dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł56 m² 16 163,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta w unikatowej lokalizacji Śródmieścia, w zacisznym, omijanym przez tłumy turystów zakątku. W tym miejscu nieruchomość będzie tylko zyskiwać na wartości! Mieszkanie, które mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

934 000 zł62 m² 15 065 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wrocław,dolnośląskie

310 799 zł27 m² 11 597 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży kawalerka usytuowana na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 2,17m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

489 170 zł44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (ok Centrum Handlowego M1) Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu 5-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klukowska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł59 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące atrakcyjną propozycję dla osób poszukujących komfortowego wypoczynku w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej z centrum części Warszawy. Lokal nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

485 300 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: krzyki to od lat, jeden z najbardziej popularnych rejonów położonych na południu Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł44 m² 13 841 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! OSTATNIA SZTUKA!GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

479 000 zł52 m² 9 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy na os. Na Wzgórzach w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i mieści się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

513 000 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Galaktyka Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie os.Piastów. Lokal znajduje się na 2 piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Na powierzchni 57m2 znajduje się: - jasna, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sukiennicza

Kraków,małopolskie

1 468 000 zł64 m² 22 991,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wynajętego apartamentu o powierzchni 63,85m2 zlokalizowanego przy ul. Sukienniczej w Krakowie. Apartament znajduje się w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł74 m² 8 105,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 73.90 m2 mieszczące się w Gdańsku na Oruni Górnej. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Irysowa

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł34 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie zlokalizowane na Górnym Mokotowie przy ul. Irysowej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 1 piętrowej kamienicy. Teren ogrodzony. Nowe okna na dwie strony świata (wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prudnicka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł67 m² 6 728,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja - kilka minut od dworca! Pełen rozkład! Dwustronne! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,88 m2, usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł51 m² 9 749,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży oferuję słoneczne i komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnej zabudowie ulicy Mariana Kołodzieja w Gdańsku, w dzielnicy Ujeścisko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

713 140 zł72 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Krzyki Klub Fitness dla mieszkańców Funkcjonalne układy Ochrona Bliskość Parku oraz rzeki Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Objazdowa

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł115 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupoziomowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 115 m2 na wrocławskich Żernikach. Mieszkanie z dużym balkonem oraz garażem. W pełni wyposażona kuchnia. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płocka

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł45 m² 11 535 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*Na sprzedaż, 2 - pokojowe słoneczne mieszkanie 45,08 m2 z ogródkiem, idealne dla pary, singla oraz na wynajem. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

580 866 zł41 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wiślane Tarasy 2.0 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w nowym budynku o wysokim standardzie wykonania - Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

414 838 zł43 m² 9 625,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł79 m² 7 319,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z słonecznymi balkonami na Gądowie Małym Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

276 529 zł27 m² 10 241,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wielka promocja tylko do końca listopada! Cena promocyjna - 276.529,00zł. Cena katalogowa - 313.172,00zł. Miejsce postojowe gratis! Ubezpieczenie Warta Gratis! System Smart Home Premium Gratis! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pkojowe mieszkkanie zlokalizowane na Ksm. Mieszkanie ciepłe,srodkowe,niski czynsz. W stanie do zamieszkania. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ukryta

Wrocław,dolnośląskie

869 200 zł106 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania z potencjałem. Jest idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i lubiących mieć wszędzie blisko, jak również dla inwestorów pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

836 870 zł73 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0%! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.73,41m położone na I piętrze w 3-piętrowym budynku, który zostanie oddany w 2022 r. w modnej dzielnicy Zabłocie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

451 319 zł53 m² 8 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

440 000 zł65 m² 6 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 65 m , usytuowanego na parterze bloku, znajdującego się na ul. Sikorskiego w Piasecznie. W mieszkaniu znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Wrocław,dolnośląskie

719 937 zł70 m² 10 276 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta Działu Deweloperskiego sdp-Nieruchomości mieszkanie 4 pokojowe Z balkonem! piękne osiedle! Opiekun Oferty: telefon: termin oddania : II kwartał 2022 Mieszkanie o planowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąb

Katowice,śląskie

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Dąb, tuż obok stadionu sportowego, o powierzchni 55m2. Mieszkanie w kamienicy. Obecne ogrzewanie mieszkania to piec węglowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 079 000 zł231 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament 231 mkw z tarasem na dachu przy parku Wrocław Pałucka Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum piekny widok bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

344 265 zł22 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży developera poleca lokale inwestycyjne w ścisłym centrum Poznania: miniapartamenty z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni od 16 do 27mkw. Lokale wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wrocław,dolnośląskie

304 810 zł28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży kawalerka usytuowaną na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 2,71m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

314 704 zł22 m² 14 278,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Mieszkanie jest wykończone pod klucz - w wysokim standardzie. Podana cena jest ceną brutto wraz z wykończeniem i wyposażeniem! Oferuję kawalerkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

285 000 zł48 m² 5 962 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego, gotowego do zamieszkania w centrum miasta apartamentu? A może szukasz inwestycji gotowej pod wynajem? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nieruchomość przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

465 500 zł66 m² 7 046,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na darmowe prezentacje mieszkań! tel. Oferta bez prowizji I podatku pcc! * 66,06 m2 * 4 pokoje (1/2 piętro) * salon z aneksem kuchennym, 3 pokoje, łazienka, korytarz, balkon * niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

460 000 zł56 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Niski kameralny blok z windą. Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe i przestronne. Układ mieszkania to: widna kuchnia połączona z jadalnią, dwie sypialnie w tym jedna z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

536 310 zł53 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: krzyki to od lat, jeden z najbardziej popularnych rejonów położonych na południu Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

259 000 zł51 m² 5 048,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe z balkonem o powierzchni 51,30 m2 znajdujące się na 1 piętrze w bloku. Do własnej aranżacji, urządzisz tak jak chcesz. Idealne dla pary, singla, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

418 275 zł43 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Katowice,śląskie

595 540 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Usługa pośrednictwa nie jest obarczona prowizją ani podatkiem od czynności cywilnoprawnych. Oferujemy nowe mieszkanie 3 pokojowe w centrum Katowic w doskonałej lokalizacji z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

359 000 zł60 m² 6 033,61 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas na sprzedaż W pełni wyposażone 3- pokojowe mieszkanie lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,50 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł58 m² 5 390,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 57,51 m2 położone w kameralnej lokalizacji Grabowa. W pobliżu szkoły, sklepy spożywcze, komunikacja.