dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

365 000 zł68 m² 5 344,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 68,3m 2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku z dwoma windami. Mieszkanie rozkładowe z dwoma przedpokojami. Salon połączono z kuchnią;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

417 000 zł37 m² 11 399,70 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji bez podatku pcc 2% Nieruchomość znajduje się na 11 piętrze w 14 piętrowym budynku, w cenionej lokalizacji Bronowic, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

794 500 zł39 m² 20 335,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do poznania wyjątkowej inwestycji: solmarina. Niepowtarzalna inwestycja na mapie Gdańska, która skradnie serce niejednego konesera stylu i miłośnika przyrody! Luksus, elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

260 000 zł62 m² 4 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania bez prowizji mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem w pełni rozkładowe o powierzchni 62,5 m2 znajdujące się na parterze 4-piętrowego budynku, który jest ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

705 000 zł69 m² 10 217,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem położone na Oporowie. Atutem mieszkania jest duży ponad 30m2 salon z aneksem kuchennym pięknie doświetlony dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łochowska

Warszawa,mazowieckie

398 304 zł31 m² 13 042 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

#### oferta bez prowizji I pcc ### lokali ubywa! Mamy już około 50% stanu zaawansowania! zielony dach prawie gotowy! wysokość mieszkań 290 cm! To wyjątkowa inwestycja z poszanowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

537 845 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin czuby Mieszkanie dostępne również na parterze z ogródkiem 1 ,2 i 3 oraz 4 piętrze. Bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

549 000 zł49 m² 11 181,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zalety nieruchomości: * 10 minut pieszo do plaży * Świetna inwestycja pod wynajem długoterminowy oraz dla turystów * Kuchnia połączona z korytarzem * 100 metrów do przystanku autobusowego * 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł72 m² 7 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Opiekun oferty: telefon przestronne, duże 3 pokojowe mieszkanie na grabiszynie Mieszkanie 72 m2 składa się z: *salonu - 21m2 *sypialnia 1 - 13m2 *przedpokój - 11m2 *kuchnia - 10m2 *sypialnia 2 - 8,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez prowozji bez pcc z możliwością odliczenia vat 23% Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmopolitan na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł72 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam serdecznie! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w miasteczku Wilanów. Mieszkanie ma 73 m2 i składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch oddzielnych sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XVIII Nowa Huta

Kraków,małopolskie

499 000 zł58 m² 8 663,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych, cegła, rama-H w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, domofon, piwnica, dwie windy, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietraszewicza Lota

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bardzo ustawne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 80m 2 , w zielonej, wydzielonej enklawie w sąsiedztwie Rezerwatu Parku Natolińskiego. W skład mieszkania wchodzi: 26m salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

611 500 zł56 m² 10 896 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Wyłącznie w sdp Nieruchomości! Ładne 2 pokojowe mieszkanie ( możliwość zrobienia 3 lub 4) z balkonem francuskim usytuowane na 3 piętrze o powierzchni 56m2 czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

364 000 zł48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Słonecznej w Markach Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze składający się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, holu, łazienki, o powierzchni 48,07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pocztowa

Marki,mazowieckie

399 999 zł54 m² 7 407,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Duże ogródki, szerokie balkony wygodne miejsca parkingowe, wyższa klasa projektu, zakup bezpośrednio od dewelopera, brak podatku pcc Markowe Zacisze to jedno z najbardziej prestiżowych adresów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł64 m² 10 188,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Klecinie przy parku Migdałowym. Cicha i spokojna okolica! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***hampton Home ma przyjemność zaprezentować pięknie wykończony apartament, położony w ścisłym centrum Warszawy, platinum towers połączony z galerią handlową oraz z Hotelem Hilton,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł49 m² 10 107 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. *** oferta tylko W sdp! *** 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2, z balkonem, znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku na Gaju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

139 000 zł39 m² 3 527,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oława, marszowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 2 pokoje, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława, ul Iwaszkiewicza 135a Polecam Państwu na sprzedaż dwupokojowe bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

554 364 zł47 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kameralnej inwestycji przy ul. Bronowickiej. Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, instalacja klimatyzacji w każdym mieszkaniu. Bezpieczeństwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł52 m² 14 971,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Witam, mam do sprzedania bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m2 na 4 piętrze 6 piętrowego budynku położonym na Gocławiu przy ul. Kakowskiego. Budynek kameralny jednoklatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

449 000 zł52 m² 8 606,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Meg Real Estate poleca komfortowe 2 - pokojowe, mieszkanie o powierzchni 52,17 m2, usytuowane na 6 piętrze w Sonata Park przy ul. Transportowej w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania duże i stylowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 100 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na II piętrze w centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

772 500 zł103 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*********************biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bemowo-Lotnisko. Miejsce jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Węglinek

Lublin,lubelskie

319 352 zł36 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament węglinek gotowe do wykończenia bez prowizji! Unikatowy Apartament w najwyższym standardzie w atrakcyjnej dzielnicy Lublin - Czuby - Węglinek - Ul. Kwarcowa Apartament 2 pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

319 352 zł36 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

328 459 zł47 m² 7 049,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 46,59 m 2 ostatnie mieszkanie budynek "a" - zielony zakątek - jar | maj 2022 rok Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

399 034 zł33 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim w nowej inwestycji przy ul. Stańczyka w Krakowie. Inwestycja doskonale skomunikowana -tramwaj, autobus. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poetów

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł65 m² 11 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o fajnym rozkładzie. Kuchnia częściowo otwarta na salon ( razem 25m2) dwie sypialnie ( 9,5 oraz 12,5 m2) dwie łazienki - jedna z prysznicem, druga z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustówka

Warszawa,mazowieckie

537 000 zł41 m² 12 971 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szanowni Państwo, jeżeli marzycie o mieszkaniu w cichej, spokojnej okolicy gdzie dojście do plaży zajmuje 5min- to ta oferta jest właśnie dla Was! Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

809 000 zł39 m² 20 706,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedyna w swoim rodzaju inwestycja na gdańskim wybrzeżu! drugi etap już W sprzedaży! Sol Marina to niepowtarzalna inwestycja powstająca w Gdańsku Sobieszewie, miejscu wyjątkowym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

392 000 zł40 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na Gaju w świetnie skomunikowanym miejscu! Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu oraz wykończeniu nieruchomości. Opis inwestycji: inwestycja znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż proponuję Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m , 2 duże i ustawne pokoje. Do każdego pokoju osobne wejście z przedpokoju. 2 piętro w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

168 000 zł31 m² 5 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie w dobrej lokalizacji! Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 31m 2 znajdujące się na wysokim parterze ocieplonego, ładnego 2 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł49 m² 7 771 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 2 pokoje na zielonym zakrzowie Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 48,77m2 znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł54 m² 8 129,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecamy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 54m2 z balkonem, na osiedlu Popowice we Wrocławiu. Cena za metr to tylko 8.129 PLN! Cena do negocjacji! Pełna własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

205 000 zł37 m² 5 510,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość rezerwacja tylko U nas Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,20 m2 w Lubinie. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim IV p. bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

297 000 zł25 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1 -pokojowe przecznicę od: ul. Gnieźnieńska, ul. Radzikowskiego, ul. Czerwieńskiego. Swietna nieruchomość dla siebie lub na inwestycję ze względu na niskie koszty utrzymania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

606 558 zł47 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:8/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oryginalne 2 pokojowe mieszkanie od południa w stanie deweloperskim, w jego skład wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz loggia. (m0804a). Dla właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czuby

Lublin,lubelskie

397 582 zł50 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin czuby Mieszkanie dostępne również na 2 piętrze z balkonem wszystkie mieszkania dostępne są na naszej stronie internetowej wu wu wu kropka clivus kropka pl bez prowizji i bez.