dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

540 000 zł109 m² 4 963,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mam do zaoferowania bardzo duże, 4 pokojowe mieszkanie zaraz przy Placu Kościuszki. Nieruchomość znajdująca się w samym centrum miasta idealnie nadaje się na działalność - jako biuro lub lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł50 m² 8 896 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun Oferty: tel. Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie w budynku z 2004 na zacisznym osiedlu! ***tylko W biurze sdp*** Please contact me should you need more information in English! otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł44 m² 8 563,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko W idea nieruchomości! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie tuż przy Placu Kościuszki, znajdujące się na 3 piętrze wysokiego boku z zamkniętym parkingiem dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

119 000 zł40 m² 2 975 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*Z uwagi na awarię w Otodom, prosimy o kontakt ręcznie wybierając nasz numer telefonu, a nie poprzez przycisk "zadzwoń". Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł43 m² 11 605 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje z balkonem na Starym Miescie Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: - 10 min spacerem do rynku - 5 min spacerem do dworca pkp - 2 Galerie Handlowe Pomieszczenia - salon 22,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł63 m² 7 974 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7m2 z pięknym tarasem i ogrodem do remontu Otoczenie nieruchomości Okolice ul. Bierutowskiej to jedna z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie, wymaga odświeżenia/remontu, położone na wysokim parterze, niskiego (5-piętrowego) budynku w bardzo dobrej lokalizacji -rynek spacerem 8 minut! Wrocław, stare Miasto. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 000 zł50 m² 6 383,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Expander poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie Na powierzchnię użytkową 49,5m2 składa się: - duży salon z aneksem kuchennym; - dwie sypialnie; - łazienka; -wc; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

487 400 zł83 m² 5 879,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc! Ostanie wolne lokale! Inwestycja oddana do użytkowania! Oferujemy do sprzedaży ostanie przestronne ponad 82 metrowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł77 m² 11 948 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy ciche, doświetlone wykończone w oparciu o detale 4 pokojowe na Ursynowie Rok budowy 2001 Pełna własność Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie na poziomie -1 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

414 207 zł60 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

N owa inwestycja na wzniesieniu w Bielsku-Białej, duże słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna architektura i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

295 000 zł70 m² 4 244,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokoje, lubin 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie III

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł64 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej na Górnym Mokotowie (rejon madalińskiego/wołoska) - bez windy. Pokoje rozkładowe, wc i łazienka oddzielne, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

499 986 zł53 m² 9 434 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogatyńska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł47 m² 8 227,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Bogatyńskiej, zlokalizowane na parterze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie ma powierzchnię 47,4 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

286 204 zł36 m² 7 867 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Ciekawe mieszkanie o powierzchni 36,38 m2 składające się z: - pokoju 14,91 m2 - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł25 m² 11 146,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko W naszym biurze! Polecam mieszkanie 1-pokojowe, położone w super miejscu, centrum Wrocławia, róg Kościuszki i Kołłątaja (8 minut piechotą do Rynku). Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

1 968 824 zł138 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Historia opowiadana na nowo Inwestycja w pobliżu pl. Grunwaldzkiego to przestrzeń, której podarowano nową kartę historii. Z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

480 948 zł65 m² 7 432,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kupujący bez prowizji I podatku pcc Przedmiotem oferty są mieszkania na zamkniętym osiedlu w Sulejówku-Miłośnie przy ul. Czynu Społecznego o podwyższonym standardzie w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł43 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty tel. Piękne mieszkanie idealne dla studenta lub pary nad odrą! Otoczenie nieruchomości: promenady Wrocławskie to osiedle położone nad Odrą gdzie znajdują się zielone tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł54 m² 9 425,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie na Warszawskim Tarchominie! Stan deweloperski, do oddania w III kwartale 2022 roku. 3 pokoje, balkon, całodobowa ochrona. Mieszkanie znajduje się w niewielkim oddaleniu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starzyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

349 000 zł62 m² 5 674,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 z dużym balkonem otoczonym zielenią. Mieszkanie znajduje się na ul. Starzyńskiego, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł69 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z dużymi oknami, wysokim sufitem, o praktycznym rozkładzie pomieszczeń w cichej okolicy, ale z doskonałym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

591 680 zł74 m² 8 034,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem, które: ma okna na trzy strony świata ma pakiet Smart Home ma pakiet antysmogowy położone na osiedlu o niskiej zabudowie Brzmi ciekawie? Czytaj dalej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 732 zł54 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkań ekologicznych I nowoczesnych W zielonym fordonie W bydgoszczy bezpośrednio od dewelopera! mieszkanie trzy pokoje Z tarasem! zadzwoń I umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarnowiecka

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł33 m² 10 628,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka 33,4 m2. Praga południe. Składa się z pokoju z wnęką, kuchnią, łazienką, dużym przedpokojem z wbudowaną szafą typu komandor oraz loggią 4 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł60 m² 8 315,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz dla siebie sporej przestrzeni w dobrej lokalizacji? Chciałbyś mieć na wyciągnięcie ręki niejeden park i widok z okna rozciągający się na zieleń? Marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Bardzo dobra oferta na start / po kapitalnym remoncie- wójciklicencja nr 16128- idealna dla studentów jak I dla inwestorów w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do Centrum i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

581 037 zł61 m² 9 456,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim! Świetnie skomunikowane osiedle o wysokiej funkcjonalności, blisko natury. Spis pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (22m2) - Pokój (11,3m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

755 000 zł100 m² 7 565,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze kamienicy przy Parku Żeromskiego. Na powierzchnię 99,80m2 składają się : - salon o powierzchni ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 732 zł54 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkań ekologicznych I nowoczesnych W zielonym fordonie W bydgoszczy bezpośrednio od dewelopera! mieszkanie trzy pokoje/dwa pokoje Z garderobą I tarasem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

247 592 zł25 m² 9 778,52 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka dla studenta, singla lub pracującej pary bez dzieci Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

555 000 zł46 m² 12 065,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje z osobną kuchnią blisko lasu! Mieszkanie 47m na parterze 3 pokojowe narożne duży pokój dwa małe pokoje, kuchnia jasna z oknem łazienka oraz przedpokój i duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

409 000 zł39 m² 10 487 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Kraków,małopolskie

405 000 zł49 m² 8 265,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 330.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, piwnica; W pobliżu: park, plac zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

492 000 zł66 m² 7 455 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje 3 pokojowe dwustronne rozkładowe mieszkanie o pow. 66 m2, dwustronne z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł64 m² 7 792 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Agent: tel: e-mail: super mieszkanie z pokojem dziennym i dwoma sypialniami, z możliwością wydzielenia czwartego pokoju. Niezależna kuchnia, łazienka, wc oraz loggia czynią mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Francuska

Katowice,śląskie

340 000 zł31 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Dzień otwarty 02.10.2021 11:00-13:00, PRZYJDŹ I ZŁÓŻ SWOJĄ OFERTĘ NA ZAKUP! Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym , zamkniętym oraz całodobowo strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

268 000 zł35 m² 7 657,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego mieszkania dla siebie? Najlepiej z balkonwm? Mam coś dla Ciebie! Świetny lokal mieszkalny położony na 1 - szym piętrze z balkonem o powierzchni użytkowej ok 35m2, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł41 m² 13 714 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 40 m2, z balkonem, na 4 piętrze z windą.