dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

301 383 zł42 m² 7 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja tylko 3 kilometry od Brochowa. Tereny zielone, nieopodal dwóch parków | bdb dojazd do centrum| niska zabudowa | wysoki standard wykończenia | idealne dla rodzin | spokojna okolica Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kochanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

357 866 zł47 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa inwestycja mieszkań mieszkanie Z dwoma balkonami! Do zaoferowania mamy ogółem 18 mieszkań w nowo budowanym apartamentowcu na os. Kochanowskiego. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł32 m² 9 344 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się na spotkanie lub zadzwoń I dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

812 000 zł50 m² 16 079 zł/m²

 

Piętro:25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł46 m² 12 511 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Tarnów,małopolskie

290 000 zł72 m² 4 011,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Jasne, przestronne mieszkanie w świetnej ofercie cenowej! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji. Do Rynku dojdziemy spacerem w kilka minut (odległość około 900 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Mieszkanie 50m2 na ul Ściegiennego os Barwinek Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie bez piecyka gazowego po remoncie umeblowane Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł44 m² 13 455 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

527 800 zł58 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cieszącą się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Wrocław,dolnośląskie

338 520 zł37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Szymon Mazur 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem, niska zabudowa, przy parku, księże małe Mieszkanie o projektowanej powierzchni 37,20m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł135 m² 17 416,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Unikalny apartament na Marinie Mokotów o powierzchni 135 m2, do którego należy 67m2 ogródka i 15m2 tarasu - powierzchnia częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Elektryczna

Białystok,podlaskie

349 000 zł54 m² 6 410,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanio! Cena - 349.000 zł WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - blisko Centrum, Parku oraz Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu w Białymstoku Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł179 m² 13 410,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% pcc 0% prowizji Ważne: cena promocyjna tylko do: 16.04.2021 Mieszkanie w inwestycji klasy premium. Tylko 24 apartamenty w budynku. Blisko Parku Szczęśliwickiego - 500 m. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ustroń

Ustroń,śląskie

662 000 zł93 m² 7 114,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

"Olchowe Wzgórze" 4 etap Kompleks apartamentów z górnej półki , dla wymagających , dla osób które pragną mieć dom w centrum Ustronia - teraz jest rozwiązanie : Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

125 000 zł35 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w centrum Bytomia Plac Wojska Polskiego. Mieszkanie do odnowienia, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeremchowa

Lublin,lubelskie

480 000 zł78 m² 6 177,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe dostępne od zaraz, w którego skład wchodzą: - otwarta przestrzeń z salonem i aneksem kuchennym - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 235 000 zł91 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum miasta | bdb dojazd w każdy zakątek miasta | Tramwaj | Autobus | Uniwersytet Ekonomiczny | Idealne dla rodziny czy pod wynajem | Możliwość prezentacji od września! Opis mieszkania: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta dla osób, które pragną urządzić się według własnego pomysłu lub pod inwestycje. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 019 000 zł72 m² 14 153 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł75 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

921 466 zł76 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0%! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.75,53 m położone na III piętrze w 4-piętrowym budynku, który zostanie oddany w 2022 r. w pobliżu Uniwersytetu Pedagogicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Księże Wielkie

Wrocław,dolnośląskie

406 500 zł47 m² 8 685,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc (2%) rabat na mieszkanie aż 12.500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ogrody

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł31 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament na Grunwaldzie w którym za kochasz się od pierwszego wejrzenia! Z ogródkiem i z miejscem parkingowym w hali garażowej! Blisko tereny rekreacyjne, prestiżowa okolica!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

427 000 zł52 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

466 928 zł60 m² 7 722,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Możliwa bezpłatna prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. Odbierz mieszkanie W tym roku | zakrzów | 3 pokoje | winda | komórka lokatorska * oferta bez prowizji i podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

926 000 zł62 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

380 950 zł40 m² 9 495,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Mieszkanie składa się z : -salonu z aneksem -pokoju -łazienki -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł160 m² 34 437,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Design I historia Ekskluzywny, przestronny apartament zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, położony w zabytkowej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 8. Historia budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł36 m² 16 313 zł/m²

 

Piętro:17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brzeska

Siedlce,mazowieckie

279 000 zł65 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Bezczynszowe w Siedlcach przy ulicy Brzeskiej Nieruchomość mieści się w budynku dwulokalowym - rozmieszczenie: parter: duża kotłownia z pomieszczeniem gospodarczym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna

Myślibórz,zachodniopomorskie

280 000 zł105 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednia kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Na sprzedaż dwupoziomowe bezczynszowe mieszkanie położone przy ul. Siennej w Myśliborzu, 100 m od Jeziora Myśliborskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł29 m² 8 931,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Komfortowo zrobiona adaptacja poddasza z 2020r. w kamienicy z lat przedwojennych. Lokalizacja Niebuszewo, z widokiem na park. Mieszkanie w standardzie developerskim. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fiołków

Katowice,śląskie

245 000 zł39 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy nieduże, ale bardzo ładne mieszkanie w przepięknej, zielonej dzielnicy Katowic, na ul. Fiołków. 39,2 m kw. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie pochodzi z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł46 m² 9 376,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Możliwość przerobienia na 3 pokoje (zmiana aranżacji we własnym zakresie). Świetna komunikacja z centrum miasta. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

479 000 zł41 m² 11 774,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

If you have any questions contact me directly Extra Broker ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowany na nowym osiedlu "zielona Polana" przy ul. Karola Bunscha 22. Nieruchomość: - pow. 40,68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł52 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Zgierz,łódzkie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze bloku, ktróry znajduje się na osiedlu 650 - lecia przy ulicy Baczyńskiego. Mieszkanie 37,94 m2. Dwa pokoje z kuchnią, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł54 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun Oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54m2 z dużym balkonem, w budownictwie z 2001r przy ul. Kiełczowskiej. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

244 000 zł36 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Częstochowie w Al. Nmp, po remoncie generalnym, umeblowane. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt agd. W łazience kabina prysznicowa, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł101 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentowany lokal posiada doskonały układ a w nim: 4 pokoje 2 łazienki Przestronna garderoba Duży taras otaczający mieszkanie! Zapraszam do wizyty na terenie osiedla. Posiadam również inne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij