dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Północna

Plewiska,wielkopolskie

620 000 zł117 m² 5 316,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie 2 poziomowe w Plewiskach przy ul.Północnej o łącznej powierzchni 116,61m2. Mieszkanie z garażem. Mieszkanie znajduje się na I piętrze 1 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Poznań,wielkopolskie

324 628 zł20 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży developera poleca lokale inwestycyjne w ścisłym centrum Poznania: miniapartamenty z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni od 16 do 27mkw. Lokale wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł40 m² 8 904,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską, którego możesz być pierwszym mieszkańcem. - nowy budynek (2021r.), - mieszkanie do własnej aranżacji, - komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37 m 2 , na którą składają się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

304 456 zł39 m² 7 867 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Ciekawe mieszkanie o powierzchni 38,7 m2 składające się z: - pokoju z aneksem 10,63 m2 - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł70 m² 16 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem o powierzchni 230 m2 (140 m2 taras trawiasty, 90 m2 wyłożony gresem, w tym 60 m2 zadaszone). Łącznie do dyspozycji jest 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zielona

Grzybowo,zachodniopomorskie

580 030 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zespół nowoczesnych apartamentów trzy kondygnacyjnych o pow. 41 52 m2, z grodami, dwoma tarasami od strony południowo-zachodniej i północnej oraz z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jemioły

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

495 000 zł79 m² 6 258 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Bresdom Nieruchomości prezentuje 4-pokojowe mieszkanie w najbardziej malowniczej części Olsztyna. Nieruchomość składa się z : - Salonu ( z wyjściem na balkon ), - kuchni, - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

372 300 zł37 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Mieszkanie składa się z : -salonu z aneksem -pokoju -łazienki -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o powierzchni 52,59 m2 znajdujący się na zamkniętym osiedlu zielone mieszkanko II przy parku fort bema. Pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł56 m² 10 517,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 znajdujące się w genialnym punkcie, tuż obok Centrum Handlowego Atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

570 000 zł69 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży, w pełni wyposażone, mało używane mieszkanie na krakowskich Klinach - ul. Mieczykowa. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku na zamkniętym osiedlu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł97 m² 10 245,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam lokal w willi miejskiej na Osiedlu Malowniczym Leśnica Marszowice. Wyjątkowe osiedle pod Lasem Mokrzańskim do Lasu wejście z Osiedla, kameralna zabudowa w sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

293 651 zł27 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp bez prowizji, bez podatku pcc! Opiekun oferty: adriana Kwaśnik tel. Otoczenie nieruchomości: jagodno jest jednym z prężniej rozwijających się osiedli we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 696 zł37 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 36,72m2 Piętro 2 Kondygnacje 4 Cena:6.800,00 Odkryj Zielone Horyzonty - unikalne, kameralne osiedle, w którym piękno natury chronionej jest na wyciągnięcie ręki, bo w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48m2, w którym został wykonany generalny remont. Lokal położony jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sołacz

Poznań,wielkopolskie

929 814 zł100 m² 9 298,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Położony w kameralnym i nowoczesnym budynku apartament o powierzchni 100 m2 z dwoma tarasami. Ogromne okna na wysokość ścian i ogrzewanie podłogowe w łazienkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł63 m² 7 255,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na II piętrze czteropiętrowego niskiego bloku na oś.Bukowym. W skład nieruchomości o powierzchni 63,40m2 wchodzi: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

936 000 zł79 m² 11 893 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 78,70M2, 4 pokoje, ursus, ul.RYŻOWA (Warszawa, Ursus, Ryżowa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łagodna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

375 000 zł64 m² 5 863,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeżeli poszukujesz mieszkania i cenisz sobie bezpieczeństwo i przestrzeń w zabudowie wielorodzinnej, zachęcamy do rozważenia zamieszkania w północnej części Czechowic- dziedzic na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hirszfelda

Lublin,lubelskie

349 000 zł39 m² 8 857,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z windą, przy ul. Hirszfelda w Lublinie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję. Nieruchomość to: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 782 000 zł198 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Lokal w budynku apartamentowym- całodobowa recepcja. Mieszkanie z przepięknym salonem + 4sypialnie, 3 łazienki. Mieszkanie wynajęte (do 09. 2021) - można kupić inwestycyjnie ( z umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Askenazego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł44 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 4. piętrze 11 - piętrowego budynku. Mieszkanie posiada I sypialnię, pokój dzienny oraz przestronną kuchnię. W holu znajduje się miejsce na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

650 000 zł143 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 50% udziału kamienicy po generalnym remoncie mieszczącej się w samym centrum Częstochowy na piętrze pierwszym. W skład 50% udziałów wchodzą: a)mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ukośna

Białystok,podlaskie

457 000 zł62 m² 7 347,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż piękne, przestronne i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze, w niewysokim - 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

259 000 zł61 m² 4 266,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Marzy Ci się mieszkanie w Lubiczu Górnym, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Rybnik,śląskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi gotowe do zamieszkania! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł71 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

452 000 zł37 m² 12 296 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Dla ceniących komfort mieszkania w centrum polecam przestronny 1-pokojowy apartament położony na II piętrze w 6-piętrowym budynku z windą. Cena - 452 tys. zł. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

383 935 zł50 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty Małgorzata Franuszkiewicz tel. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

439 000 zł86 m² 5 104,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 86 m 2 położony na piętrze segmentu na nowo powstającym osiedlu w Ciechocinku przy ulicy Żytniej. Sąsiedztwo lasu i dobrze skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

374 220 zł38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na Poznańskich Naramowicach! * Brak prowizji od kupującego * Kompleksowa pomoc przy dokumentacji * Darmowe doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych w aż 13 bankach *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł70 m² 6 857 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedasz 3 pokojowe mieszkanie w bloku z windą. Znajdujące się na 4 piętrze na os. Orła Białego w Poznaniu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uczniowska

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł41 m² 1 926,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze w bloku przy ulicy Uczniowskiej, tuż przy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Miłkowice

Miłkowice,dolnośląskie

328 000 zł95 m² 3 452,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji *salon *kuchnia *przedpokój *sypialnia * łazienka *garderoba *pokój *wc *studio * pom.gospodarcze Do sprzedania przestronne rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

323 467 zł37 m² 8 637 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie na Ratajach zakup bez pcc i prowizji blisko do tramwaju - szybki dojazd do centrum miasta pełna infrastruktura - sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Powierzchnia mieszkania to 54 m2 : - duży pokój z balkonem - sypialnia - kuchnia z oknem - łazienka - wc - przedpokój - piwnica Czynsz do spółdzielni to około 600 zł, w czynszu między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł38 m² 7 775,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta tylko U nas! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Pomorzanach. Lokal usytuowany na 5 piętrze w wysokim bloku z wielkiej płyty oddanym do użytku w 1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Malta

Poznań,wielkopolskie

316 996 zł32 m² 9 762,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o przestronnym układzie z dużym nasłonecznieniem pomieszczeń. Doskonałe skomunikowanie z centrum oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

255 000 zł40 m² 6 327,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2-pokojowe mieszkanie blisko Parku Zdrojowego Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych ogródek Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

297 000 zł47 m² 6 319,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wyżynach 3 pokoje * balkon W sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wyżyny. Blok 4 piętrowy, lokal z zadaszonym balkonem. Składa się Z: 3 oddzielnych pokoi kuchni.