dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

344 265 zł22 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje lokale inwestycyjne w Centrum Poznania zaprojektowane z poszanowaniem historycznego kontekstu otoczenia. Aktualna rozbudowa zachowuje w dużej mierze fasadę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fundamentowa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł57 m² 9 281,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Witam. Chciałabym zaprezentować Państwu mieszkanie własnościowe spółdzielcze przy ul.Fundamentowej, 57m2, II piętro z obszernym balkonem i piwnicą w zadbanym budynku z 1973 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł54 m² 8 238,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe 54,5m2. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Na podłogach parkiet dębowy. Z salonu wyjście na balkon, widok na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 900 zł60 m² 6 704,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Makle Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży komfortowe, umeblowane na dobrym standardzie mieszkanie wraz z wyposażeniem,podziemnymi stanowiskami garażowymi i parkingowymi, piwnicą, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

332 229 zł26 m² 12 778 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł54 m² 9 706,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania. Na sprzedaż zadbane, słoneczne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. Cena: 529.000 zł do negocjacji Mieszkanie składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jasne Błonia

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł132 m² 5 143,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Świetna inwestycja w dobrym punkcie miasta Szczecina. Gotowiec inwestycyjny na lokatę kapitału! Mieszkanie pracuje już 5 lat, powodem sprzedaży jest potrzeba uwolnienia gotówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

686 300 zł55 m² 12 478 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Ruda Śląska,śląskie

147 000 zł78 m² 1 894,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Mam dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję. Oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie na parterze w Rudzie Śląskiej przy ul. Hlonda 19. Zdecydowanymi atutami mieszkania są: niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Izabelli

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł47 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie (47m2) na cichym i spokojnym osiedlu w sercu Żoliborza. Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w budynku z 1972 na skąpanym w zieleni osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Kraków,małopolskie

410 000 zł48 m² 8 542 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w historycznej części Huty w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój - sypialnia - osobna jasna kuchnia z dużym oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

311 640 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja o nowoczesnej i eleganckiej architekturze będzie się składać z dwóch czteropiętrowych budynków. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smoleńskiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Wygodne dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem w świetnej lokalizacji, tuż obok Metra Słodowiec. Znakomicie skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Budynek na zadbanym, ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł50 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie na zielonym osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu o powierzchni 49,5m2. Mieszkanie dwupokojowe, na parterze w budynku z windą idealne dla seniora lub osób mających problem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł72 m² 6 888,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim bloku z cegły na pograniczu osiedli Szwederowo i Górzyskowo. Cichy zakątek w jakim jest on umiejscowiony gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł28 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam zakup atrakcyjnej kawalerki. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli , w budynku mieszkalnym z lat 70-tych wybudowanym w technologii "rama H". 4 windy w budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł70 m² 7 128,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne-nowe-dwupoziomowe-3 balkony-spokojna okolica-maślice- tel.Licencja 16128-SERDECZNIE POLECAM Mieszkanie o powierzchni całkowitej ok 70m2 w (w KW 52,50m2)-ładne zadbane dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

597 750 zł75 m² 8 000,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Inwestycja Soleil de Malta to położone wśród zieleni osiedle ze strefą wypoczynkową i doskonałym zapleczem usługowo-handlowe. Dogodna komunikacja pozwala szybko dotrzeć do centrum jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie znajdujące się na Gądowie Małym, 600 m od przystanku tramwajowego i autobusowego. Tuż przy bloku znajduje się sklep spożywczy, apteka, żabka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

203 000 zł31 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na Bydgoskich Bartodziejach. Powierzchnia 31 m2 pozwoliła wyodrębnić: - salon z wnęką - kuchnię - łazienkę Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 470 000 zł45 m² 32 959,60 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz apartamentu klasy premium? idealnie trafiłeś! atuty: - wysoki standard - Odległość 200m do plaży - Niesamowity widok - Pełne wyposażenie mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 44,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł72 m² 8 078 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Opiekun Oferty: tel. Duże mieszkanie 4 pokojowe z balkonem. Znakomite jako: * inwestycja pod wynajem ( możliwość zrobienia 5 osobnych pokoi z osobną kuchnią ) * mieszkanie dla rodziny Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

484 500 zł58 m² 8 291,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji rabat 15.000 PLN NA MIESZKANIU DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA * 58,43 m2 * piętro 1/4 * 3 pokoje * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

572 584 zł66 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% pcc! 0% Prowizji! Mieszkanie parterowe,znajdujące się przy ulicy Zatorskiej. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem (możliwość wydzielenia osobnej kuchni) -sypialnia -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

319 000 zł24 m² 13 459,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania na inwestycję? - idealnie trafiłeś mieszkanie: na sprzedaż, ustawne, idealne na inwestycję, mieszkanie na Żabiance o powierzchni użytkowej 23,7 m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

394 000 zł35 m² 11 325,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Pod najem lub dla siebie kawalerka z balkonem z ekspozycją południową na 4 piętrze w lokalizacji Wola Duchacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubartów

Lubartów,lubelskie

109 000 zł72 m² 1 518,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduje się w Starej Jedlance, 25 km od Lubartowa i 9 km od Białki. Trzy duże oddzielne pokoje, balkon 8 m2 od strony południowej, oddzielnie toaleta i łazienka. 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Żyrardów,mazowieckie

215 000 zł28 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam klimatyczne , piękne mieszkanie w kamienicy w Żyrardowie. Ulica Armii Krajowej i jej okolice, to po loftach powstałych w budynkach fabryki -przędzalni lnu (też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Gdynia,pomorskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie ok. 36 m2 plus piwnica, znajdujące się na 1 piętrze 4-piętrowgo bloku. Atutem mieszkania jest bliskość: pkm, przystanków autobusowych i trolejbusowych, przychodni zdrowia, obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł64 m² 5 354,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Toruń, na Skarpie, 63.50m2, 3 POKOJE, IX piętro, Winda, Zobacz film: Szukasz mieszkania do remontu w dzielnicy Na Skarpie? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

545 024 zł64 m² 8 532 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania w Gdańsku- dzielnica Borkowo, na parterze z przestronnym ogródkiem 95m2: przedpokój: 10,22m2 salon z aneksem: 25,51m2 pokój 1: 10,63m2 pokój 2: 8,81m2 łazienka: 4,33m2 pralnai:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

289 000 zł39 m² 7 335,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** 2 nieależne pokoje *** antoniuk *** *** wyposażone *** Polecamy mieszkanie 2-pokojowe położone w budynku z cegły na os. Antoniuk w Białymstoku. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sendlerowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Witam, do sprzedania mieszkanie o powierzchni 62,5m2 na osiedlu manhattan, ul. Ireny Sendlerowej 2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

360 996 zł28 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

439 272 zł52 m² 8 489,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% Prowizji/0% pcc! Oferowane mieszkanie składa się z : -salonu -kuchni -sypialni -przedpokoju -łazienki -do lokalu przynależy balkon! *mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł29 m² 10 260,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Chciałabym zaprezentować Państwu ofertę atrakcyjnego miejsca, które znajduje się w intensywnie rozwijającej się części Gdańska - Osiedlu Młody Jasień. Pod nr tel., otrzymają Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

744 390 zł92 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera | 0% prowizji | Do zakupu mieszkania położone w urokliwym sąsiedztwie 200 hektarów starego lasu (park Rzeczny Tonie) w enklawie nowoczesnych, przyjaznych środowisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

749 000 zł65 m² 11 567,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Górka Narodowa, al. 29 Listopada, 3 pokoje, gotowe do wejścia Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m2, znajdujące się na drugim piętrze w bloku 8-piętrowym i składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

335 000 zł36 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż słoneczna kawalerka z miejscem postojowym! Pow. ok. 36 m2, IV piętro, duży balkon, przynależne miejsce postojowe. Lokal znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

622 440 zł79 m² 7 882,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania! W nowej niższej cenie! Termin oddania II kwartał 2022 roku. Bez podatku pcc i prowizji - kupujesz od dewelopera. - dzielnica Białołęka- tarchomin, okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piwarskiego

Warszawa,mazowieckie

597 000 zł50 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Warszawy, które będzie zyskowną lokatą kapitału to idealnie trafiłeś! Główne cechy nieruchomości): 3 oddzielne pokoje.