dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł53 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Firma Hampton Home poleca zakup bardzo dobrze zlokalizowanego mieszkania po generalnym remoncie w kamienicy z 1955 r. Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym od podstaw. Na ścianach położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

475 200 zł72 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jak zrobić selekcję mieszkań i domów bez poświęcania na to kilku miesięcy? Nazywam się i w Centrum Inwestycji Deweloperskich prowadzę już ponad 250 budów od sprawdzonych deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł93 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 224 424 zł75 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję w idealnym stanie mieszkanie o powierzchni 74,66 m2 Mieszkanie 3 pokojowe, na 2 piętrze wyjątkowe mieszkanie - zaprojektowane przez znaną krakowską pracownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Luboń,wielkopolskie

335 000 zł60 m² 5 602,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem. Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem i garażem 18m2. Stan do odświeżenia. Osiedle zamknięte z bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

484 500 zł58 m² 8 291,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Możliwa darmowa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych (przy zakupie mieszkania z rynku pierwotnego oszczędzasz około 5%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

457 652 zł88 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowe mieszkanie z 2 balkonami - Budziwój. Zakup bez kosztów dodatkowych (podatku pcc, prowizji). Deweloper wystawia fakturę oraz udziela 5-letniej gwarancji. Przedstawiamy kameralny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

459 000 zł54 m² 8 463,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

***na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, al. Jana Pawła II*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie wykończonego mieszkania w nowym budownictwie na osiedlu Antoniuk. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

366 023 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe budynki! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu Jeziora Strzeszyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radziłowska

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł36 m² 18 746,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować piękne, klimatyczne mieszkanie w najlepszej części Starej Saskiej Kępy. Lokalizacje docenią z pewnością miłośnicy Saskiej Kępy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Włochy

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł78 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atuty nieruchomości: - przestronne i funkcjonalne mieszkanie; - taras, piwnica, garderoba, miejsce postojowe; - duże drewniane okna; - niski czynsz administracyjny; - zadbane zielone osiedle; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gdańsk,pomorskie

494 832 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 63,44 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

329 000 zł62 m² 5 315,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W bielsku podlaskim Słoneczne Tarasy, ul.Północna Polecamy Państwu ustawne mieszkanie o pow. 61,89m2 na trzecim pietrze z balkonem 5,46m2. W skład pomieszczeń wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

397 000 zł52 m² 7 570,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Drugi etap W sprzedaży! drugi etap W sprzedaży! Inwestycja stworzona z myślą o osobach, które poszukują spokoju i możliwości relaksu w otoczeniu natury. Osiedle Pastelowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości prezentuje: słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji - 1 piętro - Szwederowo Na powierzchnię 43 m2 składa się: - przestrzenny, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł53 m² 9 810,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atuty - osobne wejście do lokalu - zadbany ogródek - przestronny układ mieszkania - kameralne, ciche osiedle z placem zabaw i miejscem do grillowania - przyjaźni i rodzinni sąsiedzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

664 774 zł37 m² 18 040 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel: __________________________________________________________________________ luksusowy apartament W nastarszej cześci wrocławia, tuż nad samą odrą, w zrewitalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

375 000 zł96 m² 3 919,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w bliskim centrum Kamienia Pomorskiego. Nieruchomość o powierzchni 95,68 m2 znajdująca się na 4 piętrze bloku wielorodzinnego. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

549 000 zł67 m² 8 140,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

I speak English - do not hesitate to contact me! Biuro Nieruchomości bb Partner Real Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego stylowego mieszkania (+2 dodatkowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

436 700 zł40 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Blisko do centrum | bdb dojazd | Mieszkanie gotowe | niska zabudowa | wysoki standard wykończenia | idealne dla rodzin | niebawem powstanie linia tramwajowa | Możliwość obejrzenia mieszkania na żywo |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołobrzeska

Piła,wielkopolskie

309 000 zł40 m² 7 717,28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie z Antresolą - winda Powierzchnia lokalu wraz z antresolą: 46,50m 2 , 2 piętro Mieszkanie zlokalizowane jest na nowo powstającym osiedlu przy ul. Kołobrzeskiej w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł102 m² 6 470 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ramach inwestycji powstaną 3 budynki, w których znajdą się mieszkania od 36 do 110 mkw. Wszystkie mieszkania na parterze będą miały ogródki, zaś mieszkania na piętrach balkony. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

560 000 zł81 m² 6 913,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Potencjał inwestycyjny opis nieruchomosci: mieszkanie M4 o powierzchni 80,52 m2 składa się z: przedpokoju, 4 dużych niezależnych pokoi, jasnej kuchni z oknem, z możliwością otwarcia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

290 000 zł41 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Uwaga okazja! Tylko w naszym biurze 4 mieszkania w cenie 290.000zł! BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA/BEZ PCC/BEZ PROWIZJI. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żwaków

Tychy,śląskie

445 000 zł76 m² 5 880,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe przestronne apartamenty W bardzo dobrej lokalizacji Na sprzedaż apartament z tarasem ( 14 m2 ) w spokojnej i cichej dzielnicy Żwaków z widokiem na las. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

773 000 zł107 m² 7 199,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1917

Polecam 4-pokojowe dwustronne mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 107,37 m2 znajdujące się na 4 piętrze kamienicy, lokalizacja Huby! Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

416 304 zł66 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gotowe nieruchomości z rynku pierwotnego na terenie Rzeszowa i okolic. Metraż: 66,08 m2 Piętro: 0 W ofercie dostępne są również inne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

485 120 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. - dostępne inne metraże mieszkań na osiedlu * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych (przy zakupie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

205 000 zł44 m² 4 505,49 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Głogowie na Os. Kopernik. Nieruchomość o powierzchni 44,50 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, dużej sypialni z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

1 395 000 zł157 m² 8 901,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu apartamentowiec w centrum Rzeszowa. Zlokalizowany przy ul. Staszica. Apartament o powierzchni 156,71m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 453 zł44 m² 6 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą inwestycją jaką jest Osiedle Akademickie mieszczące się na pograniczu Osiedla Nowy Fordon/ Bajka! Niezwykle nowoczesne osiedle położone w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł47 m² 7 614 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zielona okolica | cisza oraz spokój | tylko dla Mieszkańców teren rekreacyjny oraz plac zabaw | duże przeszklenia | wykończenie premium | rozbudowania komunikacja miejska Opis mieszkania: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fundamentowa

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł63 m² 11 394,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze budynku z 2011 r. przy ul. Fundamentowej na Pradze Południe. Rozkładowe, trójstronne (południe, wschód, zachód), z balkonem. Duże panoramiczne okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł39 m² 16 974,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż oferuję nowoczesne, klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 39m2, zlokalizowane na nowym osiedlu Mozaika Mokotów. Wokół apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m usytuowane na parterze budynku z cegły z 2002 roku, znajdujące się w Józefosławiu na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

488 153 zł55 m² 8 832,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy mieszkanie 2 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały. Zalety osiedla: duża przestrzeń miedzy budynkami siłownia zewnętrzna place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł102 m² 6 355,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Lokal mieszkalny o powierzchni 102,28m2, składający się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, wc, garderoby, pralni. Nieruchomość położona w kamienicy w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe-KLęskowo

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł49 m² 6 477,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: oferta zarezerwowana. Tylko U nas! oferta na wyłączność. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze wieżowca na os. Bukowe-Klęskowo. Przedmiot oferty: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

125 000 zł94 m² 1 329,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szukasz nieruchomości do remontu? Mam dla Ciebie ofertę mieszkania z potencjałem. Mieszkanie usytuowane na I piętrze. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 , które składa się z: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

299 900 zł44 m² 6 785,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na drugim piętrze w bloku z wielkiej płyty przy ulicy Chylońskiej. Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

456 000 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Konarskiego w Krakowie. Jeśli planujesz zainwestować w mieszkanie na wynajem lub chcesz mieszkać w centrum.