dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Andrzejewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł33 m² 8 078,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż ładną kawalerkę, położoną na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku, ma os Majowym. Na powierzchnię 33,30 m2 składają się: - salon - kuchnia z oknem - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

288 000 zł45 m² 6 363,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lublin, w dzielnicy Tatary, przy ulicy Łęczyńskiej. Budynek jest rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł59 m² 15 906,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie podzielone na dwa(2 pokojowe+ kawalerka) gotowe do zamieszkania, usytuowane w kamienicy wybudowanej w latach 50 w samym Centrum. Lokalizacja:->4 min pieszo Metro Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł49 m² 7 673 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (podolany) Inwestor zadbał również o otoczenie wokół zabudowań. Odpowiednio zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

448 812 zł36 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: łukasz Wirchowski tel. Otoczenie: inwestycja ulokowana w centrum miasta, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość powstaje w futurystycznym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

546 471 zł33 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka w lofcie wykończona pod klucz w centrum Poznania. - prestiżowa lokalizacja. - wysoki standard lokalu oraz części wspólnych. - do użytku własnego lub do dalszego najmu. - stary Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

369 254 zł53 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - październik 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wallenroda

Gdańsk,pomorskie

879 000 zł81 m² 10 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1870

Atuty: - mieszkanie wykończone pod klucz, - dwie łazienki, - 7 minut pieszo do stacji skm, - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego, - w odległości 400 metrów pełne zaplecze handlowo usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

467 120 zł52 m² 9 028 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji dla biura! Bez dodatkowych opłat! Termin oddania: IV kwartał 2022 W ofercie różne metraże mieszkań w zależności od potrzeb klienta! Proszę o kontakt a przedstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bieżanów

Kraków,małopolskie

459 000 zł55 m² 8 306,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kameralna inwestycja w nowoczesnym stylu. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duże przeszklenia to tylko niektóre atuty tej inwestycji. Połączenie ich z dobrą lokalizacją, blisko stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

219 000 zł33 m² 6 616,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowa oferta W starym podgórzu Inwestycja w doskonałej lokalizacji, otoczenie stanowią zielone Bulwary Wiślane. N ieruchomość znajduje się w sąsiedztwie głównych węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

496 584 zł56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla rodziny 3 - pokojowe mieszkanie z dużą przestrzenią i balkonem na kameralnym osiedlu w pobliżu zieleni we Wrocławiu, na Kuźnikach. Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Świdnik,lubelskie

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Czyste i zadbane 4 pokojowe mieszkanie w Świdniku przy ul gen. L. Okulickiego. Blok ocieplony, schludne, czyste klatki schodowe. Atrakcyjna cena 5600 zł/m2. Prezentowane mieszkanie to 57,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

369 000 zł46 m² 8 042,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecam Państwu mieszkanie dwupokojowe z niezależną kuchnią o powierzchni 45 m2 na II piętrze niskiego bloku w centrum. Bardzo dobra lokalizacja, przy bloku dużo zieleni, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

936 250 zł75 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Druskienicka

Poznań,wielkopolskie

398 000 zł35 m² 11 473 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia! Zakup z rynku pierwotnego, klient nie płaci 2% podatku pcc! Piękne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy. Prezentowane na zdjęciach mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł30 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż apartament w Rzeszowie ul. Podwisłocze Capital Towers opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 30m2 - piętro 5/6 - mieszkanie urządzone gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaspa

Gdańsk,pomorskie

623 000 zł48 m² 12 979,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, obiektem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Zaspa, o łącznej powierzchni 48m2 z balkonem na całą długość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50mkw usytuowane na czwartym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie po częściowym remoncie w którego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł62 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na woli. Wszędzie blisko! Klucze do odbioru za pół roku - termin oddania 31.07.2021! Zamieszkaj już za PÓŁ ROKU w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Przylesie o powierzchni 63m2, dwustronne, rozkładowe. Na powierzchnię 63m2 składają się: kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, toaleta oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

130 000 zł34 m² 3 768,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M2 W centrum miasta ul. Wrocławska wolne od zaraz biuro nieruchomości parcela - Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie typu m2 (34,50m2) z dużym balkonem, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

268 000 zł25 m² 10 720 zł/m²

 

Piętro:15/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Polecam na sprzedaż kawalerkę do remontu o powierzchni 25m2 na ostatnim piętrze w 14 piętrowym bloku przy ul. Grabiszyńskiej/plac Legionów. Z okien piękny widok z panoramą na cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

510 000 zł122 m² 4 167,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Jeśli szukasz mieszkania dla rodziny, w dobrej lokalizacji w dodatku z własnym miejscem parkingowym i zależy Ci na bezpieczeństwie - zapoznaj się ze szczegółami niniejszej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł96 m² 9 053,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Apartamentowe mieszkanie-zadbane-wyposażone-balkon-winda-garaż-warto!- wójciklicencja 16128-funkcjonalny pełny rozkład-Serdecznie polecam doskonała oferta dla rodziny jak I W celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

401 327 zł35 m² 11 356 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Korzystny system płatności 10/90! 2 pokoje zlokalizowane w Północnej części Krakowa na ul. Banacha. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji planowanych jest równocześnie kilka dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

254 900 zł38 m² 6 761,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*** 2 niezależne pokoje *** os.ANTONIUK *** III PIĘTRO *** Polecam funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły na os. Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

389 016 zł36 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Marzą Ci się cztery kąty urządzone i zaaranżowane pod siebie? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie mieć dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gogolin

Gogolin,opolskie

185 000 zł85 m² 2 176,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 85 metrów kwadratowych, znajdujący się na parterze budynku znajdującym sie w Gogolinie, na terenach zabudowy jednorodzinnej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonecznikowa

Białystok,podlaskie

329 000 zł64 m² 5 156,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m2, położone na IV piętrze niskiego bloku przy ulicy Słonecznikowej. Mieszkanie wymaga remontu, dzięki czemu możemy urządzić je według swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

389 000 zł29 m² 13 413,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 2-pokojowe (z możliwością dwóch) mieszkanie 29 m2 przy ul. Stańczyka. Idealny lokal na start, pod wynajem dla pracowników pobliskich korporacji oraz studentów krakowskich uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż perfekcyjnie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - Chełmie o powierzchni 64,5m2 lokalizacja Gdańsk Chełm charakteryzuje się doskonałym połączeniem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

499 855 zł59 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Inwestycja oddana do użytku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to wyróżnia się przemyślaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

664 150 zł105 m² 6 300,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Kameralna inwestycja na granicy Krakowa i Wieliczki ( 8 segmentów). Mieszkania 2 poziomowe na I i II piętrze, wokół zabudowa jednorodzinna. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

349 900 zł28 m² 12 723,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,5 m2 położona na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, świeżo wyremontowana, urządzona w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Opole,opolskie

339 000 zł66 m² 5 112,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz dużego mieszkania z potencjałem , to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 3 pokojowe, jasne mieszkanie w centrum przy ul. Piastowskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Łódź,łódzkie

298 000 zł43 m² 6 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Doskonale zlokalizowane w sąsiedztwie dwóch parków, boisk, doskonała komunikacja zarówno do centrum miasta jak i obwodnic Trzecie piętro w niskim czteropiętrowcu pełen rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł61 m² 8 291,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 61,39 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Makler nieruchomości poleca Państwu nietuzinkowe, przestrzenne i bardzo przytulne mieszkanko usytuowane na III piętrze przepięknej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

491 568 zł74 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W kameralnym otoczeniu powstaje designerski budynek, który zlokalizowany będzie w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz wielorodzinnej. Inwestycję wyróżniać będzie dbałość o detal jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

321 536 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich, pozwoliły nam.