dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

236 860 zł36 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! 6 blok W sprzedaży! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

198 660 zł30 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Koninko

Koninko,wielkopolskie

389 000 zł83 m² 4 709 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne dwupoziomowe domy w zabudowie szeregowej blisko Poznania w cichej i spokojnej okolicy, z dala od głównych szlaków tranzytowych. Osoby lubiące bliskość natury mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

664 975 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: telefon 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, aneks, niska zabudowa, przy parku, krzyki Mieszkanie o powierzchni 67,00m2 znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

738 984 zł90 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Promocja Opiekun oferty: telefon Apartament o projektowanej powierzchni 90,12m2 z ogrodem 162m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

304 776 zł30 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:7/36

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję olszynki park realizowaną w sercu miasta przy ulicy Fryderyka Szopena. Lokalizacja: najwyższy budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

646 000 zł51 m² 12 634,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio przy stacji metra Młynów, doskonałe na inwestycje jak i do zamieszkania, znajdujące się w samym centrum warszawskiej Woli 1200m od (M) Rondo Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł66 m² 10 977,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Ratusz Arsenał 3 niezależne pokoje Śródmieście Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Śródmieście ul. Franciszkańska Metraż: 66,50m2 Piętro: wysoki parter z 3 Rok budowy: 1961 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 000 zł53 m² 5 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego słonecznego mieszkania znajdującego się w dzielnicy Wyżyny. Budynek Nieruchomość mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leliwitów

Warszawa,mazowieckie

441 700 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie z oknami na południowy wschód wyposażone w balkon od strony południowo wschodniej. Powierzchnia mieszkania: 44,17 m2. W najbliższej okolicy komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

105 000 zł30 m² 3 559,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Bardzo jasne mieszkanie 29,5 m2 ul. Morcinka na pierwszym piętrze Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Zabrze,śląskie

198 000 zł44 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zabrze osiedle Janek mieszkanie 44m2 zadbane, częściowo umeblowane. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

229 990 zł46 m² 5 018,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta zarówno dla singli, rodzin, osób starszych jak i pod wynajem! Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń po remoncie instalacji po remoncie generalnym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 985 zł58 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. W otoczeniu wody i zieleni każdy znajdzie coś dla siebie: zaprojektowano tu bowiem małe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

438 700 zł49 m² 8 964,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 7,97m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Knurów,śląskie

339 500 zł60 m² 5 611,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla rodzin, która pragnie zamieszkać bez przeprowadzania generalnych remontów! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Knurów,śląskie

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla dużej rodziny, która pragnie urządzić mieszkanie według własnego pomysłu. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł65 m² 8 249,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 - pokojowe mieszkanie dla rodziny w zacisznej lokalizacji w pobliżu terenów zielonych na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz pcc i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł77 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 77 m2 urządzony w nowoczesnym stylu, usytuowany w kameralnym budynku autorstwa renomowanej pracowni Kuryłowicz &.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zawady

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Niebywale ciche oraz jasne miejsce (z cudownym tarasem oraz dużą garderobą) na kameralnym osiedlu sąsiadującym (m.in.) Z ROZLEGŁYMI TERENAMI ZIELENI, PLAŻĄ WILANÓW ZAWADY I PLACEM VOGLA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dojlidy

Białystok,podlaskie

490 140 zł78 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Twoje wymarzone mieszkanie niedaleko Centrum! Poznaj wyjątkowe miejsce na mapie Białegostoku w szybko rozwijającej się okolicy. Lokalizacja zapewnia sprawną komunikację między głównymi arteriami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 024 810 zł94 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatni taki trójstronny apartament położony na jednym ostatnich pięter, wyjątkowej inwestycji. Z okien rozpościera się piękny widok na Bałtyk a samo osiedle położone jest tylko 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

586 000 zł68 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: joanna Paczkowska tel. Czteropokojowe mieszkanie z dużą łazienką, osobną toaletą i słonecznym balkonem na Jagodnie - bezpiecznej dzielnicy na południu Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Suchanino

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż! Oferujemy wyremontowaną słoneczną kawalerkę w centrum dzielnicy Gdańsk Chełm. Idealne lokum pod inwestycje. Mieszkanie o powierzchni 31 mkw, które składa się: - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w uzdrowiskowej miejscowości Szczawno-Zdrój.Mieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z dużej kuchni z częścią jadalną, salonu, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

195 000 zł23 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Przytulna Kawalerka z widną kuchnią do wprowadzenia! Rezerwacja! Oferujemy Państwu mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 23 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustiańska

Kraków,małopolskie

590 000 zł55 m² 10 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55,47 m2 mieszczące się na wysokim parterze w oficynie kamienicy w okolicy ul. Augustiańskiej ( Kraków, stare Miasto, kazimierz). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kobyłka,mazowieckie

454 000 zł64 m² 7 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Posesja zlokalizowana jest w cichej okolicy, niedaleko centrum Kobyłki Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

468 765 zł47 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie dla pary lub studenta z tarasem w pobliżu Parku Grabiszyńskiego z doskonałym dojazdem do centrum. Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bednarska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł28 m² 23 389,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kameralne mieszkanko u podnóża zamku królewskiego. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja dobra ekspozycja na strony świata piekny widok Nieruchomość złożona z: salon 14 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Przechlewo

Przechlewo,pomorskie

260 000 zł95 m² 2 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z dużą działką. Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie o pow. 95 m2 położone na parterze w dwulokalowej kamienicy w Przechlewie. Kamienica leży na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

821 932 zł54 m² 15 232,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kompleks położony jest na styku trzech najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy: śródmieście, woli i Żoliborza. -Tylko 4 min. pieszo od metra Dworzec Gdański. -W najbliższej okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Pruszków,mazowieckie

309 676 zł33 m² 9 449,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie z oknami na południowy wschód wyposażone w podwójny balkon od strony południowo wschodniej. Powierzchnia mieszkania: 32,77 m2. W najbliższej okolicy stacja skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mickiewicza

Lublin,lubelskie

307 000 zł37 m² 8 274,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Lsm, os. Mickiewicza, miasteczko Akademickie. Atrakcyjne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2. Usytuowane jest na dziesiątym piętrze 10-cio piętrowego bloku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczakowa

Jaworzno,śląskie

299 000 zł56 m² 5 381,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

205 000 zł32 m² 6 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie na chwilę obecną nieaktualne Ogłoszenie bez pośrednika. Dzień dobry, tak jak w opisie mam do sprzedania kawalerkę, wraz z dużym ogródkiem oraz pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł57 m² 13 997,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie z klimatem, po remoncie, o powierzchni 57 m2 składające się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, komórki, dwóch szaf oraz dużego, zielonego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Tczew,pomorskie

350 000 zł49 m² 7 157,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadamy w ofercie mieszkanie w Tczewie, przy ulicy Armii Krajowej 55. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Suchostrzygi, przy Szkole Podstawowej nr 4. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł32 m² 23 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

WN przedstawia jedno z najładniejszych mieszkań w naszym portfolio: niezwykle gustowne, dopracowane w każdym detalu, idealne jako pierwsze mieszkanie lub jako zakup inwestycyjny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

346 853 zł35 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 000 zł64 m² 5 594,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler przedstawia ładnie położone mieszkanie na Osowej Górze! Nieruchomość o powierzchni 65,10m2. Składa się z 3 pokoi : salon o powierzchni 18m2 , pokój 11m2 ,.