dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł65 m² 8 964,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupoziomowe na wrocławskich Wojszycach, na ogrodzonym (brama na pilota), kameralnym osiedlu z parkingiem na wiele samochodów i placem zabaw. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

447 374 zł73 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na os. Staroniwa. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie cisze i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

453 900 zł38 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

363 009 zł36 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł48 m² 8 729 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 48 m2 | ul.Marszałkowska Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 48 m2. Położone jest na pierwszym piętrze, niskiego bloku, wybudowanego w 1980 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

513 500 zł47 m² 10 923,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Adres: ul. Rzymowskiego 49. - znakomity punkt (tuż przy Galerii Mokotów oraz zagłębiu biurowym "mordor"); - bardzo dobra cena (tylko 10 900 zł/m2); - blisko przystanku tramwajowego (linie 18,17,41,31).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warka

Warka,mazowieckie

140 000 zł36 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Sprzedam spoldzielcze wlasnosciowe pokoj z kuchnia. Duzy pokoj, duza kuchnia, przedpokoj, lazienka, duzy balkon, piwnica, 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

261 579 zł27 m² 9 775 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę w nowej inwestycji na Naramowicach. Do mieszkania przynależy poddasze niewliczane do powierzchni lokalu. Dogodna lokalizacja: sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkania o pow.54m2 na Os.Stefana Batorego w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w niskim budynku i składa się z widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł34 m² 13 057,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie przy ul. Ordona. w Inwestycji Stacja Wola realizowanej przez Echo Investment z terminem oddania w czerwcu 2022 r. Pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł70 m² 9 970 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kamienica z przedwojennym klimatem! 1938 rok. Odnowiona, zadbana. Jest szyb windowy. Mieszkanie z charakterem, oryginalne parkiety, duży balkon, duże pokoje. Możliwość aranżacji aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł52 m² 11 983,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję Państwu bardzo kompaktowe i praktyczne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, które znajduje się na parterze inwestycji - Osiedle Camelia przy ul. Potrzebnej 55, wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

1 393 900 zł118 m² 11 813 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

549 000 zł63 m² 8 675,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny bez prowizji I podatku 2% pcc przy zakupie! Od teraz możliwość wejścia na budowę i obejrzenia wybranych mieszkań! Mieszkanie trzy pokojowe o 64m składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł48 m² 7 153,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o przytulnym mieszkaniu w zacisznym miejscu i z bezpośrednim sąsiedztwem ogrodu jordanowskiego? Bliskość centrum miasta i najczęściej odwiedzanych instytucji jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł48 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam,mam do sprzedania mieszkanie w samym centrum Warszawy 3-pokojowe o powierzchni 48 m2.Znajduje się na 5 piętrze.Kuchnia jest oddzielna od salonu.Mieszkanie jest położone od strony słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Malta

Poznań,wielkopolskie

677 000 zł77 m² 8 836,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko teraz - mieszkanie w okazyjnej cenie! - Znakomita lokalizacja, blisko centrum miasta, - autobus 170 metrów, tramwaj 600 metrów, - w inwestycji będą dostępne miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

296 736 zł45 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Zalasewie. Bardzo dobra lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

300 828 zł46 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska - dodatkowo płatna. Termin zakończenia budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

441 038 zł69 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas taka oferta! kup apartament I jedź na urlop! do zakupu każdego apartamentu tygodniowy urlop dla czterech osób W prezencie od expertnieruchomości! Mamy wielką przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

606 155 zł57 m² 10 634 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł34 m² 12 085 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Agent prowadzący: tel. Mail: zalety mieszkania: - atrakcyjna cena - niskie opłaty administracyjne - bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja (autobus / tramwaj) - doskonała opcja dla inwestora budynkek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł74 m² 13 364,90 zł/m²

 

Piętro:15/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Designerski apartament w sercu Woli. Odbiór mieszkania W tym roku Nowoczesne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie 74m2 położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Lublin,lubelskie

396 000 zł51 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kalinowszczyzna na zielonym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w bloku wyposażonego w windę z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

524 803 zł62 m² 8 532 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie 3pokojowe z tarasem i dużym ogrodem ok.90m2!. 61,51m2, parter! - funkcjonalny układ pomieszczeń - ekspozycja zachodnia co zapewnia ochronę przed upałami jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

343 987 zł48 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł33 m² 12 971,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz wykończonego mieszkania blisko starego miasta? a może poszukujesz niezawodnej inwestycji przynoszącej stały dochód W centrum miasta? idealnie trafiłeś! atuty: - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

661 020 zł48 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis Jeśli szukasz rozkładowego mieszkania w doskonałej cichej lokalizacji wraz z miejscem do parkowania to trafiłeś doskonale! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie :). Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonecznikowa

Kraków,małopolskie

1 700 000 zł138 m² 12 274,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa oferta W unikatowym budynku najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy czteropokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

589 000 zł65 m² 9 001,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, która jest propozycją dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesne osiedle powstało w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł57 m² 14 298,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 57m2 dwa pokoje z osobną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz balkonem. Do mieszkania przypisane jest miejsce w garażu podziemnym w cenie mieszkania. Budynek z 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petöfiego

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł44 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie dwupokojowe rozkładowe w Warszawie, w świetnej lokalizacji z dobrymi połączeniami komunikacyjnymi. Nieruchomość znajduję się na Bielanach. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipińska

Chorzów,śląskie

265 000 zł37 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,10m2. Powierzchnia, na którą składają się dwa pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, duży balkon z przepięnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

529 000 zł45 m² 11 756 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Poznań,wielkopolskie

354 849 zł21 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży developera poleca lokale inwestycyjne w ścisłym centrum Poznania: miniapartamenty z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni od 16 do 27mkw. Lokale wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

358 097 zł32 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na drugim piętrze w nowo powstającym budynku. Dogodna lokalizacja - w pobliżu ul. Lipskiej i Saskiej gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne z najważniejszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł30 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym jeden z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł48 m² 9 319 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

2-pokojowe mieszkanie na Biskupinie z ogródkiem! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: - sklepy, biedronka (800m) - szkoły, przedszkola, place zabaw, przychodnie - linie autobusowa: 146, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

584 000 zł59 m² 9 898 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Opole,opolskie

565 000 zł61 m² 9 291,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 60,81 m2 z balkonem o powierzchni 6,36m2. Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Oksywie

Gdynia,pomorskie

298 913 zł27 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż fantastyczne mieszkanie z bardzo szybkim terminem odbioru - III kwartał 2021 r.! Mieszkanie będzie wchodziło w skład powstającego aktualnie nadmorskiego kompleksu budynków.