dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 083 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 083 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Duże mieszkanie 100m2 w krakowie/stare Miasto, starowiślna. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Starowiślnej, w sercu Starego Miasta w Krakowie. Stąd na Rynek Główny czy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

409 000 zł57 m² 7 175,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w pełni rozkładowe, 4 pokojowe na dolnym Czechowie. Lokal usytuowany na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku. Składa się z 4 nieprzechodnich pokoi co czyni je świetną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Poznań,wielkopolskie

341 706 zł21 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Nowa inwestycja w Centrum Poznania, 7-kondygnacyjny budynek z lokalami inwestycyjnymi na wynajem. - dochodowa i bezpieczna lokata, - 259 miniapartamentów i większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

604 980 zł67 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywne apartamenty na nowoczesnym osiedlu w Dąbiu. W ofercie posiadamy lokale mieszkalne jak i turystyczne z widokiem na Jezioro Dąbie! Dostępne mieszkania 2 - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

380 500 zł36 m² 10 575,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% pcc, 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe, o powierzchni 35,98 m2, do własnej aranżacji w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

839 000 zł70 m² 11 985,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zespól prezentuje , bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem o powierzchni 80 m2. Mieszkanie znajduje się na Woli Justowskiej , przy Królowej Jadwigi. W okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

465 405 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wygodne mieszkanie o powierzchni 41 m2 w Śródmieściu przy Alei 29 Listopada. - super lokalizacja, - możliwość natychmiastowego zamieszkania, - idealne pod wynajem Idealne jako mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Kraków,małopolskie

330 000 zł32 m² 10 423,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Olsza, dwupokojowe, gotowe do zamieszkania N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 31,66 m2 wraz z komórką lokatorską, położone przy ulicy Żwirki i Wigury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

195 000 zł27 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Więcej informacji: l ta oferta tylko U nas! Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania w pobliżu uczelni wyższych i w sąsiedztwie parków z szybkim i dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

408 366 zł42 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowana na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 4,11m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

366 425 zł57 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną we wschodniej części miasta na słonecznym stoku przy ul. Św. Kingi. Usytuowanie budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rogawica

Rogawica,pomorskie

89 000 zł33 m² 2 692,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 33,06 m2 na paterze budynku pałacowego, kilkurodzinnego w miejscowości Rogawica, gminie Słupsk. Mieszkanie jednostronne, od zachodniej strony, środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł46 m² 15 173,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Mokotowa - 200 metrów od Galerii Mokotów i Parku Biznesowego. Lokal po kapitalnym remoncie, urządzony w stylu skandynawskim, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gosławice

Opole,opolskie

381 444 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nowąinwestycję Deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice. Jej dobra lokalizacja w okolicy rozwiniętej infrastruktury handlowo usługowej (C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Grodków,opolskie

185 000 zł57 m² 3 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 56,62 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Grodkowa. Lokal składa się 2 pokojów, kuchni, łazienki i przedpokoju. Na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł52 m² 19 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o całkowitej powierzchni 52 m2 składa się z: przestronnego i eleganckiego salonu z wyjściem na ogródek przepięknej kuchni, połączonej z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 500 zł105 m² 5 242,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie może posłużyć jako miejsce zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

486 108 zł45 m² 10 802,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w nowym bloku z dużym tarasem około 18 m2. Zalety: - świetna lokalizacja, - dobra inwestycja, - doskonała komunikacja (pętla tramwajowa), - taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toszecka

Gliwice,śląskie

340 400 zł74 m² 4 575,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze niskiego budynku przy ul. Toszeckiej w Gliwicach. Na przestrzeni 74,4 m2 znajdują się 2 duże pokoje, po 22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy do zaprezentowania mieszkanie na ul. płk. Francesco Nullo. Mieszkanie z lat 70 do remontu. Położone na starym zadrzewionym osiedlu. Piękna duża jasna kuchnia z jadalnią. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

469 040 zł45 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Krzykach. Opiekun oferty: tel. 2 pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni ok. 45,1m2 na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

441 210 zł38 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Swojczycka

Wrocław,dolnośląskie

650 520 zł56 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: telefon mieszkanie 3 pokoje W rozkładzie Z balkonem I widokiem na odrę. Układ pomieszczeń: mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 453 118 zł118 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Apartament 5 pokojowy z loggią. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Słoneczny apartament, luksusowa inwestycja W centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wirskiego

Chełm,lubelskie

307 500 zł74 m² 4 145,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie dla rodziny na ul Wirskiego, cicha, spokojna okolica, : - 4 oddzielne pokoje - wc oddzielnie i toaleta - balkon - piwnica. Bardzo ustawne mieszkanie dla wielodzietnej rodziny na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł68 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje gotowe do odbioru promocja! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w cenie promocyjnej do końca Listopada! Otoczenie: inwestycja mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na Grochowie. Nieruchomość znajduje się na 8-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą, zlokalizowana na Grochowie w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł64 m² 6 859,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie (istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju) o powierzchni ok. 64 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

546 398 zł54 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Katarzyna Kaczmarek tel. Nieruchomość o powierzchni 53,70 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 18,2 m2 - Pokoju 14,3 m2 - Pokoju 9,5 m2 - Łazienki z wc 4,7m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowy Dwór

Wrocław,dolnośląskie

476 860 zł42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji dla biura! Bez dodatkowych opłat! Termin oddania: II kwartał 202 Mieszkanie 42,20m2 składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym 36,10m2 - Łazienki 6,1m2 - Taras około 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł34 m² 8 040,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: piękne wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Osiedle Leśne. Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni z garderobą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Faustyny

Rzeszów,podkarpackie

398 060 zł61 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Słocińska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

520 800 zł54 m² 9 680,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 6,30m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

295 000 zł36 m² 8 194 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w doskonałej lokalizacji blisko centrum w nowoczesnym bloku. Mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 ( wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

502 568 zł59 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiżowa inwestycja w sercu zielonych krzyków 0% podatku pcc I zero prowizji dla kupującego! Opiekun Oferty Katarzyna Kaczmarek telefon O Wyjątkowe nowe osiedle inspirowane naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na parterze w bloku. Brak junkersa! Pomieszczenia: 50m2 - salon - sypialnia - łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

463 976 zł39 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Zamieszkaj W centrum miasta przy odrze! Nieruchomość o powierzchni 38,75 m2 na 3 piętrze składa się z: - salon Z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

308 088 zł47 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Zalasewie. Bardzo dobra lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Plac Nowy Kleparz

Kraków,małopolskie

735 000 zł51 m² 14 327,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie na sprzedaż, 10 minut pieszo od Rynku Głównego, atrakcyjna lokalizacja pod inwestycję. 51,3m2 Pragnę zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość w sercu Starego Miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

820 000 zł144 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Polecam Apartament na osiedlu Górzyskowo z dużym pięknym tarasem o powierzchni 70m2. Mieszkanie o powierzchni 145m2. mieszczące się na 3 piętrze z 4 pięter. Przestronny dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

405 140 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja.