dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lea

Kraków,małopolskie

492 750 zł36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferuję bezpośrednio do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 zlokalizowanym przy ul. Lea w Krakowie. Budynek w którym znajduje się mieszkanie jest z 2005 roku, ma nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

340 000 zł44 m² 7 744,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwupokojowe ( 43,9 m2 ) w budynku z lat siedemdziesiątych w dzielnicy Gdynia Leszczynki. Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

333 000 zł58 m² 5 741,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: atrakcyjne mieszkanie po remoncie, odrestaurowana kamienica, 1-piętro, centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z : - dwóch pokoi 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

447 580 zł64 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,4 m2 z loggią (10,8m2) z widokiem na zieleń i rzekę! Nowa inwestycja na Stabłowicach z ochroną, siłownią i klubem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

460 700 zł77 m² 5 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! wyjątkowa lokalizacja! trzy pokoje! winda, nowe budownictwo, tereny zielone! Na sprzedaż komfortowe, przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

284 000 zł57 m² 4 982,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Toruń, stawki, 57.00m2, 4 POKOJE, III piętro! Szukasz mieszkania w dzielnicy Stawki? Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne mieszkanie dla rodziny. Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 57.00m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czecha

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł81 m² 8 426 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyłącznie U nas przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 z dostępem do ogródka. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym ogrodzonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł54 m² 8 056 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Krajobrazowa opis mieszkania - powierzchnia mieszkania 54m2 - piętro 4 - ogrzewanie gazowe -ogrzewanie podłogowe (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

774 280 zł74 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - prokocim/podgórze duchackie ok. ul. Nowosądeckiej 0% prowizji Kolejny etap inwestycji sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 900 zł66 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle wyjątkowego i komfortowego 3-pokojowego apartamentu znajdującego się w nowej inwestycji, na bydgoskim Górzyskowie! Apartament dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ogródkiem (7x11 metra) położone na parterze budynku dwurodzinnego w centrum miasta. Nieruchomość z wydzieloną księgą wieczystą, z osobnymi licznikami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

243 586 zł38 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze, na Osiedlu Parkowym w Gliwicach,w rejonie ulic Kozielskiej i Okulickiego.To jedna z najlepszych lokalizacji jaką oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ochota

Wieliczka,małopolskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Urządzone mieszkanie 3 pokojowe, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów. Znajduje się w cichej, spokojnej oklicy, blisko lasu. Szybki i komfortowy dojazd do Krakowa (3,5km do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 213 600 zł76 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży nową ofertę mieszkania przy ul. Masarskiej 15 o powierzchni 75,85m2 na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku. Mieszkanie jasne i przestronne, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

414 000 zł35 m² 11 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 35 m2, 2-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, dostępne od zaraz. Zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu z 2000 roku na Bielanach-Chomiczówka, przy ul. Maszewskiej - dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwonka

Czerwonka,podlaskie

215 000 zł46 m² 4 653,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, także jako inwestycja pod wynajem. Powierzchnia mieszkania 46 m2. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, z funkcjonalnie rozmieszczonymi pokojami. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

477 144 zł44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Świetna Inwestycja! 3-pokojowe, pow. 46 m2 - Stan do wykończenia - Muranów - Stawki / Niska / Smocza Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 46 m2, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

667 016 zł85 m² 7 862 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla biura! Bez dodatkowych opłat! Udogodnienia: miejsca postojowe dla rowerów, winda, bliskość terenów zielonych. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon lub ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

741 576 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wymarzone mieszkanie bez podatku pcc I prowizji dla kupującego! Opiekun oferty Rafał Fiołek tel. 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku w sercu Bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

429 000 zł42 m² 10 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 42,47 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Podgórzu. Ul. Puszkarska (w pobliżu Galeria Handlowa Bonarka). Mieszkanie o metrażu 42,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mireckiego

Lębork,pomorskie

245 000 zł54 m² 4 550,52 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Prezentujemy do sprzedaży nowoczesny apartament z balkonem usytuowane w najwyższym budynku w Lęborku- ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzemieniecka

Łódź,łódzkie

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Oferujemy prawie 110-metrowe dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji bloku z lat 90 w przepięknej i zielonej okolicy tuż obok zoo i parku botanicznego. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

546 816 zł43 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doradcy Wawel Service , mają przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania z nowej inwestycji lema28. Prezentowane mieszkanie składa się z sypialni (13,80 m2 ), pokoju dziennego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka z oddzielną kuchnią zlokalizowana przy ul. Anielewicza 18 w Warszawie (wola). Mieszkanie jest do remontu/odświeżenia. Możliwość zrobienia dwóch pokoi! Na powierzchni 26 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

485 000 zł52 m² 9 238 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie po remoncie. W pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do zamieszkania. Zabudowa kuchni wraz ze sprzętem agd w cenie. W przedpokoju dwie szafy zabudowane. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

750 000 zł63 m² 11 887,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Witaj! Z przyjemnością zapraszam Cię do poznania najnowszej kameralnej inwestycji Dwupoziomowych Apartamentów w samym sercu Poznania przy ulicy Za Bramką 7. W ofercie dostępny jest także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Wałcz,zachodniopomorskie

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie bezczynszowe,ogrzewanie gazowe oraz kominek ,słoneczne tanie w utrzymaniu do zamieszkania .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Reda

Reda,pomorskie

456 273 zł66 m² 6 966 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferowana nieruchomość jest wyjątkowa pod kilkoma względami: wyjątkowy układ pomieszczeń Okna i loggia od strony południowej Zlokalizowana w Centrum Redy Blisko Aquaparku oraz sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

322 121 zł35 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje z balkonem w nowym budownictwie na Krzykach dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: łukasz Wirchowski tel. Mieszkanie z systemem Smart Home Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szachowa

Szamotuły,wielkopolskie

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż na ulicy Szachowej w Szamotułach. Cicha i spokojna okolica w bardzo dobrej lokalizacji ( blisko szkoły, sklepy, parking ) Szczególnie przypadnie do gustu parze lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

700 000 zł68 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym budynku (około 1950) na Os. Teatralne, nowa Huta. Bardzo dobra lokalizacja pod względem usługowo-handlowym. Mieszkanie w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

549 800 zł51 m² 10 780,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Cicha uliczka w sercu starego pogodna w otoczeniu domów jednorodzinnych i zieleni. Pomiędzy Mickiewicza a Poniatowskiego. Nowoczesny budynek 6 rodzinny z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

499 000 zł52 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność cena: 499,000,00 pln Sprzedam Mieszkanie-pow.52,5 m2 Pradnik Czerwony rejon ul. Powstanców i Strzelców w północnej czesci Krakowa zaledwie 5km od Rynku Głównego 3 pok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe, pow. 48,03 m2 - Nowocześnie Urządzone, przytulne i Funkcjonalne - Świetny Punkt Lokalizacyjny - Metro Wilanowska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, bardzo jasne, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żyrafa

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł77 m² 9 909,33 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedanie mieszkanie zlokalizowane na Bielanach na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Trzypokojowe mieszkanie na ósmym piętrze w bloku z windą z 2001 Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

239 000 zł73 m² 3 252,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy przestronny lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku z lat 2000. Opis mieszkania Mieszkanie składa się obecnie z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł48 m² 6 646 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne oferty tylko U nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na os. Świętokrzyskim, ul. Jana Nowaka-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

517 000 zł41 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

załączone zdjęcia są wizualizacją! Garaże podziemne płatne dodatkowo. Funkcjonalne mieszkanie W nowoczesnym budynku! Centrum Biznesowe. Bliskość galerii handlowej Mokotów to gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Obiektem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej w dwupiętrowym budynku na Morenie atuty nieruchomości: - budynek dwupiętrowy - Całodobowa ochrona - dwa tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł41 m² 10 005 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun Oferty: tel. Piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,88 m2 w Wysokiej. Otoczenie nieruchomości: zlokalizowane w bardzo cichej, spokojnej okolicy, tuż przy parku. Mieszkanie.