dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Piła,wielkopolskie

544 800 zł109 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Inwestycja deweloperska W pile na osiedlu górnym! dwupoziomowy apartament O pow. 108,96 m 2 Z ogródkiem O pow. 107,60 m 2 W stanie deweloperskim Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

380 000 zł61 m² 6 188,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, przestronne, jasne, 3-pokojowe mieszkanie, z dużym balkonem, w czteropiętrowym bloku, w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł43 m² 13 559,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mamy do zaoferowania 42 m2, przerobione na dwa mieszkania typu studio. Idealne do wynajmu! Inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji, na Bielanach, blisko metra, przy ul. Andersena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powiśle

Kraków,małopolskie

1 340 000 zł60 m² 22 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Do sprzedania apartament w stanie deweloperskim w pięknie odrestaurowanej kamienicy znajdującej się przy samym Zamku Królewskim. Niebywałym atutem mieszkania jest prywatny taras z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł43 m² 15 526 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się w Miasteczku Wilanów na osiedlu Apartamenty Królewskie. Mieszkanie o powierzchni 42,83 mkw w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko W naszym biurze! viva invest prezentuje, atrakcyjne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 na Warszawskiej Woli w prestiżowej inwestycji położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 231 900 zł78 m² 15 875 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. E-mail: luksusowa inwestycja W centrum miasta, widok na miasto! 15 piętro! Nieruchomość o powierzchni 77,60m2 składa się z: - salonu Z aneksem kuchennym ok.23,1m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł54 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun nieruchomości: telefon 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 54 m2 w budynku z 2015 roku położonym obok Stawu Pilczyckiego oraz Parku Pilczyckiego. Otoczenie nieruchomości: obiekt bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konicza

Zielona Góra,lubuskie

209 000 zł25 m² 8 427,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1pok,24,8M2,osiedle wazów Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w 4 piętrowym budynku, położone przy ulicy Tadeusza Konicza. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

537 000 zł60 m² 8 946 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

508 963 zł43 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w miejscu które umożliwia szybki i łatwy dojazd do centrum Wrocławia, a za oknem ma jeden z największych parków w mieście co pozwoli odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Godlewskiego

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł30 m² 9 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferuję do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na Muchoborze Wielkim. Przemyślanie rozmieszczone pomieszczenia, zarówno kuchnia jak i łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

391 500 zł43 m² 9 125,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Idealne na start mieszkanie na Oporowie! Teraz niższa Cena! 0% Prowizji! 0% pcc! Oferowane mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł41 m² 15 854 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 40,70M2, 2 pokoje, wilanów, ul. Herbu janina (warszawa, wilanów, herbu Janina) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Piła,wielkopolskie

362 000 zł71 m² 5 103,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,93 m 2 na I piętrze w Pile. Jadwiżyn. Blok. I piętro. Nieruchomość usytuowane w rewelacyjnym punkcie - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł47 m² 12 128 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

373 990 zł50 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

250 000 zł37 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37,1 m2 ul Piekoszowska os Czarnów w skaład którego wchodzą - 2 pokoje -kuchnia -balkon -przedpokój -łazienka -piwnica Lokal do własnej aranżacji opróżniony ze wszystkich sprzętów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Służby Polsce

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł42 m² 11 591,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jako jedyne biuro mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 42,1 m2 z komórką lokatorską. Lokal mieszkalny z księgą wieczystą do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

554 700 zł62 m² 8 899 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez prowozji bez pcc z możliwością odliczenia vat 23% Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmopolitan na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 500 zł21 m² 10 542,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości poleca Państwu wygodną kawalerkę w samym sercu Torunia. Mieszkanie o powierzchni 21,38 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym 17,32 m2 i łazienki 4,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

228 000 zł35 m² 6 514,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu dużą kawalerkę w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Kawalerka posiada 1 bardzo duży i ustawny pokój z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Szczecin,zachodniopomorskie

210 000 zł31 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 31 m2. Położone na pierwszym piętrze budynku z cegły. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

426 000 zł61 m² 6 985 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z gotowym projektem aranżacji wnętrz i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Maklakiewicza

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł28 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o powierzchni 28 m2 na górnym Mokotowie. Lokal znajduje się na 6 z 10 pięter w budynku z 1968 roku. Remont w mieszkaniu przeprowadzony był rok temu a łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

290 000 zł48 m² 6 095 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu kompaktowe mieszkanie znajdujące się na Pólku, w cichej i bardzo zielonej okolicy. Mieszkanie pierwotnie składało się z trzech oddzielnych pokoi i oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakusa

Chorzów,śląskie

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz dwupokojowego mieszkania w dogodnej lokalizacji i niewymagającego nakładów finansowych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie ma 53m2 powierzchni. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

540 400 zł47 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

355 000 zł34 m² 10 410,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na nowym osiedlu Nowe Bojary. Nieruchomość stanowi idealną pod wynajem lub jako lokata kapitału. Nieruchomość bez 2% podatku pcc! Kupujący oszczędza kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł53 m² 5 415,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwu pokojowe (53m2) na trzecim piętrze w Fordonie. Lokal posiada sypialnię (11 m2), kuchnię 8,7 m2, łazienkę z wc (5,3 m2), korytarz (7 m2), a największym atutem jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

799 000 zł84 m² 9 479,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkania gotowe do odbioru - z decyzją pozwolenia na użytkowanie! kraków - podgórze duchackie ok. ul. Kamieńskiego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

310 000 zł42 m² 7 328,61 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z nami kupisz bezpieczenie Dwustronne dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Legionowa z fantastycznym widokiem na Lasy Legionowskie i wieżowce Warszawy. Mieszkanie do niedużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

997 450 zł161 m² 6 199,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji I podatku pcc! kliny zacisze - okolice ruczaju zielona, spokojna okolica 5 pokojowe mieszkanie O metrażu całkowitym 160,88 m2 mieszkanie 143,71 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

837 200 zł91 m² 9 199 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

238 000 zł31 m² 7 702,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w w Legionowie. W pobliżu znajdują się wszystkie urzędy, przychodnie, sklepy, apteki, bazarek, lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budowlanych

Głogów,dolnośląskie

368 900 zł60 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości z nowej inwestycji "park nad Strumykiem" ul. Budowlanych. Możliwość kompleksowego wykończenia lokalu w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł48 m² 7 332 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż zadbane 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni. Lokal znajduje się na czwartym piętrze niskiego, ocieplonego bloku. Blok w środku osiedla, otoczony zielenią. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

389 000 zł36 m² 10 806 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł68 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 68M2, 2 pokoje, mokotów, ul.BUKOWIŃSKA (Warszawa, Mokotów, Bukowińska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

441 808 zł52 m² 8 504,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Bez dodatkowych kosztów! bez prowizji pośrednika - kupujesz bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc uwaga promocja black weeks! Tylko do końca Listopada W cenie.