dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 600 zł64 m² 5 728,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż zadbane, przestronne, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku z dużym balkonem typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Letnica

Gdańsk,pomorskie

1 003 536 zł97 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przepiękna nowoczesna inwestycja usytuowana zaledwie 10 min. piechotą od plaży w Brzeźnie w otoczeniu terenów zielonych i pełnej infrastruktury społeczno-kulturalnej. Z wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł37 m² 7 736,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,84 m2 położone na parterze w 4-piętrowym bloku w doskonałej lokalizacji na ogrodzonym Osiedlu Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł50 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam trzypokojowe rozkładowe mieszkanie na Wrocławskich Krzykach, w najbliższej okolicy Dworzec pkp, pks, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

327 500 zł27 m² 12 161,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. oraz podatku pcc kupujący nie płaci podatku pcc Kawalerka o powierzchni 26,93 m , składająca się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią. Mieszkanie: składa się z: pokoju z dużą loggią, sypialni, osobnej jasnej kuchni, łazienki oraz Przedpokoju. Uwaga:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł73 m² 8 561,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 73 m2 przy ulicy Kartuskiej (gdańsk Siedlce), znajdujące się na 5. piętrze w dobrze zlokalizowanej kamienicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

543 063 zł69 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% Prowizji! 0% pcc! Gotowe już w Listopadzie 2022! Oferowany lokal składa się z: -Salonu -kuchni -sypialnia -pokój -przedpokój -łazienka -do lokalu przynależy duży balkon! *mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł48 m² 13 963,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla biura oraz podatku pcc W wyjątkowej części Wrocławia, w sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku powstało prestiżowe osiedle. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wersalska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł41 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować świetną nieruchomość Na sprzedaż 41 m2 studia na Saskiej Kępie. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowa posadzka, instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

397 157 zł70 m² 5 689,93 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Pobitno - ul. Małopolska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa

Wieliczka,małopolskie

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Secesja na pograniczu Wieliczki /krakowa , kameralne budynki o jednorodzinnej zabudowie z 2012 roku Mieszkanie 3 pokojowe : sypialnia, pokój, salon z otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 778 000 zł83 m² 21 421,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

: krótko Prestiżowe i dobrze wykończone 2 mieszkania w samym sercu Starego Miasta w Warszawie. : opis Mieszkanie nr. 1 41 m2 - 1 pokój / piętro 1 / oddzielna kuchnia / ul. Jezuicka /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Hetmańskiej. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45m2. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Gliwice,śląskie

299 999 zł54 m² 5 568,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam trzypokojowe mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum, śródmieście, okolica alei majowej, andersa, styczyńskiego Z miejscem parkingowym. Możliwość powiększenia - wykup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

271 537 zł39 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - październik 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

657 670 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na Grzegórzkach przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie: mieszkanie o metrażu 50,59 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galla Anonima

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł42 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na osiedlu Piaski - dwa pokoje z widną kuchnią i balkonem +piwnica. Kameralna, zielona okolica z placami zabaw dla dzieci. Bardzo dobra komunikacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł56 m² 4 880,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji parter, ogródek, garaż cena: 275 000 zł 3 pokoje powierzchnia mieszkalna 56.35 m2 CZYNSZ 400 ZŁ/3 OS. Dla zdecydowanego klienta możliwość negocjacji ceny Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł35 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferuję idealne lokum, jako pierwsze lub pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Włochy Przy ul. Popularnej skąd mamy łatwy dojazd do trasy S8, a także dobre skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł56 m² 9 684,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dla klientów gotówkowych. Podatek pcc 1% okazja! Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu na sprzedaż gustowne, przestronne mieszkanie na osiedlu Projektant. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Katowice,śląskie

169 900 zł35 m² 4 854,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35m2. Aktualnie jest to otwarta przestrzeń. Duże możliwości aranżacji. Możliwość podziału - salon z aneksem - sypialnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 557,89 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie świeżo po remoncie, nieużytkowane, luksusowe i funkcjonalne jak apartament w nowoczesnym hotelu, znajdujące się na bydgoskich Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

341 000 zł62 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Makler prezentuje jasne mieszkanie na Szwederowie! Nieruchomość o powierzchni 61m2. z pięknym balkonem. Mieszkanie składa się z 3 pokoi , kuchni , łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

345 000 zł39 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowy dwupokojowy apartament z przestronnym tarasem na ogrodzonym osiedlu blisko centrum! oferta tylko W naszym biurze! Biuro "rodzinne Nieruchomości" ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

239 000 zł48 m² 4 991,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 - pokojowe piła - śródmieście Polecam do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,88 m 2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł50 m² 14 960 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w chronionym apartamentowcu z portiernią z 2014 roku. Posiada przeszklony taras. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł37 m² 5 854,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem o powierzchni 37,41 m2 położone w świetnie skomunikowanej dzielnicy miasta na osiedlu Błonie. Mieszkanie M-3 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozbrat

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, okolica ul. Rozbrat. Mieszkanie usytuowane jest na 5 i ostatnim piętrze z widokiem na Stare Miasto od strony południowej. Składa się z: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piekary C

Legnica,dolnośląskie

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na Piekarach C. Położone na IV piętrze w bloku. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Łączna powierzchnia to 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

653 000 zł61 m² 10 705 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow. 61 m2 z dużym tarasem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

609 237 zł44 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji dla agencji i podatku pcc Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej na Woli w odległości 2,5 km do Centrum Zakończenie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

267 685 zł35 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą inwestycją jaką jest Osiedle Akademickie mieszczące się na pograniczu Osiedla Nowy Fordon/ Bajka! Niezwykle nowoczesne osiedle położone w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

169 500 zł46 m² 3 677,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Mieszkanie 2 Pokojowe na 2 Piętrze w Centrum Wodzisławia Śląskiego Zaledwie 400m do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł68 m² 13 971 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny Składa się z dwóch mniejszych pokoi, jednego dużego pokoju z balkonem, oddzielnej, przestronnej kuchni z oknem oraz dwóch łazienek (większej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł43 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu apartament o powierzchni 42,9 m2 w nowej inwestycji na bydgoskim Okolu. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł59 m² 5 254,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: nieruchomość na pierwszym piętrze w kamienicy (budynek odremontowany) usytuowanej na osiedlu Wilczak. Dobra lokalizacja blisko komunikacji miejskiej, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

729 902 zł88 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera termin realizacji - 2021r. Kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji sprawdzonego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

551 815 zł56 m² 9 894,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatne spotkanie pod numerem Oferta bezpośrednio od dewelopera oraz podatku pcc W ofercie 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie zlokalizowane na Ołtaszynie. Mieszkanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jawor

Jawor,dolnośląskie

290 000 zł91 m² 3 186,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem znajduje się w kamienicy blisko centrum miasta. Kamienica i klatka schodowa jest zadbana i czysta. Zamykana na domofon. Mieszkanie jest przestronne ,.