dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł36 m² 14 416,70 zł/m²

 

Piętro:8/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy do sprzedania piękne, ciche dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze w budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Bielsko-Biała,śląskie

235 000 zł33 m² 7 093,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości do sprzedania atrakcyjne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Bielska Białej -okolice ul. Bohaterów Warszawy, grota Roweckiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł37 m² 15 760,90 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym centrum miasta. Słoneczne, z balkonem - super punkt! Położone na 5 piętrze w 22 piętrowym budynku z portiernią, dwoma windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł45 m² 12 922 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 45,27 M2,2pok., WŁOŚCIAŃSKA SADY ŻOLIBORSKIE Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

1 206 000 zł67 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rewelacyjny apartament na sprzedaż w reprezentacyjnym budynku Thespian przy Powstańców Śląskich. Jasne przestronne wnętrze apartamentu ( wystawa okien wschodnia ) w reprezentacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

348 000 zł58 m² 5 958,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Północ, usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

314 000 zł35 m² 9 041,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja znajduje się w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowicach. * bliskość terenów zielonych zadowoli osoby poszukujące relaksu w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł53 m² 12 434 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego luksusowo wykończonego mieszkania położonego, przy ulicy Dożynkowej w Dzielnicy Klecina. Mieszkanie znajduje na 1 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

430 000 zł43 m² 9 930,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,27 m2 z przynależnym ogródkiem zlokalizowane na osiedlu Ogród Jaśminowy przy ul. Macieja Dębskiego (opatkowice). Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

497 000 zł119 m² 4 015,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Zalesie tuż przy ul. Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Imbramowska

Kraków,małopolskie

669 800 zł68 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 11 piętrze w bloku przy ul. Imbramowskiej - Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonin

Poznań,wielkopolskie

338 000 zł38 m² 8 941,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w idealnej lokalizacji - jeżyce/winiary ul. Bonin. Powierzchnia 37,80 m2 Cena 338.000 zł W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł73 m² 9 809 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Promocja do końca miesiąca: harmonogram 10/90! Posiadam w sprzedaży mieszkania 3 lub 4-pokojowe w metrażu 42-101 mkw z balkonami lub ogrodami. Zamieszkaj nad Odrą o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

230 000 zł50 m² 4 581,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Kopernik .W skład mieszkania wchodzą : 3 oddzielne pokoje, otwarta i słoneczna kuchnia, przestronny przedpokój , osobno WC oraz łazienka. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł33 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Podstawowe informacje: przytulna kawalerka, dla singla lub pary. Bardzo ciche otoczenie, dobra komunikacja. Opis nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu derby III, powierzchnia lokalu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w dobrej cenie, w zielonej okolicy, cichego i dostępnego od ręki to jest oferta dla Ciebie! Oferuję mieszkanie trzypokojowe w odnowionym bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

456 000 zł65 m² 7 047,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, położone w bloku na 2 piętrze z 3 przy ul. Mariańskiej w Lublinie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Powierzchnia 64,7m2. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

349 000 zł64 m² 5 453 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego mieszkania 3-pokojowego w centrum Swarzędza! Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w niskim bloku na os. Kościuszkowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

449 875 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosławy

Gdynia,pomorskie

500 000 zł36 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Wielki Kack lub Fikakowo , obie części Gdyni są doskonale znane mieszkańcom miasta z perfekcyjnej lokalizacji oraz wyczerpującego zaplecza handlowo-suługowego. Znajdziemy tu wszystko - szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

537 064 zł61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piasta Park IV - ul. Piasta kołodzieja - Mistrzejowice Doradcy Wawel Service prezentują Państwu nowy etap w inwestycji Piasta Park! Jest to IV etap inwestycji w krakowskich

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży jasne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na os. Projektant przy ul. Krajobrazowej. Nieruchomość położona jest w spokojnej i cichej okolicy, co jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł50 m² 9 789,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, własnościowe mieszkanie, położone w ścisłym centrum Gdańska. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Warszawa,mazowieckie

433 500 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * Słoneczne - wystawa południowo-wschodnia * Balkon * Duża łazienka Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł61 m² 5 577,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

30523. Na Skarpie, mieszkanie położone w urokliwej okolicy z okien widok na zieleń. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane (może pozostać całe umeblowanie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lędziny,śląskie

280 000 zł74 m² 3 758,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Mieszkanie 74,49m2 - 4 osobne pokoje, duży balkon, 2 piwnice, niski czynsz w bardzo dobrej lokalizacji. Polecam Państwu na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie własnościowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

433 634 zł38 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie rozkładowe, 2 - pokojowe o powierzchni 38,29 m2 na parterze w nowej III piętrowej inwestycji przy ul. Vespucciego w bloku z windą z poziomu garażu. Prestiżowa, modna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

388 000 zł60 m² 6 505,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Super oferta! zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację 0% Prowizji! 0% pcc! Ostatnie wolne lokale mieszkalne! Oferowany lokal składa się z : -salonu z aneksem -sypialni -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rzepakowa

Katowice,śląskie

379 000 zł44 m² 8 702,64 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowy apartament Z dużym ogrodem -59 M2 I garderobą Oferta idealna zarówno dla rodziny jak i pod wynajem. Powierzchnia mieszkania 40,90m2, powierzchnia komórki lokatorskiej 2,65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

497 034 zł47 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta od dewelopera - Termin realizacji: gotowe z kluczami! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,89 m2 na parterze w nowej III piętrowej inwestycji przy ul. Vespucciego w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł40 m² 10 619,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 40,49m2, usytuowanego na Białołęce przy ulicy Jana Husa 20. Lokalizacja Białołęka to najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

472 871 zł42 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na II-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

468 180 zł64 m² 7 330,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji W ofercie 3 pokoje w nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na Zakrzowie, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzeźno

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - okazja 2 pokoje z tarasem Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Legnica,dolnośląskie

389 400 zł66 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Legnica, osiedle Piekary C, apartament, mieszkanie, 4 pokoje, garderoba, sprzedaż. Oferta na wyłączność - tylko U nas zadzwoń i umów się na Dzień Pokazowy mieszkania : kasiuklub dominika.