dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

331 712 zł45 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera świetna lokalizacja! idealne pod inwestycje! Gorąco polecam mieszkania apartamentowe na nowej inwestycji w Jelczu! Budynek dwu piętrowy w którym będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł80 m² 6 776 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu mieszkania w zielonej okolicy z własnym ogródkiem. Katarzyna Kaczmarek Lokal 80m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym 23,7m2(wyjście na ogródek) -sypialni 11,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 348 821 zł138 m² 17 060 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 137,68 m2 znajdujące się w dzielnicy Wroclaw-Śródmieście. Mieszkanie położone na parterze w budynku wielorodzinnym i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł46 m² 11 820,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami zlokalizowane niedaleko centrum Gdańsku przy ul. Spadzistej. Mieszkanie o powierzchni 45,6 m2 znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

304 733 zł43 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - październik 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

149 000 zł59 m² 2 538 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na parterze. Mieszkanie o powierzchni ok. 59 m2 usytuowane jest na parterze dwupiętrowej kamienicy. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł56 m² 7 899,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zobacz jak nieruchomość może wyglądać po remoncie! Na sprzedaż klimatyczne oraz bardzo słoneczne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

302 688 zł32 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 31,53 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł63 m² 20 538,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu piękny apartament w kameralnej inwestycji "rezydencja Narbutta", urokliwej części Starego Mokotowa otoczonego zielenią. Lokal wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł64 m² 5 694,23 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wzgórze wolności

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

314 743 zł44 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - czerwiec 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

610 000 zł53 m² 11 509,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie (53m2) z dwoma balkonami przy ulicy Żabiniec w Krakowie. Idealny lokal na start lub pod wynajem dla pracowników pobliskich korporacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie (istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju) o powierzchni 64 m2. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

479 719 zł60 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami! Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to wyróżnia się przemyślaną i funkcjonalną koncepcją urbanistyczną. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

396 720 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oddane do użytku! Przekazanie własności jeszcze w tym roku! Ostatnie takie mieszkanie, 44 m2 z dużym tarasem 18 m2. Zalety: - świetna lokalizacja, - dobra inwestycja, - doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł48 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w zielonej okolicy Dolinki Służewieckiej. Lokalizacja: 190m m przystanek autobusowy / 2 przystanki (8 min spacerem)metro służew/ 6 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

519 000 zł103 m² 4 956,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia od przedstawiciela dewelopera, bez prowizji i dodatkowych kosztów! Oferta ostatniego mieszkania na piętrze na rzeszowskim Projektancie, przy ulicy Pańskiej. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł102 m² 11 719,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe 2-piętrowe mieszkanie tuż przy Błoniach. Wola Justowska! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł53 m² 9 296,58 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie - Duże, 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w najlepiej skomunikowanej części Białołęki - Tarchominie. W cenie mieszkania mieści się wyposażenie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł58 m² 10 380,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rodzinne mieszkanie na Ursusie. Składa się z czterech osobnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki i osobnego wc. Mieszkanie dwu-stronne. Okna wychodzą na najbardziej pożądane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Krapkowice,opolskie

195 000 zł38 m² 5 184,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny położony w bloku w Krapkowicach, przy ul. Pocztowej. Lokal mieści się na drugim piętrze budynku i składa z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł59 m² 8 361,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze niskiego bloku na Os. Książąt Pomorskich. Budynek ocieplony, klatka schodowa zadbana. Zielona okolica. Na powierzchnię 59,2 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł128 m² 2 901,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w pięknej zabytkowej kamienicy położone w samym sercu miasta. Powierzchnia mieszkania wynosi 127,5m 2 , dodatkowo przy mieszkaniu pomieszczenie o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł18 m² 4 517 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mikro kawalerki z możliwością kupienia po kapitalnym remoncie za dopłatą. Nowe meble agd oraz aneks kuchenny z montażem za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gromady Grudziąż

Kraków,małopolskie

549 000 zł60 m² 9 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Contact in english: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Gromady Grudziąż w Krakowie (dzielnica Wola Duchacka / Podgórze ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

296 000 zł45 m² 6 577,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 45 M2 .JELENIA GÓRA- blisko centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Jeleniej Górze blisko centrum miasta o pow użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

363 281 zł41 m² 8 950,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 40,59 m2, zlokalizowane na 2 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

364 736 zł57 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam inwestycje w parku nad strumykiem przy ul. Budowlanych. W ramach inwestycji powstają 3 budynki II piętrowe o łącznej ilości mieszkań 36. W kondygnacji podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 900 zł70 m² 5 270 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie w bloku na czwartym piętrze z loggią na osiedlu Bajka Mieszkanie czteropokojowe o pow. 69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Katowice,śląskie

203 000 zł37 m² 5 525,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp okazja! Serdecznie polecam przytulne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zamkowej! Lokalizacja: katowice, janów, ul. Zamkowa 24 Ilość pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

410 000 zł53 m² 7 736 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam Serdecznie Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajdujące się na II piętrze dwupiętrowego bloku z cegły, na osiedlu Wysoki Stoczek. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

492 190 zł59 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe blisko terenów rekreacyjnych Malta. Kameralne osiedle dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Leszno

Leszno,mazowieckie

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo , Mam Państwu przyjemność zaprezentować skrajny lokal z ogródkiem (480m2) o pow. 57,68m2 m2 - alternatywa 3 pokojowego mieszkania w bloku ;) na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł64 m² 6 456,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego na osiedlu Chełmińskie Przedmieście Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

430 794 zł55 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: małgorzata Franuszkiewicz telefon Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 54,6 m2 położone jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł20 m² 22 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, posiadam na sprzedaż jedyne takie mieszkanie w tej okolicy. Po całkowitym remoncie wod-kan i elektryki, nowe okna, media miejskie, woda ciepła z nowoczesnego bojlera. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

TA dobra oferta jest tylko U nas! dla konkretnego klienta - cena do rozmów Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,34m2 przy ulicy Chłodnej atuty - Dolne Miasto jest objęte planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Bolków

Bolków,dolnośląskie

114 990 zł28 m² 4 121,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 28m 2 w Bolkowie. Przedpokój, kuchnia i łazienka. Kawalerka po remoncie kapitalnym. Miejsce parkingowe. Bardzo dobra lokalizacja, budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

431 500 zł60 m² 7 195,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 59,97 m2, zlokalizowane na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul. Pastelowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż ładne, funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Wilno, z niską zabudową, kameralną architekturą - deweloper dom Development. Mieszkanie jasne, słoneczne o powierzchni 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

583 810 zł74 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: joanna Paczkowska tel. Czteropokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami i balkonem na Jagodnie - południowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości Jagodno to jedna.