dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

560 000 zł77 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77 m -3 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2008 roku-Ząbki, centrum, ul. Mikołaja Kopernika. Blok kameralny, okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

730 000 zł61 m² 11 986,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w budynku położonym w pobliżu centrum, okolice ul. Mazowieckiej i Wrocławskiej. Pragnę zaprezentować Państwu przestronne, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł92 m² 7 132 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun Oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie w budynku z 1998r przy ul. Komandorskiej największe atuty: *dwustronne mieszkanie *3 komórki lokatorskie *winda układ mieszkania: - pokój ( ok. 30m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

339 858 zł37 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie na Ratajach zakup bez pcc i prowizji blisko do tramwaju - szybki dojazd do centrum miasta pełna infrastruktura - sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

388 000 zł59 m² 6 576,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji, bez podatku pcc, ostatnie! cena deweloperska - 388 000 zł Inwestycja w pięknie rozwijającej się miejscowości Kiełczów. W okolicy dużo terenów zielonych. Wokół osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

320 000 zł59 m² 5 451,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 58,7 m 2 , na którą składają się kuchnia, trzy niezależne pokoje, przedpokój, łazienka oraz oddzielne wc. Łazienka wykafelkowana, z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską w Jabłonnie k.Warszawy Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej, spokojnej okolicy, ma powierzchnię 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł66 m² 9 977,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w niskim budynku, 65,65 m2, 3 pokoje, pomieszczenie gospodarcze, balkon, klimatyzacja, komórka lokatorska, winda, miejsce postojowe w garażu podziemnym, ochrona i monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł44 m² 10 921,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem! Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park Zachodni, które są idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł91 m² 5 910 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie czteropokojowe z możliwością zwiększenia ilości niezależnych pokoi lub z dużym potencjałem na zmianę przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

307 010 zł42 m² 7 350,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Nowoczesne budynki, przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Zabrze,śląskie

299 000 zł64 m² 4 708,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie dla biura Zboralscy Nieruchomości pokrywa sprzedający. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, na zamkniętym osiedlu w Zabrzu. Podstawowe informacje: 63,5m2; piętro 3 z 4; 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

466 000 zł39 m² 12 010,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja! Przytulne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w super lokalizacji - przy Metro Wileńska!. Mieszkanie o pow. 38,8m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku 6- piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Bielsko-Biała,śląskie

333 300 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała inwestycja - mieszkanie zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu w Bielsku-Białej. Nowoczesna architektura budynków, rozbudowana infrastruktura osiedla. Kameralne osiedle, centrum Bielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerozolimska

Kraków,małopolskie

485 000 zł39 m² 12 391,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 - pokojowe (39.14m2) mieszkanie zlokalizowane w nowo budowanej Inwestycji przy ul. Jerozolimskiej. Apartamenty zostały zaprojektowane według najwyższych standardów. Możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

737 000 zł53 m² 13 905,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o powierzchni 52,59 m2 znajdujący się na zamkniętym osiedlu zielone mieszkanko II przy parku fort bema. Pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

565 000 zł115 m² 4 910 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam! mieszkanie z tarasem dla rodziny z dziećmi, pary. Zapraszam na prezentację! bezpośrednio od developera! Bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy! mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

324 320 zł41 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną a zarazem kameralną inwestycję w wyjątkowej części Rzeszowa, dzielnicy Pobitno. Zaprojektowany trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł71 m² 16 220 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: trzypokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów. Z balkonu widok na panoramę Mokotowa i centrum Warszawy. Mieszkanie idealne dla rodziny i osób dla których ważna jest świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

565 000 zł79 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79m2, przy ul. Bulońskiej na Morenie. W jego skład wchodzą: - salon - 3 sypialnie - oddzielna kuchnia - przedpokój - łazienka - oddzielone wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł93 m² 18 269 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun Oferty telefon Na sprzedaż apartament 92m2 na Rynku we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2007roku "oławska Prestige". W budynku znajduje się recepcja, winda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł43 m² 8 912,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż w pełni wyposażone komfortowe mieszkanie ul. Architektów w Rzeszowie. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości piękne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,2m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Lublin,lubelskie

375 000 zł75 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lublin, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Fryderyka Chopina. Powierzchnia nieruchomości wynosi 75 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu rewelacyjnie zlokalizowany budynek z 2018 roku, znajdujący się nieopodal lasu w cichej, spokojnej okolicy. Nowoczesny apartament posiada bardzo praktyczny układ - poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł61 m² 8 505,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w niskim budynku, 61,14 m2, 2 pokoje, garderoba, balkon, klimatyzacja, komórka lokatorska, winda, miejsce postojowe w garażu podziemnym, ochrona i monitoring, warszawa Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

378 072 zł64 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Środzie Śląskiej. Rozpoczęcie inwestycji IV kwartał 2021 roku. Lokalizacja Osiedle przy ul. Miłej jest usytuowane w Środzie Śląskiej bezpośrednio przy parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Raków

Częstochowa,śląskie

179 000 zł33 m² 5 359,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Woźniakowski Nieruchomości oferuje widne i przestronne M-2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Na powierzchni 33,4 m2 jest: - salon. - kuchnia - łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

599 000 zł43 m² 13 865,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko W best nest! Mam przyjemność zaprezentować gotowe do wejścia mieszkanie na osiedlu Żabiniec. Apartament 2-pokojowy o powierzchni 43,2 mkw usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fredry

Kraków,małopolskie

399 000 zł35 m² 11 548,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupokojowe w nowym budynku z windą (p.II), oddanym już do użytkowania (sprzedaż na rynku wtórnym, nie jest to cesja praw). Składa się z oddzielnej sypialni (9,82), pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł64 m² 5 306,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 64m2 w Fordonie. Lokalizacja - Osiedle Tatrzańskie cieszy się największym zainteresowaniem wśród klientów, to cicha i bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Ustroń

Ustroń,śląskie

1 350 000 zł103 m² 13 106,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ustroń centrum Zapraszam do zakupu niepowtarzalnego Apartamentu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Lokal mieści się na 3 kondygnacji w budynku z windą , co daje nam dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł41 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jesteśmy wyłącznym biurem sprzedaży tej inwestycji. Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji! Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej inwestycji naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

397 274 zł48 m² 8 276,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Znakomite mieszkanie położone od strony południowej na II piętrze. Otoczone licznymi terenami zielonymi. 3 min na autobus 700m do tramwaju Kameralne osiedle wybudowane w ekologicznym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł57 m² 9 561,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe, z osobną kuchnią, o powierzchni 57 m ,9 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1972 roku,Warszawa, żoliborz, ul. Elbląska. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

753 522 zł98 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Układ: mieszkanie składa się z pokoju dziennego, połączonego z jadalnią i aneksem kuchennym, z którego można wyjść na duży balkon. 3 sypialnie i 2 łazienki. Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł68 m² 5 087,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie trzy pokojowe (63,88m2) na trzecim piętrze w bloku w Fordonie - os. Tatrzańskie. Mieszkanie w pełni rozkładowe, jasne i ustawne pokoje. W całym mieszkaniu brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Wałbrzych,dolnośląskie

449 000 zł74 m² 6 084,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Elegancka husarska: nowa inwestycja w Wałbrzychu. Dwa budynki (a i B), trzy piętrowe z windą. Bardzo atrakcyjna lokalizacja- podzamcze, ul. Husarska. Mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł27 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża kawalerka w dzielnicy Biały Kamień. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg,opolskie

275 000 zł67 m² 4 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** tylko U nas! *** Dostępne od zaraz - Bardzo przestronne mieszkanie z super lokalizacją na ulicy Długiej! Mieszkanie znajduje się w samym centrum Brzegu, tuż przy rynku. Atutem są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4, składające się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, toalety oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 58m2. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

787 500 zł105 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania o pow. 105 m2. Mieszkanie jest po remoncie. Budynek z 2001 roku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i w jego.