dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazowieckich

Pruszków,mazowieckie

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Sprzedam kawalerkę 30m2 usytuowaną na 2. piętrze 4-piętrowego bloku w centrum Pruszkowa, 200m od stacji wkd. Budynek z 1969r. dobrze utrzymany, od 2001r. sukcesywnie remontowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

130 000 zł43 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Koninie przy ul. Aleja Cukrownicza,(łężyn) o pow. 43,05 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

278 000 zł48 m² 5 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie na osiedlu Dziesięciny, ul. Gajowa. 2 samodzielne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka, oddzielnie wc, spory korytarz, mieszkanie dwustronne, balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

504 000 zł44 m² 11 446,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park Zachodni, które są idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

787 815 zł86 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Rodzinne mieszkanie W kameralnej inwestycji! Opiekun oferty Katarzyna Tichy telefon Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni 86,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

629 900 zł63 m² 9 990,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 63m na Bielanach, osiedle Chomiczówka. Mieszkanie jest świeżo po remoncie- wymiana części okien, podłóg, sufitów, ściany, łazienki. Zostało zaaranżowane pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

442 377 zł52 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie na północy Wrocławia? Cenisz sobie łatwość dojazdu zarówno do centrum jak i szybki wyjazd z miasta? To 2-pokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

391 565 zł55 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M3 Z balkonem - ul. Łódzka! stan do remontu. Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 55,15 m2 usytuowany na czwartym piętrze w bloku przy ul. Łódzkiej. Salon z balkonem, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

626 000 zł60 m² 10 489,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaoferować Państwu cesję nowego 3 pokojowego mieszkania na Mokotowie. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze, ma powierzchnię 59,68 m2 i znajduje się w nowo budowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 000 zł51 m² 6 984,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie osiedla Kapuściska. Budynek Inwestycja powstała w 2008 roku, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrężna

Sulechów,lubuskie

120 000 zł32 m² 3 797,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 31, 6 m2. Lokal położony jest na 3 piętrze, 5-cio kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie składa się z: - pokoju -kuchni -przedpokoju -łazienki -wc W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

512 408 zł61 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,64 m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego apartamentowca z windą. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Wrocław,dolnośląskie

392 200 zł40 m² 9 708 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem! piękne osiedle! sdp nieruchomości - dział deweloperski: opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Termin oddania : II kwartał 2022 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł71 m² 3 767,51 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 71,40m w Głogowie na osiedlu Kopernik. Nieruchomość ma bardzo funkcjonalny układ i składa się z: - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

122 000 zł36 m² 3 382,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej części Podgórze / Rusinów, kawalerka w stanie bardzo dobrym, mieszkanie po remoncie, wymienione wszystkie instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł37 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem, w zielonej części Szczepina. Mieszkanie o powierzchni 36,66 m2 z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubicz

Kraków,małopolskie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa z dużym potencjałem wynajmowym. Zapraszam na prezentację lub do zadawania pytań. Opis nieruchomości: omawiane mieszkanie znajduje się w dawnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł60 m² 9 932,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Atuty: - prywatny, duży ogródek - stan do zamieszkania - nowe budownictwo - rozwinięta sieć handlowo-usługowa - bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiejskiej - świetne połączenie do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

293 025 zł25 m² 11 698 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: dominika Nowak telefon Apartamenty idealne dla studentów Farmacji lub Akademii Ekonomicznej! Kawalerka o projektowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

480 500 zł55 m² 8 684 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez podatku pcc! Opiekun Oferty Katarzyna Kaczmarek telefon Termin oddania : 3 kw. 2022 Mieszkanie o powierzchni 55,33 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł41 m² 10 933,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7m2 przy ul. Głębokiej, gdańsk Śródmieście. Mieszkanie składa się z: - duży słoneczny pokój - pokój z aneksem kuchennym - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

689 777 zł77 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego Opiekun oferty tel. 4-pokojowe mieszkanie z tarasem, o projektowanej powierzchni 77,07m2, znajduje się na 4 piętrze, 4-piętrowego budynku z windą. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

826 210 zł81 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

5 pokoi Z tarasem! oporów dział deweloperski sdp nieruchomości tel. 5 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 81,40m2 położone na parterze 3-piętrowego bloku z windą na Oporowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł37 m² 11 343 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty Aleksandra Pobudejska tel: przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

190 995 zł18 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Ciekawe mieszkanie o powierzchni 18,19 m2 składające się z: - przedpokoju 3,57 m2 - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

640 000 zł63 m² 10 143 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Halszki. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dedala

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 238,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bulwar dedala! świetna lokalizacja! dwu stronne! rozkładowe! dwa balkony! W budynku duża winda! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Bulwar Dedala. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

484 000 zł30 m² 15 974 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rewelacyjna oferta - okazja! całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszytsko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie wygląda. Rewelacyjnie położone 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wykończone, nowoczesne, wyremontowane mieszkanie z dużym balkonem w okolicy ul. Orzechowej / Świeradowskiej (blisko do pętli tramwajowej). duży balkon niezwykły widok (wschód - zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M3, 42 m2, parter, balkon, bardzo dobra lokalizacja, osiedle Wyżyny. W skład nieruchomości wchodzą : - pokój dzienny - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł32 m² 6 386,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie 2 pokojowe w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie jest bardzo dobrą lokatą pod inwestycję. Mieszkanie bez żadnego wkładu finansowego. Serdecznie Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

508 073 zł52 m² 9 751,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

514 799 zł61 m² 8 489,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na darmowe prezentacje mieszkań tel. Oferta bez prowizji I podatku pcc * 60,64 m2 * 3 pokoje (0/4 piętro) * salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, korytarz, taras + ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

310 000 zł33 m² 9 394 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Jana Kurczaba i Jerzmanowskiego w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przestronny przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejarzy

Jaworzno,śląskie

299 000 zł66 m² 4 551,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z balkonem na sprzedaż Jaworzno ul. Kolejarzy 79 Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń po remoncie generalnym bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

438 850 zł34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! gotowe do odbioru W styczniu 2022! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł64 m² 9 198,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m 2 położone przy. ul. Strumykowej na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze 4 piętrowego budynku, który został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

225 000 zł32 m² 7 095,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż! Mieszkanie w Centrum Piły! ul. Wodna III piętro, 2 pokoje, balkon! W pełni umeblowane i wyposażone! Pow. 31,71 m 2! Idealne pod inwestycję! Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

934 000 zł62 m² 15 065 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

323 665 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z tarasem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł51 m² 15 024 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2105

Mieszkanie 50,92 M2,2pokoje,żoliborz warszawa Krasińskiego Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.