dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

740 000 zł40,30 m² 18 362,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż stylowo urządzone mieszkanie dwupokojowe na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe naziemne przed budynkiem. Mieszkanie nieprzerwalnie wynajmowane od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 423 zł116,91 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! oferta wyłączenia W naszym biurze! Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61 m2, usytuowane na parterze w nowym bloku z 2022 roku w Wawrowie. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł41 m² 11 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje nowe mieszkanie o powierzchni 41m2 na osiedlu nowa częstochowa zlokalizowanym w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka, przy ul. Małopolskiej W skład.

Szczegóły ogłoszenia

219 999 zł45 m² 4 888,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Kościelnej w Kępicach, w województwie pomorskim. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł59 m² 36 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W orłowie - nowe kolibki Gdynia Orłowo | Modernistyczna willa | Wysoki standard budynku | Fitness & spa | Marmur naturalny Verde Alpi | Podłoga naturalny, bielony dąb | Tapety tkaninowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stylowe mieszkanie w kamienicy centrum miasta, II piętro Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu miasta, w pięknej, zadbanej kamienicy z połowy XX wieku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł30,60 m² 18 954,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

*oferta bez prowizji ze strony kupującej* Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe w inwestycji deweloperskiej Przewóz Solar Garden przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupokojowe- pełna własność Lokal położony koło Śródmieścia Świnoujścia, składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego w przedpokoju, łazienki z wc (wanna).

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje - 33,66 m + balkon - 2006 r. ul. Borkowska 25 Łagiewniki / Borek Fałęcki Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Krakowa, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39,11 m² 8 437,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu I przy ul. Kolberga, świetnie skomunikowane, w pobliżu: ryneczek, przychodnia, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł57,36 m² 12 534,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi - bez prowizji pośrednika Oferuję mieszkanie o powierzchni 57,36 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,10 m² 21 886,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł77 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

English version below Emmerson prezentuje: rezerwacja- do końca kwietnia Do sprzedania wyjątkowo urokliwe i komfortowe mieszkanie z ogrodem. Tomaszowice, pięknie położona wieś, zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| oferta sprzedaży apartamentu w Świerardowie-Zdroju Lokalizacja: ul. Polna, apartamenty Budynki: budynek A, kondygnacja parter Numer lokalu: 38 Szczegóły lokalu: - powierzchnia użytkowa: 62,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży funkcjonalne mieszkania w zabudowie bliźniaczej 3 - pokojowe o powierzchni 65,85 m2 z przestronnym balkonem, opcjonalnym ogrodem, funkcjonalnym pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł38,09 m² 9 425,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie w nowo-wybudowanym 3- piętrowym budynku. W pobliżu jeziora i lasu z dobrym dojazdem, 3 km od granic Olsztyna. Mieszkanie wykończone pod klucz , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł41,87 m² 5 015,52 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,87 m 2 plus przynależna piwnica 1,84 m 2 - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 8. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 312 675 zł75,01 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

: krótko: józefów | Kameralna inwestycja premium | Apartament 75,01 m | 3 pokoje | Wysoki standard wykończenia | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł49,34 m² 6 282,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem położone niedaleko Dworca Metropolitalnego. Dobrze skomunikowane z resztą miasta i jednocześnie kameralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z potencjałem do wynajęcia. Inwestycja w centrum miasta. Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego w ścisłym centrum - Katowice na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 040 zł49,65 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na III piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym I wspólną komórką lokatorską W margoninie. ani podatku pcc! Powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 456 zł55,76 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł56,30 m² 9 840,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie położone w Lublinie -lsm. Mieszkanie o pow. użytkowej 56,3 m2, składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł69,10 m² 7 192,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie W niskim bloku, czwarte piętro, zlokalizowane na osiedlu mokre! Świetna cena! Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,52 m² 10 880,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyłącznie w ofercie Biura Galicja Nieruchomości oferta mieszkania o powierzchni 39,52 m2 na os. Tysiąclecia. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł58,70 m² 4 071,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w kamienicy na trzecim piętrze w miejscowości Brzeg. Mieszkanie o łącznej powierzchni 58,70m2, w skład którego wchodzi salon, sypialnia, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł50,13 m² 4 288,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz lokalu w Centrum miasta? Mam dla Ciebie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w ładnej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 47,00 m2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł55,37 m² 9 192,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dzień otwarty inwestycji w czwartek w godzinach popołudniowych po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Inwestycja Osiedle Gródki mieszkanie 3 pokojowe |od 55,37 | 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 401 956 zł66,13 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez podatku pcc I prowizji dla biura Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66.13 m , położone w kameralnej inwestycji nowoczesnych willi miejskich -.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł70,75 m² 23 745,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne apartamenty w Helu z basenem na dachu + dochodowy biznes najmu krótkoterminowego Powierzchnia łączna: 70,75 m + duże tarasy 22 m i 40 m + miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł90 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Parter + piwnica | garaż dwustanowiskowy ok. 170 m | działka 700 m (udział) widok na tatry I jezioro szlembark Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,09 m² 10 376,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48.09m2. Nieruchomość zlokalizowana na północy Rzeszowa os. Staromieście, przy ulicy Lubelskiej na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł35,90 m² 7 938,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Osiedlu Piastowskim, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 35,90 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł97,61 m² 12 293,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży komfortowy apartament o pow.98m położony na 11 piętrze w bloku przy ul. Architektów. Wykończony z dbałością o szczegóły, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł44,80 m² 7 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, radom Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m , położone na parterze w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104,62 m² 24 851,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż lokalizacji, przestrzeń domu i komfort apartamentu premium? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować, 3-pokojowe mieszkanie z osobną dużą, widną kuchnią, łazienką i przynależnym balkonem z zachodnią ekspozycją o powierzchni 82 m2 - podana.