dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł32 m² 12 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy, w niedalekiej odległości od zieleni, to idelanie trafiłeś! Jeżeli chcesz w najbliższym czasie umówić się na prezentacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł67 m² 13 731,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

przedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe o pow. 67 m2 z tarasem 19 m2. Mieszkanie znajduje się na Ursynowie - Natolin przy ul. Lanciego , obok stacji metra Natolin i Imielin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

885 472 zł75 m² 11 806 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

448 000 zł62 m² 7 275,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 61.58 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

534 000 zł54 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego. To świetna propozycja dla miłośników starej Warszawy. Praga Północ to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

589 000 zł65 m² 9 001,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Do zakupu mieszkanie 2 pokojowe 4 piętrze w lokalizacji Wola Duchacka. Osiedle bardzo nowoczesne, ładnie zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

523 875 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin czuby Mieszkanie dostępne również na parterze z ogródkiem 1 ,2 i 3 oraz 4 piętrze. Bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławików

Rybnik,śląskie

268 000 zł56 m² 4 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania dodatkowo możliwość zakupu garażu blaszanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zielona

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł66 m² 9 437 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne przestronne trzypokojowe mieszkanie w o powierzchni 65m2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w 2-kondygnacyjnym segmencie, zlokalizowanym w dzielnicy Wesoła / Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł53 m² 9 943,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu dwa pokoje o pow. 52,8m2 w pięknej części Natolina przy ul. Kazury 3/3 piętro w budynku bez windy. Na w/w powierzchnię składa się salon/ ok.22m2/ z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Chorzów,śląskie

370 000 zł64 m² 5 764,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ramach inwestycji przy ul. Polnej w Chorzowie zrealizowano 55 dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań o powierzchniach od 44,13 m2 do 108 m2. Doskonała lokalizacja inwestycji zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

410 000 zł24 m² 16 907,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Wyjątkowa oferta - lokale przy plantach krakowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

450 000 zł65 m² 6 901,84 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie świetnej lokalizacji, katowice Osiedle Tysiąclecia, ul. Ułańska, sprzedam. Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykonanym z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

371 986 zł70 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe, mieszkania w budynku z windą - 3 pokoje, III piętro. Taras. Winda. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przygotowane pod wykończenie we własnym zakresie. -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł29 m² 13 627 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,28m2 usytuowane na 1 piętrze w niskiej kamienicy z lat 30-tych zlokalizowane na Mokotowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

403 000 zł37 m² 10 891,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Azb nieruchomosci prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37.01 m2 usytuowane na wysokim parterze w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa Krowodrza przy ulicy Racławickiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Tarnów,małopolskie

290 000 zł72 m² 4 011,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Jasne, przestronne mieszkanie w świetnej ofercie cenowej! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji. Do Rynku dojdziemy spacerem w kilka minut (odległość około 900 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Haczów

Haczów,podkarpackie

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Haczowie o powierzchni 40m mieszkanie po generalnym remoncie umeblowane, własne ogrzewanie gazowe. Mieszkanie posiada garaż, piwnicę, i altankę w ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stogi

Gdańsk,pomorskie

377 000 zł42 m² 8 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Szanowni Państwo, obiektem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na Stogach w Gdańsku, o powierzchni 42m2. Nieruchomość jest dwustronna, z wystawą okienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł82 m² 6 682,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Hiszpania Torrevija Apartament o powierzchni całkowitej 95m2 i użytkowej 82m2, 4 pokojowe z 2 łazienkami w budynki z windą z 1998r, w centrum w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Centrum kamieńca! przy szkole! W cenie miejsce postojowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Kamieńcu Wrocławskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

969 137 zł76 m² 12 752 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Poznań,wielkopolskie

579 000 zł72 m² 8 032 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Witam serdecznie, nazywam się i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Współpraca ze mną to gwarancja bezpiecznej transakcji, za którą nie pobieram prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

489 000 zł84 m² 5 838,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży dochodowe, gotowe mieszkanie w centrum Katowic w okolicy ulicy Mikołowskiej o powierzchni 83,76 m2. Mieszkanie nr 8. - wysoki standard. - ze względu na swoje położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł31 m² 7 649,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona jest w Rembertowie przy Aleji Gen.Antoniego Chruściela ,Montera'' 61. Kameralny dwu-piętrowy budynek, mieszkanie do remontu - tak jak widać na zdjęciach, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Centaura

Gdańsk,pomorskie

410 000 zł36 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zalety nieruchomości: - wyjątkowy przestonny taras - Szybki dojazd do obwodnicy Trójmiejskiej - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego - 10 minut pieszo do przystanku pkm - Miejsce postojowe za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Lublin,lubelskie

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Czuby w niskim bloku, wybudowanym w 1986 roku z zadbaną klatką schodową. Atrakcyjna cena 6780 zł/m2 Mieszkanie ma powierzchnie 48,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

426 564 zł63 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Strzelnicza. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł49 m² 5 937,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia na 2-gim piętrze w bloku na Skarpie. Polecam ciekawe, dobrze utrzymane, rozkładowe mieszkanie o łącznym metrażu 48,67 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brylantowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

397 000 zł57 m² 6 964,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe do odbioru - faktura vat - bez pcc dla kupującego! dwa miejsca postojowe W atrakcyjnej cenie - jedynie 15 tyś zł! (5 tyś zł rabatu)! bez prowizj duży salon Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

620 000 zł53 m² 11 695,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowany przy ul. Wielickiej 44 w Krakowie! Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 000 zł48 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Wzgórzu Wolności o powierzchni 48m2. Lokalizacja - Osiedle Wzgórze Wolności położone jest w grónym tarasie miasta. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

1 999 000 zł138 m² 14 485,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowy apartament z ogromnym tarasem 300 m. Znajduje się w świetnej lokalizacji przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Apartament jest usytuowany na 4 piętrze w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

524 000 zł49 m² 10 648,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

wszystko czego potrzebujesz do wygodnego życia. Na osiedlu znajdziesz komfortowe, nowe mieszkania, restauracje, sklepy, miejsca rekreacji w plenerze i w budynkach, a także rozległe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

419 543 zł43 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży inwestycji. Więcej informacji pod nr tel. . Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

415 000 zł44 m² 9 431,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym nowoczesnym osiedlu w bloku wybudowanego w 2015 roku. Lokal znajduję się w dzielnicy Czechów w bliskiej odległości od.