza Oddanie do użytku Xl/X -2021 Mieszkanie w bliskiej odległości od szkól, przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kwiatowa

Gdańsk,pomorskie

363 500 zł27 m² 13 334,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na Wyspie Sobieszewskiej ostatnie 2 mieszknia! Niski dwupiętrowy budynek, niemal z każdej strony otoczony zielenią, znajduje się tylko kilometr od linii brzegowej. Sąsiedztwo plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Roosevelta

Piotrków Trybunalski,łódzkie

169 000 zł68 m² 2 485,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie w budynku z cegły na ulicy Roosevelta w Piotrkowie do remontu. 2 pokoje. 58 m2. Duża komórka 12.80 m2 i osobno piwnica 2.40 m2. Łącznie ok. 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

697 215 zł88 m² 7 923 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! we wszystkich opcjach garaż jest wliczony w cenę mieszkania bądź domu.! oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł80 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuje na sprzedaż bardzo jasne, przestronne mieszkanie na Powiślu. Mieszkanie 80m2 składa się z 2 sypialni, jasnego salonu połączonego aneksem z kuchnią, oraz dużej łazienki, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

574 826 zł43 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Pośrednictwa dewelopera Wawel Service ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejny etap inwestycji przy ulicy Lema 28 w Krakowie! Na III już etap inwestycji składa się 7 piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł70 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dwustronne, jasne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70,06 m2 w inwestycji Esteio, znajdujące się na parterze w bloku z 2021 roku przy ul. Grodkowskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

224 000 zł56 m² 4 021,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetny rozkład pomieszczeń - nieprzechodnie pokoje. Wysoki standard wykończeń Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

424 200 zł73 m² 5 799,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł65 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogrzewanie miejskie! odnowiona elewacja! kilka minut od placu grunwaldzkiego! 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się na ul. Barlickiego. Usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł41 m² 10 411,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 70-tych, zlokalizowane na Bielanach przy ulicy Marymonckiej. Budynek w 2019 roku odnowiony, ocieplony, nowe nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

439 000 zł58 m² 7 532,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

DO sprzedania: trzypokojowe mieszkanie przy ul. Długiej. Na granicy Wieliczki i Czarnochowic. Mieszkanie, położone jest na czwartym piętrze na osiedlu strzeżonym o wysokim standardzie. Oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kokosowa

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł66 m² 8 721,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Pokrótce: stabłowice, ul. Kokosowa idealne osiedle dla rodzin/ 66,5 mkw/ 4 pokoje/ wygodne , jasne/ z dużym tarasem/ miejscem postojowym i komórką lokatorską/ liczne tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

741 091 zł68 m² 10 898 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

725 000 zł161 m² 4 503,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wielkość mieszkania, jego cena, lokalizacja i stan to aspekty, które przesądzają o wyborze konkretnej nieruchomości do zamieszkania czy też na inwestycję. Oto oferta, która daje cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł49 m² 7 471 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem. Zakończenie budowy iq 2021 Bez prowizji dla Kupującego i bez podatku pcc. Zapraszam na prezentację tel. Mieszkanie o powierzchni 49,39m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

405 000 zł51 m² 7 967,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i bez podatku pcc Do wyboru piętra 1 2 3 4 lub 5 Inwestycja położona jest w centralnej części Lublina, w pobliżu ulic Wyścigowej i Nowy Świat. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

332 449 zł31 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: stare Miasto / ul.Strzegomska Ilość pokoi:2 Metraż: 31,07 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2 , blok z Informacje dodatkowe: Wolne od 1 października OPIS NIERUCHOMOŚCI :Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł43 m² 5 986 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m2,umiejscowione na parterze w budynku mieszkalnym, znajdującego się w dobrej lokalizacji przy ulicy Starowiejskiej (była ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Przemyśl,podkarpackie

310 000 zł86 m² 3 604,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Piękne mieszkanie w ocieplonym bloku 86 m2 na parterze. Salon, 3 sypialnie, kuchnia, łazienka, osobno wc, dwa przedpokoje, duży balkon, piwnica, domofon. Bardzo dobra lokalizacja - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

247 500 zł66 m² 3 730,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba do kontaktu: tel. 78 04 05 05 oferta zarezerwowana Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest klimatyczne - trzypokojowe mieszkanie - po przebudowie / trzy pokoje - położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

779 000 zł79 m² 9 861 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlenkierów

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł45 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! viva invest prezentuje Mieszkanie w centrum cichej i zielonej dzielnicy jaką jest Warszawska Wola. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

294 000 zł140 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania zadbane mieszkanie dwupoziomowe wraz z wyposażeniem, gotowe do zamieszkania położone w dwurodzinnej kamienicy, umiejscowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

569 000 zł41 m² 10 284,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

English belowextra broker ma do zaprezentowania na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Świętego Łazarza 9 tuż obok Hali Targowej.NIERUCHOMOŚĆ:- pow. 40,74m2- piętro 0/3 - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

297 000 zł94 m² 3 156,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie z dużym potencjałem, w zielonej i spokojnej części miasta Świebodzice. Obecnie lokal podzielony jest fizycznie na 2 niezależne mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

263 000 zł37 m² 7 017,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zakupu mieszkania dwupokojowego na Wyżynach. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze budynku z cegły z 1991 roku. Posiada niezwykle funkcjonalny układ dwóch pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

383 700 zł58 m² 5 799,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

406 200 zł65 m² 6 290,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Paderewskiego Ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2 na 3 piętrze przy ul. Grodzkiej na Podzamczu. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, dwustronne składające się z trzech pokoi, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

605 520 zł52 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo miłe mieszkanie na przeuroczym pełnym drzew i kwiatów osiedlu. Wychodząc z domu będziecie czuli się Państwo niemal jak w parku. Mieszkanie składa się z trzech pokojów-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

528 987 zł58 m² 9 120 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020