dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katalońska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł56 m² 11 744 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Mokotowie-Stegny przy ul. Katalońska. Lokal o powierzchni 56.2 m2 znajduję się na 8 piętrze,11-piętrowego bloku z 1975.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

500 000 zł70 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Wyspie Solnej - 1500 m od morza - 500 m od centrum miasta Słoneczne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem, położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł18 m² 9 389 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry ;) Szukasz niewielkiego mieszkania na start? A może jesteś inwestorem? Interesują Cię tylko mieszkania do wprowadzenia? To jest idealna oferta dla Ciebie! Prezentuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł46 m² 5 577 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Piekoszowskiej na osiedlu Czarnów Mieszkanie ciepłe i słoneczne z ekspozycją na zachód i północ, znajdujące się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ciche i kameralne mieszkanie na Dolnym Mokotowie. powierzchnia 43 m. Piękny widok z okien z 10 piętra. Poczuj klimat pięknego Mokotowa! W pobliżu szkoły, sklepy, przychodnia, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

30997. C H E Ł M I Ń S K I E! oferta tylko U nas! mieszkanie o pow. 49.60 m2 , dwupokojowe , w pełni rozkładowe z loggią, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

348 000 zł58 m² 5 958,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia słoneczne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na 5 piętrze w wieżowcu na ul. Starzyńskiego. Układ pomieszczeń obejmuje salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł48 m² 10 010,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Świetnie zaprojektowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Standard oraz bezpieczeństwo! Dla osób ceniących wypoczynek oraz rekreację to świetna okolica. W bliskim położeniu Hala Orbita,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

357 380 zł40 m² 8 983,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Legionów

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł48 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Centrum po Generalnym Remoncie! Doskonała lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro "rab-Haus" nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o pow. użytkowej 48,5 m2. Osiedle Rubinkowo. Ulica Dziewulskiego 36. 2 piętro. Standard wykończenia :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedmiotem oferty jest zadbane i przestronne mieszkanie. Jego główne atuty, to lokalizacja (jeziorko Balaton) oraz układ pomieszczeń. Idealna nieruchomość dla rodziny, ale także pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

307 900 zł41 m² 7 453,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań oferta bez prowizji i podatku pcc Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,31 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

867 132 zł59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł63 m² 8 853,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowy apartament z pięknym widokiem na góry. Powierzchnia mieszkania wynosi 63,14 mkw. Apartament znajduje się na kameralnym, zamykanym osiedlu z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł72 m² 3 180,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

m-6 (72m2) układ 3 X 1 biuro nieruchomości parcela Oferuje Państwu do sprzedaży czyste i zadbane mieszkanie czteropokojowe znajdujące się na ulicy Turystycznej na VII piętrze. Układ - 3X1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł61 m² 8 732,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 60.58 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł56 m² 7 028,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowocześnie wykończonego trzypokojowego mieszkania umiejscowionego w dzielnicy Szwederowo. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł32 m² 11 353,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokoje 32.5 m2 w okolicach Żwirki Wigury. Ogródek. Wysoki parter Duża Piwnica Okna pcv Niski czynsz 300zl Spółdzielcze własnościowe. Grunt uregulowany. Budynek ocieplony Klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

800 000 zł71 m² 11 331,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: - słoneczne, przestronne wnętrze - wykończone w wysokim standardzie - ogromny taras z dużą prywatnością - nowe budownictwo - komfortowe, nowoczesne wyposażenie - świetny widok niczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł57 m² 12 807 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Ochocie ul. Pruszkowska w spokojnej okolicy. Dobra komunikacja z centrum. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, łazienki, przestronnego salonu z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 660 000 zł98 m² 16 942,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament w kameralnym budynku apartamentowym na Mokotowie Pod Skocznią. Elegancki hol wejściowy z całodobową recepcją wykończoną granitem i piaskowcem. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

457 500 zł44 m² 10 445,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Dwupokojowe mieszkanie deweloperskie na podwyższonym parterze o powierzchni 43,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

449 000 zł50 m² 9 039,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,67 m2 położone na pierwszym piętrze 3 piętrowego bloku z windą.! kupujący nie płaci podatku pcc! Okna wychodzące na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

367 074 zł46 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Wieliczce o powierzchni 45,89 m2 położone na parterze.! okazja - taniej niż u dewelopera! Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe na już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

345 000 zł38 m² 9 151,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,69 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem - 18,79 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

343 083 zł37 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 37,09 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogródek, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

484 300 zł47 m² 10 304,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam świetnie zlokalizowane mieszkanie w stanie deweloperskim na Tarchominie! Osiedle położone jest w okolicy licznych punktów handlowo-usługowych, zaledwie kilka kroków od dużej galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

344 265 zł22 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży developera poleca lokale inwestycyjne w ścisłym centrum Poznania: miniapartamenty z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni od 16 do 27mkw. Lokale wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Lublin,lubelskie

463 275 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Deweloper Lublin bez prowizji dla biura nieruchomości Mieszkania gotowe do odbioru kluczy Wykończymy dla Ciebie mieszkanie w dobrej cenie i z niebywałą starannością ( prace ekip remontowych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł47 m² 8 798,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na warszawskiej Białołęce. Planowane oddanie inwestycji w IV kwartale 2022 roku. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł44 m² 11 149,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

690 500 zł60 m² 11 535,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, podkreślające prestiżowy charakter nieruchomości. Sąsiedztwo instytucji kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

542 277 zł62 m² 8 745 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej oraz kameralnej okolicy. Idealnie zaprojektowana antresola oraz ogród sprawią, że domownicy poczują się we właściwym miejscu. Teren dookoła jest przyjazny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 618 000 zł145 m² 17 998 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż unikatowy apartament w centrum miasta o powierzchni 145,46 mkw, tuż przy lewobrzeżnej części Odry, przy ul. Księcia Witolda. Przedmiotem oferty jest 4-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Ponikwoda na zamkniętym osiedlu. Lokal usytuowany na 1 piętrze w budynku z 2008 r, budynek zadbany, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Leszno

Leszno,wielkopolskie

185 900 zł32 m² 5 823,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowo budowany apartamentowiec o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołowa

Kraków,małopolskie

2 700 000 zł171 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu luksusowy, 2-poziomowy, penthouse 171 m2, położony na 12 piętrze apartamentowca Tarasy Verona. Tarasy Verony to dwa kilkunastopiętrowe reprezentacyjne budynki, zbudowane według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

828 000 zł70 m² 11 828,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecamy wygodne 3 pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokojowe na Ursynowie Metro Ursynów w zasięgu spaceru Ekspozycja północny wschód, zachód Widok na zieleń Duży salon ok. 20 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Świdnik,lubelskie

220 000 zł36 m² 6 123,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Świdnik, przy ulicy gen. Leopolda Okulickiego. Powierzchnia nieruchomości wynosi 36 m2. Kawalerka na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 610 000 zł90 m² 17 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament W wyjątkowym miejscu na mokotowie. Apartament położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Arkadia i Dreszera, królikarni i Kompleksu Sportowego "warszawianka". Niska.