dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 273 ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł120,54 m² 17 836,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł33 m² 6 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Neo Nieruchomoś ci oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,3m2. na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie z balkonem, piwnicą i z bardzo dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł61,08 m² 10 789,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł67,40 m² 12 314,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Poszukujecie komfortowego, wyjątkowego mieszkania z tarasem, garażem i ogródkiem w jednym? Zapoznaj się z poniższą oferta dostępną tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł31 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31 m , położone w samym centrum Legionowa. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. 10-te piętro.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł63,60 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 3 pokoje, szczytnica. Wgn Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w Szczytnicy. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w wyremontowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł55,27 m² 7 418,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - Wyjątkowa oferta sprzedaży klimatycznego, 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na Osiedlu Diamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł62,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Makolągwy. Budynek na osiedlu zamkniętym, z windą. Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje do dyspozycji nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 511 016 zł90,48 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja | Ostatnie Piętro *****.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł90 m² 41 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Kluczowe cechy: wyjątkowe i unikatowe mieszkanie, usytuowane w najlepszej części kamienicy, położonej w najbardziej prestiżowej i najlepiej zachowanej części starej Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 961 zł65,02 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania! Dostępne jeszcze na wyższych piętrach budynku. Zakończenie budowy październik 2025 rok!.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66,89 m² 9 403,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w Redzie | wysoki parter | idealne dla rodziny Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,89 m2, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł46,34 m² 1 812,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1878

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, gminie Kruszyna przy ul. Dworcowej 26/5 w Widzowie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł57,40 m² 12 979 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena! Mieszkanie 57,4 m2 Polanica -zdrój/ Parkowa Polana Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji uzdrowiska Polanica- zdrój. Mieści się w jednym z budynków otoczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, kameralnej inwestycji składającej się z zaledwie 4 apartamentów, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie W dzielnicy zdrój standard premium Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w niskim, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł61 m² 6 229,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2 położone w Łomży przy ul. Mickiewicza 10. Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze budynku wielorodzinnego. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,40 m² 14 716,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m2,usytuowane na drugim piętrz czterokondygnacyjnego budynku, wybudowanego w latach 70-tych. Rozkład pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 077 zł41,91 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma niezwykłą przyjemność przedstwić Państwu 2-pokojowe mieszkanie 42 m w stanie deweloperskim, na 1 piętrze w inwestycji Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty mieszkania: ustawny salon z aneksem kuchennym z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju, jasna sypialnia z wyjściem na balkon, własne miejsce postojowe w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i zadbane mieszkanie M4 o powierzchni 64 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wilczej w Jaworznie. Idealne dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł60 m² 11 666,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone na Grabiszynie w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, idealnej zarówno do życia, jak i pod inwestycję. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe, w ścisłym centrum miasta. Położone na szóstym piętrze bloku z windą, przy ulicy Żeromskiego. Budynek monitorowany, posiada portiernie, czyste klatki i otoczenie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł74,60 m² 26 541,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w zacisznej, spokojnej lokalizacji w samym centrum Jastarni w kameralnym budynku, w którym znajduje się 12 apartamentów. Mieszkanie składa się z : - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,90 m² 5 566,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nie boisz się wyzwań? Mamy jedno dla Ciebie. Mieszkanie wymaga remontu, ale ma w sobie ogromny potencjał - i to w świetnej lokalizacji, tuż obok miejskiego basenu przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 609 zł75,39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zakupu dwóch kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 75,39m2 , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej (przy Rynku Jeżyckim).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,06 m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim 4 - piętrowym budynku przy ulicy Korotyńskiego 34 w Warszawie. Osiedle z zadbaną zielenią wokół.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53,17 m² 16 456,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 042 zł31,19 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31,19 m w nowoczesnej inwestycji Neo Agat przy ulicy Poleskiej 41 w Kielcach. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

358 050 zł51,15 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 51,15 m 2 , w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł56,43 m² 3 189,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania - Batowo Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,43 m , położone w Batowie. Batowo to mała, rozwijająca się wieś położona około 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Katowice Piotrowice ul. Kościuszki / Żurawia - kawalerka / 30 m2 + Balkon we speak english Cena do negocjacji! Idealne jako inwestycja. Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,86 m² 6 811,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w sercu Łomży przy ul. Pięknej 3 o powierzchni 63,86m2 znajdujące się na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

530 169 zł45,28 m² 11 709 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Brak pcc2%. Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w świeżo zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowany w obrębie gliwickiej starówki przy ul. Bankowej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł28,80 m² 8 931,03 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Szukasz swojego pierwszego własnego miejsca w jednej z najbardziej urokliwych części Torunia? Prezentujemy funkcjonalny lokal położony w klimatycznej kamienicy z 1905 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 872 zł49,52 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w ścisłym centrum miasta, w doskonałej lokalizacji zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

493 989 zł51,50 m² 9 592,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe dwustronne dwupokojowe mieszkanie na ul. Nowowiejska, wrocław Śródmieście. Dojazd do rynku / placu grunwaldzkiego możliwy W 5 minut pełna.