dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

326 499 zł38 m² 8 592 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio od dewelopera _bez prowizji_wysoki standard! ogród 27m2! słoneczne od Zachodu W ofercie mieszkania 2-pokojowe 34-40 m2 - oraz 3-4 pokojowe od 52-62 m2 (parter z ogródkiem do 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

283 000 zł42 m² 6 706,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, z balkonem typu loggia położone na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie znajduje się na 8- piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł57 m² 15 245,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

[English below] Pośrednikom kategorycznie, ale uprzejmie dziękujemy. Polecamy piękne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m2, na które składa się: 1) pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

925 722 zł59 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na bezpłatną prezentację! ani podatku pcc! Osiedle w samym sercu Szczepina! Duży taras! Skład lokalu: salon z Aneksem kuchennym Sypialnia Pokój Łazienka Korytarz Balkon Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polnej Róży

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Ciche i przytulne mieszkanie obok metro Kabaty zaledwie 400 metrów idealne dla singla lub pary. Bezpieczna i zielona okolica przy lesie kabackim z rozwiniętą infrastrukturą to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wspaniałe mieszkanie / apartament do zamieszkania, wypoczynku, wynajmu. Doskonała inwestycja. 44m2. Mieszkanie gotowe do użytku dzisiaj został ukończony remont. Nowe instalacje wodne, sanitarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2-pokojowego mieszkania położonego na Krzykach-Klecinie, w nowym apartamentowcu z 2018 roku, przy ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł83 m² 7 078,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe oś. Eskulapa Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się na 3 piętrze w nowym budynku z windą. Lokal o powierzchni 83,35m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł67 m² 6 352,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

26.11.2021 R E Z E R W A C J A Oferta zawieszona do 30 stycznia 2022r. Jeśli poszukujesz podobnej nieruchomości odezwij się do Nas! Mamy również oferty tzw. "spod lady". Dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o pow.58m2 w centrum Bydgoszczy. Budynek z 2005roku znajduje się na terenie zamkniętym, monitorowanym. Lokal mieści się na II piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł44 m² 13 455 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

313 499 zł35 m² 8 957 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio od dewelopera _bez prowizji_wysoki standard! W ofercie mieszkania 2-pokojowe 34-40 m2 - oraz 3-4 pokojowe od 52-62 m2 (parter z ogródkiem do 160 m i piętra z balkonami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

412 913 zł43 m² 9 625,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację , ani podatku pcc! Klasyczny układ! Idealne na start kub inwestora! Oferowane mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem -pokoju -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

560 499 zł68 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mistrzejowice - ul. Piasta Kołodzieja - słoneczne 4-pokoje - 0% prowizji/brak podatku pcc Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu super funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

433 125 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeżeli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji w Centrum Olsztyna - ta propozycja jest dla Ciebie! Przedstawiamy mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu przy ulicy 15 Dywizji. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

629 616 zł40 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, które jest położone blisko centrum miasta? To 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie z tarasem, w jednej z najnowszych inwestycji jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu dostępne tylko W naszym biurze komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (47m2), po kompleksowym remoncie, położone się w pożądanej lokalizacji- bartodzieje Wielkie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł56 m² 16 163,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta w unikatowej lokalizacji Śródmieścia, w zacisznym, omijanym przez tłumy turystów zakątku. W tym miejscu nieruchomość będzie tylko zyskiwać na wartości! Mieszkanie, które mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

934 000 zł62 m² 15 065 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wrocław,dolnośląskie

310 799 zł27 m² 11 597 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży kawalerka usytuowana na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 2,17m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

489 170 zł44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (ok Centrum Handlowego M1) Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu 5-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klukowska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł59 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące atrakcyjną propozycję dla osób poszukujących komfortowego wypoczynku w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej z centrum części Warszawy. Lokal nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

485 300 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: krzyki to od lat, jeden z najbardziej popularnych rejonów położonych na południu Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł44 m² 13 841 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! OSTATNIA SZTUKA!GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

479 000 zł52 m² 9 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy na os. Na Wzgórzach w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i mieści się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

513 000 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Galaktyka Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie os.Piastów. Lokal znajduje się na 2 piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Na powierzchni 57m2 znajduje się: - jasna, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sukiennicza

Kraków,małopolskie

1 468 000 zł64 m² 22 991,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wynajętego apartamentu o powierzchni 63,85m2 zlokalizowanego przy ul. Sukienniczej w Krakowie. Apartament znajduje się w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł74 m² 8 105,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 73.90 m2 mieszczące się w Gdańsku na Oruni Górnej. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Irysowa

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł34 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie zlokalizowane na Górnym Mokotowie przy ul. Irysowej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 1 piętrowej kamienicy. Teren ogrodzony. Nowe okna na dwie strony świata (wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prudnicka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł67 m² 6 728,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja - kilka minut od dworca! Pełen rozkład! Dwustronne! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,88 m2, usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł51 m² 9 749,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży oferuję słoneczne i komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnej zabudowie ulicy Mariana Kołodzieja w Gdańsku, w dzielnicy Ujeścisko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

713 140 zł72 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Krzyki Klub Fitness dla mieszkańców Funkcjonalne układy Ochrona Bliskość Parku oraz rzeki Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Objazdowa

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł115 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupoziomowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 115 m2 na wrocławskich Żernikach. Mieszkanie z dużym balkonem oraz garażem. W pełni wyposażona kuchnia. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płocka

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł45 m² 11 535 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*Na sprzedaż, 2 - pokojowe słoneczne mieszkanie 45,08 m2 z ogródkiem, idealne dla pary, singla oraz na wynajem. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

580 866 zł41 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wiślane Tarasy 2.0 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w nowym budynku o wysokim standardzie wykonania - Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

414 838 zł43 m² 9 625,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł79 m² 7 319,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z słonecznymi balkonami na Gądowie Małym Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

276 529 zł27 m² 10 241,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wielka promocja tylko do końca listopada! Cena promocyjna - 276.529,00zł. Cena katalogowa - 313.172,00zł. Miejsce postojowe gratis! Ubezpieczenie Warta Gratis! System Smart Home Premium Gratis! Brak.