dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

387 000 zł50 m² 7 792,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u Notariusza. Oferujemy 2 pokojowy apartament z dużym balkonem w super lokalizacji blisko Urzędu Miasta i Jasnych Błoni. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiecka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł64 m² 12 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Oddzielna kuchnia, piętro 1/4, bardzo rozkładowe. Doskonały punkt komunikacyjny do Centrum w sąsiedztwie Media Markt i Promenady. Osiedle spokojne, ogrodzone. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł38 m² 13 173 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 37,5M2, 2 pokoje, ochota, ul.PRUSZKOWSKA (Warszawa, Ochota, Pruszkowska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zacharzyce

Zacharzyce,dolnośląskie

432 800 zł61 m² 7 051,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc (2%) W ofercie 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na Bródnie, przy samej stacji metra. Nieruchomość 3 pokojowa, widna kuchnia. Powierzchnia 54,9 m2 plus piwnica 1,5 m2. Mieszkanie na 7 piętrze w budynku 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe na os. Leśnym w Bydgoszczy. Nieruchomość o powierzchni- 50m2. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Do remontu. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

355 300 zł32 m² 11 092,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na nowym osiedlu w sąsiedztwie zieleni. Wyjątkowa oferta funkcjonalnych mieszkań i bardzo atrakcyjnych cenach. Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

264 000 zł55 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, mam na sprzedaż jasne mieszkanie na parterze, w domu wielorodzinnym, o powierzchni 55 m2, na osiedlu Kąty. Mieszkanie jest świeżo po remoncie - wymieniono instalację elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

559 000 zł57 m² 9 788 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

424 360 zł40 m² 10 609 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lednicka

Wieliczka,małopolskie

540 000 zł78 m² 6 956,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie położone w Wieliczce przy ul. Lednickiej. Mieszkanie po generalnym remoncie ( m.in. nowe okna dźwiękochłonne od strony ulicy ) składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł65 m² 10 470 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty tel. Mieszkanie Z potencjałem na płycie rynku! Inwestycyjne mieszkanie idealne pod wynajem dla pary, młodej rodziny lub studenta. Otoczenie nieruchomości: plomba z 1992r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Katowice,śląskie

356 004 zł36 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*!black friday! - tylko do 28.11.2021 - zadzwoń i zarezerwuj mieszkanie, a pokryjemy koszt podpisania umowy deweloperskiej u notariusza * Nowy Apartament w stanie deweloperskim - Dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bojary

Białystok,podlaskie

450 000 zł59 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prawdziwa perełka na rynku! Mieszkanie w samym sercu osiedla Bojary. Usytuowane na parterze kameralnego (zaledwie 8 mieszkań) budynku z cegły. Wokół teren rekreacyjny wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

546 896 zł49 m² 11 161 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Siedlce,mazowieckie

239 000 zł34 m² 7 134,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do zakupu lokal o powierzchni 33,5 mkw usytuowany na trzecim piętrze bloku, który Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie bardzo jasne otwarte na dwie strony w najlepszym miejscu Warszawy z niesamowitym widokiem na wieżowce oraz na Ogród Saski. Mieszkanie wyczyszczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

439 000 zł37 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł67 m² 5 326,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie na parterze w stanie deweloperskim o powierzchni 67,4 m2 wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni 70 m2. Lokalizacja inwestycji zapewnia nam dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

672 500 zł65 m² 10 330,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Obniżka ceny: 693 500 zł 672 500 zł Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

526 000 zł63 m² 8 301,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań pod numerem - zakup bez prowizji i podatku pcc taniej O 22 tysiące Mieszkanie 3-pokojowe gotowe do odbioru - kup i wykończ po swojemu! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

355 000 zł34 m² 10 438,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Niezwykłe mieszkanie usytuowane na nowopowstającym osiedlu Nowe Bojary. Nieruchomość stanowi idealną propozycję inwestycyjną - pod wynajem lub jako lokata kapitału. Nieruchomość bez 2% podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

390 000 zł79 m² 4 936,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! urokliwe, nietuzinkowe mieszkanie Z klimatem! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe, dwupoziomowe, usytuowane na trzecim piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

1 240 000 zł79 m² 15 728,10 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: bastion Wałowa - osiedle położone w Gdańskim Śródmieściu. Świetny dojazd w najdalsze zakątki Trójmiasta dzięki niedalekiej odległości od przystanku tramwajowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł48 m² 9 138,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Nieruchomość: dwa pokoje, osobna kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Dodatkowo balkon. Elektryka miedziana Okna pcv Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Służew

Warszawa,mazowieckie

905 920 zł61 m² 14 851,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie blisko metra. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 i składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon z widokiem na Dolinkę Służewiecką, - kuchni-aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

621 600 zł75 m² 8 288 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

598 950 zł65 m² 9 154,06 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Budynek: 8 piętrowy miejsca postojowe w garażu podziemnym inwestycja z terminem ukończenia 3 Q 2022 pełny mpec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Retkinia

Łódź,łódzkie

380 000 zł70 m² 5 447,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży M-4 w rejonie Łódź- retkinia. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym i składa się z: - pokoju dziennego ok. 22 m 2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Reda

Reda,pomorskie

559 652 zł84 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami o pow. 83,58: salonu z aneksem 25,88 m2; sypialni 13,91 i 12,94 m2; pokoju 10,85 m2; łazienki 5,04 i 3,24 (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł37 m² 13 108,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o pow. 37,15m. kw. , które znajduje się na parterze w 10-piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny, -sypialna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł44 m² 12 514,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż I 2 pokoje I 44m2 I ul. Jutrzenki I Włochy Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 w warszawskiej dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łochowska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł37 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 37 M2, 2 pokoje, praga-północ, ul.ŁOCHOWSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Północ na ulicy Łochowskiej. Idealna propozycja dla młodych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

353 941 zł60 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gotowe nieruchomości z rynku pierwotnego na terenie Rzeszowa i okolic. Metraż: 59,99 m2 Piętro: 4 Opłaty dodatkowe: miejsce postojowe, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

589 815 zł43 m² 13 717 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 43m2 znajdujące się przy ulicy Górczewskiej na Bemowie. Nieruchomość składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym (23,07m2) - Sypialni (10,70m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł54 m² 9 351,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni 54 m2 z balkonem i miejscem parkingowym. Zlokalizowane jest na Białołęce, ul. Skarbka z Gór, na ogrodzonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

522 700 zł50 m² 10 412 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

410 000 zł50 m² 8 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

proponujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze bloku z końca lat 60. Klatka schodowa po remoncie , czysta, budynek docieplony i pomalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

559 000 zł60 m² 9 316,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60 m2, składające się z dwóch dużych pokoi, przestronnego korytarza, jasnej kuchni i łazienki. Mieszkanie znajduje się na 5 - ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

508 073 zł52 m² 9 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

633 659 zł80 m² 7 921 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023