dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

325 000 zł69,70 m² 4 662,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wombat nieruchomości prezentuje: wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 w Strzegomiu - idealne dla rodziny, osób pracujących zdalnie lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł52,36 m² 10 695,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,46 m2, położone w doskonałej lokalizacji w Kołobrzegu - blisko centrum i zaledwie 10 minut spacerem do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 717 zł41,16 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w Gliwicach idealne dla osób ceniących spokój, naturę oraz szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Unikalnym atutem tej lokalizacji jest znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł32,30 m² 6 965,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na bieżąco remontowane, dla osób poszukujących inwestycji w małe mieszkania pod wynajem. Całkowita powierzchnia wynosi 32,30 m2. W jego skład wchodzi pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,17 m² 15 527,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, mieszkania w nowoczesnym budynku i w jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji do życia w ostatnim czasie w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł37,83 m² 17 155,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Apartament 2-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej Villa Vistula Lokalizacja Proponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,83 m w stanie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Unikatowy lokal użytkowy/kawalerka o wysokości 5 m, z dodatkową antresolą pełniącą funkcję sypialni / strefy relaks. Możliwość wykończenia pod klucz. English description below - please.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,60 m² 7 885,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,6 m , położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z 1996 roku w Jeleniej Górze (ul. Jana Kiepury 25). Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł89,14 m² 4 476,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Obniżka ceny! Piła - Śródmieście klimatyczne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie z antresolą Powierzchnia użytkowa 89,14m2, przy podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,99 m² 11 607,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty nieruchomości: - mieszkanie w pełni wykończone - gotowe do zamieszkania od zaraz, - funkcjonalny układ - 2 pokoi na optymalnym metrażu ok. 43 m , - duży balkon zapewniający dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł135,70 m² 3 316,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie zlokalizowane w cenionej przez kupujących dzielnicy Tarninów blisko parku, centrum miasta - wszędzie blisko. Mieszkanie składa się z 4 pokoi - kuchni, wc, spiżarki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł85,24 m² 24 988,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Królowa modernizmu na Saskiej Kępie Na sprzedaż 85 m2 na ostatnim piętrze modernistycznej kamienicy. Kamienica przy ul. Katowickiej 7a w Warszawie to jedno z najciekawszych dzieł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 724 zł39,58 m² 13 989,99 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W inwestycji dostępne mieszkania od 39 m2 - 121 m2. Wybrana oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni projektowej 39,58 m2 na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 34,16m zlokalizowane drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 648 zł59,87 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie! super Oferta! Sypialnia i salon z wyjściem na balkon! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 01 - 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł60,62 m² 11 712,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie z ogródkiem 150 m | centrum Bielska-Białej | cisza i komfort Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,62 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą. Symbol ue5 - B.5.1. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje na sprzedaż duże mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2021 roku, z basenem i nie tylko! garaż W cenie Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

187 400 zł21,90 m² 8 557,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Apartament położony nad jeziorem Tałty w renomowanym hotelu na Mazurach, znanym z wysokiego standardu usług i doskonałej lokalizacji. To idealna opcja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Nowoczesne, przestronne - idealne dla rodziny! Sprawdź koniecznie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł47 m² 14 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem - Wola Duchacka, okolice Bonarka Cena: 695 000 zł Garaż: + 40 000 zł Wyobraź sobie miejsce, które łączy spokój zielonej okolicy z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł88,70 m² 8 996,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w drugiej linii zabudowy ulicy Narutowicza. Mieszkanie Ciche i słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 680 zł69 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! promocyjna cena 9000 zł/m2. 1658M N. Sącz ul. Gwardyjska/ ok. Galerii Trzech Koron, mieszkanie w stanie deweloperskim, II piętro, 3-pokoje, pow.69 m2, balkon. Cena: 670 680 brutto.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,22 m² 7 883,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnia, o powierzchni 58 m2 znajdujące się przy ulicy Artura Malawskiego w Przemyślu. * 3 piętro * idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł99 m² 6 919,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartamenty W przedsprzedaży! Rozwadów Residence to inwestycja długo wyczekiwana przez wielu mieszkańców Stalowej Woli. To wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,44 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,44 m2, po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na 1. piętrze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,50 m² 18 840,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 3. piętrze nowego, kameralnego bloku w dzielnicy Czyżyny. Budynek został oddany do użytku pod.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł63 m² 10 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

** twoje miejsce do zamieszkania W miasteczku uzdrowiskowym ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze ** Nałęczów: polecam do zakupu ładnie położone, atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł144,40 m² 10 318,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc. Na sprzedaż komfortowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 125,80 m2, z garażem oraz poprzedzającym go miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł52,12 m² 2 475,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,12 m , położone na poddaszu budynku 3-lokalowego w miejscowości Miechowice Duże, gm. Brześć Kujawski, oddalonego 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł50,80 m² 23 208,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 50,80 m z projektem wykończenia wnętrza oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

177 550 zł26,50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bytom Odrzański, mieszkanie w stanie deweloperskim, 26,50 m2, 1 pokój, parter, ogródek, cena 177 550 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

570 350 zł46,75 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,75 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta tylko W naszym biurze*** ***ważne*** Do mieszkania dodatkowo w cenie są dwa pomieszczenia (do remontu) o łącznej powierzchni 26,8 m2 ,na tym samym piętrze co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł71,09 m² 8 989 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w nowym bloku, gdzie będziesz mógł się wprowadzić razem z rodziną? Chcesz zaaranżować nieruchomość według swojego gustu i pomysłu? Koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,14 m² 5 795,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pow. 48,14m2 składające się z 3 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki, toalety, korytarza, balkonu i piwnicy gotowe do zamieszkania czeka na nowych właścicieli. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł61 m² 14 098,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 61 m | 3 Pokoje | Balkon 7,5 m | 1 Piętro Nowy Mokotów ul. Antoniewska (augustówka) | Salon na Wschód | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,64 m² 5 583,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej. Lokal o powierzchni 35,64 m , funkcjonalnie rozplanowany, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

971 140 zł82,30 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużymi tarasemi! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 82,30 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 372 zł37,32 m² 21 472,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uniwersalność: dwupokojowe mieszkanie dla miłośników miasta, rozrywki, ale i wypoczynku. Jest ciche. Uwagę zwraca ponadprzeciętna jakość wykończenia, aranżacji przestrzeni, estetyka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,60 m² 18 590,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska.