dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

467 000 zł33,41 m² 13 977,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie przy ul. Zeusa w Gdańsku - idealne miejsce na nowy rozdział życia. Wyobraź sobie poranki, kiedy z balkonu swojego mieszkania spoglądasz na spokojną, zieloną okolicę Kowal.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł54,10 m² 14 417,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje 54 m - Gdynia Śródmieście / Kamienna Góra | po remoncie | topowa lokalizacja Na sprzedaż ciepłę i przytulne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł55,78 m² 3 567,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie na parterze - Cisowo 3,5km od morza Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone na parterze ośmiolokalowego budynku w spokojnej części Cisowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł53 m² 13 018,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tychy, os. W, widok na las! winda, miejsce postojowe, komórka lokatorska, taras, system alarmowy, rolety antywłamaniowe, osiedle zamknięte. Nieruchomość w pełni wykończona i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

866 500 zł71,19 m² 12 171,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,19 m z balkonem 11,11 m oraz naziemnym miejscem postojowym w cenie mieszkania , na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł84,30 m² 8 291,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na wysokim parterze w kameralnym budynku dwurodzinnym przy ul. Ptasiej w Oleśnicy. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 900 zł45,39 m² 11 476,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone trzypokojowe mieszkanie (pow.45,39 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku (2024 r.) w Fordonie, ul. Bydgoska. Atrakcyjne wykończone mieszkanie, składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł56,23 m² 4 357,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Recz, cztery pokoje 56 m2., czwarte piętro. Lokalizacja: recz (gmina Recz, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) - niewielkie miasteczko przy drodze wojewódzkiej nr 10. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł52 m² 9 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała, górne przedmieście 3 pokoje, wysoki parter spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Oferuję przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł37 m² 12 972,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej. Mieszkanie Lokal o powierzchni 37 m , położony na 10. piętrze, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł96,36 m² 9 225,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z funkcjonalnym rozkładem i przestrzenią? Cenisz sobie unikalność, jednocześnie lubisz mieć wszędzie blisko? Zależy Ci na dobrym ulokowaniu kapitału? Jedno tak jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż interesujący lokal mieszkalny o powierzchni 138 m2 w Lipianach, w powiecie pyrzyckim, w województwie zachodniopomorskim. Miasto Lipiany położone na Pojezierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł74,26 m² 12 523,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 74,26 m znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na piętrze budynku mieszkalnego, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł76 m² 14 460,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferowany dwupoziomowy apartament na Ptasim Osiedlu to wyjątkowa okazja dla osób poszukujących komfortowego i eleganckiego miejsca do życia. Dzięki gruntownemu remontowi wnętrza są nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 000 zł55,74 m² 18 299,25 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni, przy ul. Św. Piotra 6. Nieruchomość będzie doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność zaprezentować Państwu duże mieszkanie na piętrze w nowe inwestycji, położonej zaledwie 1 km od granicy Rzeszowa dostępne już na ten rok! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W naszej ofercie apartament inwestycyjny z balkonem i miejscem postojowym Klimaty Bałtyku, dziwnów. Apartament dzieli od morza krótki spacer przez lasek nieopodal jeziora. Cena: 690 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,70 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, znajdujące się na II piętrze bloku mieszkalnego, przy ul. Bułgarskiej w Lesznie. Zestawienie pomieszczeń : ~ przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 42,91 m , usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego budynku w zacisznej części Szklarskiej Poręby. Z okien roztacza się piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43,40 m² 8 271,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twój nowy adres: aleja Zwycięstwa Styl, widok i Miejski Puls! Szukasz miejsca, które jest gotowcem do wprowadzenia, a jednocześnie oferuje spokój i genialną panoramę miasta? Gaudium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 199 zł60,51 m² 18 116 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy duże 4-pokojowe, dobrze doświetlone, rozwojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn, osiedle Manhattan. Mieszkanie zadbane, ale do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł8,54 m² 15 105,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokal wykorzystywany mieszkalnie o powierzchni 8,54m2 na 3 piętrze w kamienicy na Niebuszewie. Lokal ma statut lokalu niemieszkalnego ale jest przygotowany pod wynajem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B9 Powierzchnia 53,57 m2, piętro - I 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 840 000 zł132,50 m² 21 433,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Atuty: - lokalizacja ścisłego Starego Miasta - ostatnie piętro ze słoneczną ekspozycją - przestronny taras (ok. 35 m2!) - wysoki standard wykończenia w minimalistycznym stylu - dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł47 m² 13 170 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje | balkon z widokiem na Sky Tower | centrum Wrocławia | gotowe do zamieszkania Komfort życia w sercu miasta Wyjątkowe mieszkanie dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł47,20 m² 26 906,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo | Balkon | Garderoba | Świetna lokalizacja Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Kraków - Grzegórzki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł104,07 m² 3 842,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W sercu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiej Ochoty, w otoczeniu zieleni i architektonicznego ładu, prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 104.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,70 m² 8 355,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

To wysokie mieszkanie przygotowane zostanie dla osoby która chce mieć blisko do centrum, a równocześnie napić się kawy na balkonie z widokiem na ogródki mieszkańców. Wysokość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł127,70 m² 2 341,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedaży Jest możliwość odtworzenia 2 dwóch mieszkań według indywidualnych potrzeb klienta kupującego Posiadamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł53,50 m² 44 859,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż Prestiżowy trzypokojowy apartament w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim widokiem na morze. Apartament zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53,18 m² 8 461,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie! Co wyróżnia tą ofertę? - balkon o powierzchni 6m2 - miejsce parkingowe za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38,40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Koszalinie przy ulicy Zwycięstwa. To przestronne lokum znajduje się w bloku i jest idealnym punktem wyjścia dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł34,70 m² 3 717,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze- wyłączność! jeśli szukasz nieruchomości I masz pomysł na jego aranżację- ta oferta jest dla ciebie. Serdecznie polecamy Państwu tanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i wygodnie zaaranżowane mieszkanie na Gumieńcach przy ul. Marynarzy Polskich w Szczecinie Uwaga: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł39,40 m² 5 063,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,40 m2 w Lubaniu przy ulicy Łużyckiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. *** lokal mieszkalny *** 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł37 m² 10 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w Słomnikach. Lokal jest bardzo jasny i ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie 67,5 m w świetnej lokalizacji - Racibórz, ul. Waryńskiego 18 Szukasz mieszkania z potencjałem, w solidnej kamienicy i w dobrej lokalizacji? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - LOFT - OPEN SPACE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ MIESZKANIE DO.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku na Oś. Westerplatte dzielnica Zabobrze I Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł72 m² 24 444,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży stan deweloperski - mieszkania gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia