dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

799 000 zł60 m² 13 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Kuligowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do wprowadzenia, a może pod najem. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie z dobrą opcją inwestycyjną jako najem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Osiedle na Wzgórzu Miechów Wygoda, komfort i inwestycja na pokolenia Osiedle na Wzgórzu to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona na malowniczym wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3-pokojowy 75,5 m w Józefosławiu tuż pod Lasem Kabackim Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł47,32 m² 12 890,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie Nieruchomości Lokalizacja łączy w sobie spokój podmiejskiego klimatu z wygodą codziennego funkcjonowania. To miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł85,95 m² 6 748,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81,60 m , położone w doskonałej lokalizacji - przy ul. Leszczyńskiego w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla rodziny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 000 zł62,62 m² 7 297,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Iwestycja "starosądecka Przystań" Stary Sącz ostatni wolny apartament - M2 - piętro Nowoczesne apartamenty i domy bliźniacze w atrakcyjnej lokalizacji "starosądecka Przystań" to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł50,64 m² 10 130,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z prywatnym ogrodem blisko Jastrzębiej Góry Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł46,91 m² 9 059,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfort, prywatność i przestrzeń w miejskim wydaniu 3 pokoje z ogrodem i garażem w nowoczesnym budownictwie Są nieruchomości, które oferują coś więcej niż tylko metraż.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł51,14 m² 9 170,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nieruchomości Otti oferują: -2-pokojowe mieszkanie W karpaczu -z dużym balkonem -na wysokim parterze -w bloku bez windy. Blok usytuowany jest w okolicach Dworca pkp w Karpaczu - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł48,13 m² 7 438,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na Jezioro Barlineckie wyjątkowa lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w mieście przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 100 metrów od Sky Tower. Opiekun oferty: kamil Morka tel.   Otoczenie Nieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia. To świetnie skomunikowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł33,10 m² 15 377,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie 33,10 m z dużym balkonem Wrocław, sołtysowice, ul. Lothara Herbsta Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

793 520 zł30,52 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M3 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł52 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie na Osiedlu Przy Arce (bieńczyce). Dwustronne mieszkanie (52mkw) składa się z trzech pokoi (salon.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł49,98 m² 13 905,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie nie wymagające żadnych nakładów finansowych pl/eng/ua/rus - Odświeżone, łazienka po remoncie w 2022r - klimatyzacja - duży balkon - 10m - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Trzypokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 usytuowane na I piętrze niskiego bloku mieszkalnego z cegły w centralnej części miasta. Mieszkanie z balkonem, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł74,51 m² 10 334,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cena promocyjna obowiązuje do 31.05.2026. Przestronny, dwustronny i słoneczny (wystawa północ-południe) 3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 74.51m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł88,50 m² 23 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 88,5 m2 - taras 21 m2 - miejsce postojowe - komórka lokatorska! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,20 m² 6 570,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m , położonego na 3 piętrze w kameralnym, niskim bloku na Osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł46 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57,85 m² 6 050,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Buguckiego oraz 15 min pieszo od Spodka! To przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,85 m czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 508 zł60,54 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,54 m2, położone na trzecim piętrze w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32,40 m² 12 314,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta tylko w naszym biurze! Możliwość wydania przed zapłatą całości ceny! Idealne pod wynajem! Inwestycja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32.4 m2 do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe, bardzo niskie opłaty , czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65 m na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł67,87 m² 7 293,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Miło mi zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego mieszkania, zlokalizowanego w centrum Łasku, na Osiedlu Batorego, w nowoczesnym budownictwie, z garażem usytuowanym w bryle budunku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, 52,40 m2 - centrum Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie , urządzone z dbałością o każdy detal i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł34,25 m² 13 124,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

348 900 zł41 m² 8 509,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m 2 znajdujące się w odnowionej, klimatycznej kamienicy w Bydgoszczy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł69,60 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: penthouse na wyłączność Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na piętrze 4 w 4 piętrowym nowym budynku oddanym w 2023 roku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

286 676 zł38,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią , w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Mieszkania składają się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł41,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o pow. 41,86m2 wraz z dużym tarasem o łącznej pow. 36,90m2 położonego na parterze 4 kondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł49,83 m² 8 729,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Sprzedana! atuty lokalizacji mieszkania: II lo Szkoły Podstawowe Przedszkole Żłobek Sklepy Spożywcze Supermarkety Piekarnia Ryneczek Punkty Gastronomiczne Przychodnia Zdrowia Przystanek mzk Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,06 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41.56 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku w Wałbrzychu, dzielnica Biały Kamień. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 700 zł33,98 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Podedworze,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł49,38 m² 16 788,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament na sprzedaż Grand Bulvar, ul. św. Jakuba, toruń Wyjątkowa przestrzeń w sercu miasta, gotowa do zamieszkania Na sprzedaż oferuję elegancki, w pełni wykończony i umeblowany.