dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

319 000 zł41,40 m² 7 705,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż - 41,40 m | Żywiec, ul. Krasińskiego 17 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,40 m , zlokalizowane w Żywcu przy ul. Krasińskiego 17, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł180 m² 2 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność, mieszkanie , a własciwie- pół domu czterorodzinnego (osobne wejście-budynek podzielony w pionie).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 500 zł66,50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Olecko, ulica Gołdapska, na sprzedaż nowowczesny apartament wykończony pod klucz w nowo oddanej inwestycji Klonova Park 500 m od jeziora Olecko Wielkie. Oferujemy na sprzedaż nowy 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł51,50 m² 2 038,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Stary Lubliniec, gmina Cieszanów Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 515 953 zł105,27 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

733 050 zł54 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane przy ul. Henryka Wieniawskiego w Rzeszowie. Ulica Wieniawskiego w Rzeszowie to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł60 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 822 zł55,82 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50,47 m² 9 312,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1825

Idealne do zamieszkania od zaraz, bądź jako zakup inwestycyjny! Najem okazjonalny lub na weekendy czy święta w Bielsku-Białej, cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem, zwłaszcza mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji położonej w Zaczerniu. Oferta dotyczy mieszkania na piętrze o powierzchni 57,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł38,43 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej łódzkiej inwestycji fuzja. Fuzja to miejsce przyciągające ludzi, takie które na całym świecie określane jest mianem destination place. Co to.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39 m² 16 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,21 m² 8 295,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Szczecina! Lokal usytuowany jest na poddaszu w kamienicy z lat 30-tych. Poddasze zostało zaaranżowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

184 404 zł26,09 m² 7 068 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł97,60 m² 3 073,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dla osób, które zdecydują się na zakup mieszkania 10% rabat na artykuły budowlane, wykończeniowe i aranżacyjne w sklepie Castorama Ostróda! Naprom, gmina Ostróda, wieś położona na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł76,98 m² 12 470,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego 3-pokojowego apartamentu z tarasem i ogrodem na prestiżowym, kameralnym osiedlu Cieplicach. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 499 zł27,49 m² 18 824,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% - zakup bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie idealne pod inwestycję tuż przy Dworcu Głównego we Wrocławiu Projekt obejmuje szeroki wybór kompaktowych lokali, głównie jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ślichowice, ul. Kowalczewskiego Biuro nieruchomości ckdom prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł64,50 m² 16 899,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Opis Z przyjemnością prezentuję przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa - na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł33,88 m² 24 142,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy i funkcjonalny apartament o powierzchni 33,88 m , zlokalizowany na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł83,66 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowoczesny apartament z dwoma tarasami i ogrodem zimowym Wilkowice, ul. Żywiecka Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 83,66 m, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Miodowy Dom, kołobrzeg Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Miodowy Dom w Kołobrzegu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 763 zł57,53 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowy apartament wykończony pod klucz Ursus, ul. Śmigielska 2, dostępny od sierpnia 2026 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu nr 17, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł40 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w samym centrum, rynek Krapkowic. Do wprowadzenia od zaraz, umeblowane i wyposażone, wysoki standard, nie wymaga nawet odświeżenia. Do mieszkania przynależy piwnica i udział.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł49,10 m² 5 906,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem oraz dwoma garażami w Lewinie Brzeskim. Oferuję gotowe do wprowadzenia mieszkanie z potencjałem w spokojnej okolicy Lewina Brzeskiego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł44,12 m² 2 833,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy W częstochowie W dzielnicy stare miasto przy ul. Garncarskiej 25. Lokal mieszkalny O powierzchni 44,12 M 2 wraz Z piwnicą O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 160 zł40,96 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań bardzo blisko centrum miasta. Kilka minut od inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, placówki medyczne, supermarkety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 343 960 zł130,22 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:29/36

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce - Olszynki Park Apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł51,15 m² 8 993,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztery pokoje na najwyższym piętrze w centrum miasta/ Dobrze skomunikowane/ Widok na zieleń/ Zielone Osiedle Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 310 zł58,70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł60,81 m² 12 004,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł54,95 m² 8 535,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z przestronnym ogrodem w zielonym centrum Aleksandrowa Łódzkiego! Cenisz ciszę, zieleń i prywatność, ale nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 300 zł84,70 m² 9 236,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

/ cesja / Przestronne mieszkanie z dużym tarasem w Rzeszowie Zalesie, ul. Wieniawskiego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84,7 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,16 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Idea niruchomosci zapraszam do najnowszej oferty mieszkanie: M5 na prestiżowym Osiedlu Leśnym , mieszkanie na idealnym 1 piętrze. Opis oferty: mieszkanie o powierzchni 86,16 mkw, 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 3- pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na 2 piętrze na Osiedlu Leśnym do generalnego remontu. Oferuję do sprzedaży ciche, słoneczne i otoczone zielenią mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61,30 m² 5 530,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze na Osiedlu Przyrzecze. Blok jest zadbany i ocieplony. Nowa jest elewacja i obróbki blacharskie. Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Możliwość negocjacji ceny Słoneczne mieszkanie położone na 2-gim piętrze zadbanego budynku zbudowanego w technologii Rama H, z 1968r wyposażonego w 2 nowoczesne windy (produkcja 2020r).

Szczegóły ogłoszenia

705 011 zł38,44 m² 18 340,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji dla kupującego brak podatku pcc system płatności 20/80 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,44 m2 wraz z ogródkiem. Składa się z salonu.