dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

549 655 zł52 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

554 364 zł47 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

474 400 zł33 m² 14 298 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

533 400 zł48 m² 11 099 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sportowa

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania położonego na parterze budynku z lat 30 XX wieku. Przed budynkiem uroczy ogródek. Urokliwa przedwojenna zabudowa. Lokalizacja: piękna część starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

572 584 zł66 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska,bez prowizji, bez 2% pcc! Mieszkanie parterowe,znajdujące się przy ulicy Zatorskiej. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem (możliwość wydzielenia osobnej kuchni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł46 m² 11 831 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun Oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Klimasa. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

3 122 200 zł156 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł42 m² 22 416,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykłe, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w samym sercu Warszawy! Przestrzeń o powierzchni 42,38 m2 stwarza miejsce na: przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

387 000 zł38 m² 10 112,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrednio ustawne, dwupokojowe mieszkanie w super lokalizacji w Konstancinie-Jeziornej, po generalnym remoncie. Wszystko nowe. Mieszkanie o powierzchni 38,27 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Północna

Płońsk,mazowieckie

340 000 zł77 m² 4 415,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w Płońsku przy ul Północnej. Mieszkanie ma 77 m2, znajduje się na 1 piętrze. Składa się z 4 pokojów, kuchni, łazienki, wc i balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

734 850 zł83 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 4 pokojowy apartament W inwestycji premium przy parku! Opiekun oferty: dominika Nowak telefon Apartament o powierzchni 82,8m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł48 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bardzo duża kawalerka ( z możliwością przerobienia na dwa pokoje) w dzielnicy Podgórze. Położony na czwartym piętrze lokal składa się z bardzo dużego pokoju, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

552 400 zł41 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

405 000 zł48 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

3 334 500 zł148 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

3 122 200 zł156 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

580 800 zł41 m² 14 166 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

458 800 zł36 m² 12 744 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

473 400 zł33 m² 14 298 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

454 138 zł39 m² 11 645 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

610 400 zł40 m² 15 260 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

443 600 zł33 m² 13 442 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Łochowska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł27 m² 14 498,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną, przestronną kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Łochowskiej na warszawskiej Pradze Północ. Mieszkanie o powierzchni 26,9 m2 składa się z łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł51 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Górnym Mokotowie przy ul. Racławicka. Lokal o powierzchni 51.1 m2 znajduje się na 2 piętrze,10-piętrowego bloku z 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

593 000 zł68 m² 8 720,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw znajdujące się na parterze w bloku mieszkalnym z 2008 roku zlokalizowanym przy ul. Skarbka z Gór na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 085 000 zł86 m² 12 660,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż apartament z loggią zlokalizowany w kameralnym budynku na niewielkim osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Szczęśliwickiego. Znajdziemy tam liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 833,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje po generalnym remoncie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia i dostępne od zaraz. Zlokalizowane przy ulicy Anielewicza w spokojnej części Nowolipek. Świetne dla pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze, usytuowane w bardzo przyjemnej i zielonej części Bielan! lokalizacja Marymont-Ruda. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

454 200 zł30 m² 15 140 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

439 000 zł65 m² 6 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezultatem metamorfozy jest przestronny apartament w Opolu, w którym symbol ponadczasowej elegancji, stylu i nowoczesność żyją ze sobą w całkowitej zgodzie Oficjalną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Częstochowa,śląskie

385 000 zł56 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 56m2 na trzecim piętrze, w niskim trzypiętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy Wrzosowiak na ul. Lipowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

533 400 zł68 m² 7 844 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

474 400 zł33 m² 14 298 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

449 400 zł45 m² 9 987 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł59 m² 8 798,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Witam Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,50m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z 2018 roku i znajduję się przy ulicy Harmonijnej w inwestycji Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

346 995 zł26 m² 13 346 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1