dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

704 400 zł36 m² 19 654 zł/m²

 

Piętro:11/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Komfortowa kawalerka przy stacji metra linii M2. - funkcjonalne rozkłady - wykończone pod klucz (dodatkowa opłata - trzy warianty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie (51m2) z balkonem, piwnicą oraz darmowym miejscem postojowym przy ul. Os. Tysiąclecia - Mistrzejowice. Idealny lokal na start lub pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 42 m2 na osiedlu Wyżyny. Rozkładowe, jasne i przytulne mieszkanie w zadbanym budynku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie kapitalnym. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warchałowskiego

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł72 m² 9 862,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 72,5m2 z balkonem 6m2 i piwnicą na Imielinie. Na w/w powierzchnię składa się oddzielna kuchnia-6,6m2, /salon - 17,9m2/sypialnie: 10,5 /9,5/ 9,8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

159 000 zł18 m² 8 927,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wysoki Parter, kawalerka! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o metrażu 17.81m2. Lokal składa się z : * osobnej Kuchni * salonu * łazienki z wc * przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

437 696 zł52 m² 8 423,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych (przy zakupie mieszkania z rynku pierwotnego oszczędzasz około 5%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

463 353 zł67 m² 6 890,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie , znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

620 000 zł75 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Stylowy, 4-pokojowy apartament dla wymagających z klimatyzacją i dwoma balkonami w Markach tuż przy granicy z Warszawą! Idealny do zamieszkania lub inwestycyjnie. Mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

440 000 zł47 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: - mieszkanie w nowoczesnym stylu, - blisko przystanku, skm i obwodnicy, - zielona okolica, blisko lasu, - przestronne wnętrze, - mieszkanie po generalnym remoncie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł58 m² 7 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super oferta zapraszam na bezpłatną prezentajcę tel. Rewelacyjna lokalizacja Pełen rozkład Wygodny dojazd do centrum, kilka przystanków do Rynku. Drukarska / rozkład / ogrzewanie Z miasta /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł42 m² 7 035,29 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Mokre Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, składa się z salonu, sypialni, pokoju dla dziecka ( który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

459 536 zł41 m² 11 189,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% podatku pcc! przedsprzedaż! duży wybór małych mieszkań W apartamentowcu O idealnych rozkładach na pograniczu ochoty ze starymi włochami - tylko 950 M od warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nastrojowa

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł82 m² 7 123,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty sprzedaży jest apartament trzypokojowy w niskim budynku wielorodzinnym na Osiedlu Bukowym w Szczecinie. Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł40 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 40 M2, 1 pokój, praga-północ, ul.STRZELECKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze-Północ na ulicy Strzeleckiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Gdańsk,pomorskie

444 153 zł36 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowa Inwestycja zaledwie spacerem od Starówki Gdańska! - 15 luksusowych oraz starannie zaprojektowanych apartamentów; - lokale mieszkalne od 35 mkw do 90 mkw; - ponadprzeciętna wysokość 2,80 m; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Dwupokojowe mieszkanie na Różance -salon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica Dużo miejsc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

751 715 zł74 m² 10 196,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkając w Warszawie każdy chciałby korzystać z uroków miejskiego życia, być blisko najważniejszych obiektów i najciekawszych wydarzeń. Jednocześnie większość z nas marzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł38 m² 8 158 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie 38m2 w Rzeszowie ul. Pułaskiego Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? ta oferta jest dla ciebei! opis nieruchomosci: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

337 590 zł36 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle Stacja Centrum to unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, idealnie wpisujący się w najbliższą okolicę - przyjazną do życia, centralną część Pruszkowa z doskonałą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł52 m² 18 180,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

kamienica w budynku odnowiona elewacja i klatka nowa winda ostatnie 5 piętro widok dwustronne wysokie na 2,8m 2 sypialnie osobna kuchnia z oknem garderoba dwa balkony piwnica dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł83 m² 6 503 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,89 m2 zlokalizowane przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią w centrum Pruszkowa. Budynek 4 piętrowy, ocieplony. Wymienione piony wod/kan. Do okoła dostępna pełna infastruktura, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

417 120 zł52 m² 8 089,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe już w Listopadzie 2022! *mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim podwyższonym *okna z nawietrzakami *rolety zewnętrzne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł39 m² 12 980,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zielona Białołęka dla rodziny: 58 m^2 (parter 36 m^2, antresola 18,5 m^2, komórka 3 m^2) Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

238 000 zł47 m² 5 055,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Trynek. Trzy pokoje ,kuchnia oddzielna z oknem,łazienka ,dwa przedpokoje i duży balkon .Ogrzewanie z sieci miejskiej,woda podgrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Bukowno,małopolskie

148 000 zł32 m² 4 586,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Bukownie Lokal jest usytuowany na 1.piętrze w 2 piętrowym budynku. Ma powierzchnię 32,27 m2 i składa się z jednego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł36 m² 13 861 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie na Woli, o powierzchni 36 m2, 2-pokojowe, 8 piętro w 11 piętrowym budynku. Parametry ogólne: - pokój dzienny, - sypialnia z wyjściem na loggię, - kuchnia widna z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł80 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 umieszczone na 3 piętrze przy ul. Palmowej / Wawer. Blisko komunikacja miejska przystanek autobusowy Pielęgniarek oraz Klimontowska. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

339 080 zł39 m² 8 641,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy tuż przy rzece! Oferowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

380 993 zł37 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: telefon Nowe 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz ogródkiem na Krzykach! Układ pomieszczeń: nieruchomość o powierzchni 36,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

272 000 zł39 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Mieszkanie 40 m2 na ul Elizy Orzeszkowej os Słoneczne Wzgórze Mieszkanie na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą Mieszkanie do zamieszkania. Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Filipa

Kraków,małopolskie

540 000 zł28 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W centrum, okolice ul. ŚW filipa, metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

242 000 zł27 m² 9 063,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży nową kawalerkę o pow. 26,7m2, zrobioną pod klucz w wysokim standardzie. Ściany gładzone malowane na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

439 000 zł41 m² 10 696,90 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe (41,04m2) mieszkanie na 2 piętrze w budynku pierwszego etapu inwestycji Osiedle krk zlokalizowanej przy ul. Stańczyka w Krakowie. Mieszkanie sprzedawane na zasadach cesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

521 943 zł75 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do odbioru! Mieszkania + miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł59 m² 4 499,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuję bardzo ładne mieszkanie położone na 2 piętrze w Śródmieściu. Mieszkanie składa się : trzech pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, wc i osobnej łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł39 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Opiekun Oferty: tel. 2 pokoje obok Parku Grabiszyńskiego otoczenie nieruchomosci: nieruchomość położona jest na Grabiszynie obok Parku. Bardzo dobra komunikacja, sklepy, szkoły przedszkola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

751 400 zł77 m² 9 764 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: kom. e-mail: nowa inwestycja W centrum miasta Z widokiem na rzekę! 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jodłowa

Świętochłowice,śląskie

146 000 zł36 m² 4 112,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dużą kawalerkę w Świętochłowicach, ul. Jodłowa. Lokal ma powierzchnię 35,50 m2 i składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo,Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 znajdujące się w genialnym punkcie, tuż obok Centrum Handlowego Atrium Promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

670 100 zł53 m² 12 667,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie do remontu na Muranowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, posiada 3 pokoje i balkon Budynek z dala od ulicy, dzięki czemu jest dobrze wyciszone. Mieszkanie.