dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

455 000 zł39 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

686 300 zł55 m² 12 478 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

560 000 zł58 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szukasz 3-pokojowego mieszkania, w pełni wyposażonego, blisko lasu? - idealnie trafiłeś! atuty: - kameralne, zamknięte i bezpieczne osiedle - Bliskość lasu - bezpośrednie wejście dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Zabrze,śląskie

247 000 zł64 m² 3 853,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Szukasz naprawdę przestronnego mieszkania? Interesuje Cię dogodna lokalizacja? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

414 000 zł33 m² 12 406 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł48 m² 7 298,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Polecam Państwu nieruchomość o powierzchni ok 48m2 zlokalizowaną na parterze w bloku czteropiętrowym wybudowanym na osiedlu Bema. Blok po termomodernizacji, przy bloku dużo zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

449 990 zł38 m² 11 841,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie z dobrą energią. Przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Mieszkanie 38 m2 Salon + kuchnia 22 m2 Sypialnia 10 m2 Przedpokój 10 m2 Łazienka 3 m2 (po wymianie pionów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł42 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42m2 na warszawskiej Woli. W skład mieszkania wchodzi: -salon 23 m2 -kuchnia 11m2 (możliwość wyodrębnienia na sypialnie) -przedpokój 5m2 -łazienka 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

768 100 zł61 m² 12 592 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

693 440 zł70 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji mieszkanie salon z aneksem 20,4 m2 pokój 11,5 m2 pokój 9,3 m2 pokój 9,5 m2 łazienka 5,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

462 000 zł39 m² 11 846 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł63 m² 14 684,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Szukasz stylowego mieszkania W samym centrum głównego miasta? atuty: - klimatyczne miejsce z pięknym widokiem z okien ( zabudowania Głównego Miasta) - kamienica z 1952 roku, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

552 700 zł53 m² 10 428 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

337 000 zł56 m² 5 987,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina przy ul. Rocha. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

360 996 zł28 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

593 000 zł62 m² 9 503,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycje na os. Grota Roweckiego w Rzeszowie. Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy Państwu nowoczesne i komfortowe mieszkania z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

457 842 zł43 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

480 000 zł48 m² 9 896,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Łokietka 57 to jest ten adres. Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż niesamowita kawalerka 33m2 znajdująca się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Ogromnym atutem mieszkania jest jego kameralne położenie oraz duży balkon. Pod budynkiem wiele miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

526 324 zł52 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

393 056 zł55 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

541 000 zł52 m² 10 403,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie przedstawiam mieszkanie w doskonałej lokalizacji, z dala od ruchliwej ulicy, w otoczeniu zieleni i w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Czerniakowskiego. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olchowa

Reda,pomorskie

445 000 zł50 m² 8 953,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Kupując u Nas, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 375 000 zł109 m² 12 614,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie: na sprzedaż przestronne, ustawne i bardzo słoneczne dwupoziomowe mieszkanie w ścisłym centrum Sopotu. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

393 900 zł38 m² 10 314 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: bartłomiej Rein tel. Zdjęcia przedstawiają przykład umeblowania mieszkania. Mieszkanie w stanie deweloperskim (do wykończenia) Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Współczesna

Gdańsk,pomorskie

418 000 zł52 m² 8 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe 52 m2 z możliwością przerobienia na 3 w Gdańsku w dzielnicy Borkowo przy ulicy Współczesnej mieszkanie: mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł24 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

258 000 zł52 m² 4 924 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nowowiejskiego. Nieruchomość o powierzchni 52,40mkw składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

383 700 zł30 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

453 900 zł42 m² 10 807 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

448 650 zł40 m² 11 216 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza Ulica: pachońskiego/ Vetulaniego Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł61 m² 8 291,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 4- pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 61,39m2 zlokalizowane na powstającym osiedlu w Gdańsku, dzielnicy Łostowice. Przedmiotowy lokal położony jest na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Kęszyca Leśna

Kęszyca Leśna,lubuskie

194 000 zł72 m² 2 694,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kęszyca Leśna - jedyna w swoim rodzaju miejscowość wypełniona zielenią, usytuowana w środku lasu nad jeziorem Kęszyckim. To właśnie tutaj posiadamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

385 897 zł29 m² 13 307 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

419 355 zł35 m² 11 826 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

403 236 zł44 m² 9 164 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

416 432 zł40 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (okolice Centrum Handlowego M1) Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku Dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł31 m² 6 452 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 31 m2 ul Kochanowskiego os Kochanowskiego w skład którego wchodzi - 1 duży widny pokój z balkonem - widna kuchnia -przedpokój -łazienka -przynależy piwnica Lokal na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

533 400 zł48 m² 11 099 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

394 785 zł34 m² 11 577 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Promocja do końca listopada, cena niższa o 40 000 pln i Smart Home oraz ubezpieczenie gratis. Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

334 181 zł26 m² 12 853 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021