dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł55 m² 9 104,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bielany - Chomiczówka. Wieżowiec z lat 70tych. Rozkładowe, narożne mieszkanie, 3 osobne pokoje, duża loggia, na całej szerokości pokoju. Osobna widna kuchnia, łazienka, osobne wc. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł68 m² 10 805,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie - 67,56 m2, 3 pokoje W budynku Z cegły Z tarasem, ogródkiem, pomieszczeniem warsztatowo-gospodarczym, kameralną zbudowa, zadbanymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł46 m² 8 217,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję kupno nowego mieszkania na drugim piętrze w budynku z windą i miejscem postojowym w garażu podziemnym na Jarze. Mieszkanie jest dwustronne i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konfederacka

Kraków,małopolskie

179 000 zł19 m² 9 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Udział; czynsz: 300.00 ; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: telewizja kablowa; W pobliżu: apteki, bulwary, kościół, sklepy, usługi, Wisła, Wawel, tereny rekreacyjne, szkoła, Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wawrzyszew

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł37 m² 11 757 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na dziesiątym piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na Bielanach w okolicach ul.Wrzeciono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł92 m² 8 130,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania z 4 pokojami, tarasem i 2 miejscami postojowymi? Lubisz słoneczne przestrzenie i lofty? Mamy dla Ciebie ofertę, jaka nie zdarza się często na warszawskim rynku: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

268 000 zł66 m² 4 091,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie na 1 piętrze - blisko Nova Parku, katedry w Gorzowie Wlkp. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,52 m2 na 1 piętrze kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

320 636 zł45 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z ogródkiem mieszkanie, do którego klucze można odebrać już za niespełna 10 miesięcy. Jako jedno z nielicznych jest dwustronne i jako jedno z ostatnich posiada własny ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

549 000 zł67 m² 8 254,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

***** Oferta wyłącznie w naszym biurze! ***** Ekskluzywne i pięknie wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: mieszkanie zostało wybudowane w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zalety nieruchomości: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - w okolicy place zabaw, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, - łatwy dojazd do Centrum Gdyni oraz obwodnicy Trójmiasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zakup tylko za środki własne. Oferta w przygotowaniu Zalety nieruchomości: - mieszkanie do remontu - 3 min pieszo do przystanku tramwajowego, autobusowego - Blisko starówki - Pełne zaplecze handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż piękne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48m2, idealne pod inwestyczje, w pełni roskładowe przy ul. Jemiołowej. W mieszkaniu znajdują się: - pokój nr 1 (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł54 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Mieszkanie blisko parku otoczenie nieruchomosci: mieszkanie znajduje się blisko Parku Grabiszyńskiego oraz dwóch szkół podstawowych Państwowej oraz Prywatnej Międzynarodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

799 000 zł77 m² 10 403,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 4 pokojowego o powierzchnii 76.8m2 znajdującego się przy ul. Pszona w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze budynku z 1998r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pod Fortem

Kraków,małopolskie

364 000 zł27 m² 13 501,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Krowodrza 1-pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 26,96m2, przy ul. Pod Fortem. Idealna oferta pod inwestycja jak również do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Paryskie! Mieszkanie trzy pokojowe (60,5m 2 ) położone na pierwszym piętrze z 14-metrowym balkonem! W pełni umeblowane Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Plusów tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kwiatowa

Gdańsk,pomorskie

374 405 zł27 m² 13 734,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

319 000 zł48 m² 6 618,26 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe (dwustronne) 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 znajdujące się na parterze przy ulicy Dworcowej, osiedle Kormoran (blisko Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł78 m² 8 868,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

- westa Home Zapraszam do kontaktu :) Przestronna, mądrze zaplanowana nieruchomość o wielu możliwościach aranżacyjnych czeka na nowych właścicieli. Mieszkanie mieści się w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

678 300 zł57 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie, w wysokim standardzie, gotowe do wejścia. Prądnik Biały! Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy położone na 2 piętrze o powierzchni ok.52m 2 w Jedlinie Zdroju składające się z dwóch pokoi, łazienki z wc, kuchni. Okna pcv. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

310 000 zł69 m² 4 492,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Kielc, przy ulicy Paderewskiego. Na powierzchnię 69 m 2 składa się: 3 pokoje ( dwa z wyjściem na balkon), widnej kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

380 000 zł46 m² 8 326,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na parterze Na sprzedaż mieszkanie na parterze o funkcjonalnym rozkładzie. Powierzchnia lokalu to 45,64 m 2. W cenie nieruchomości 2 miejsca parkingowe. Więcej ofert znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

424 427 zł60 m² 7 037,42 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu II etap inwestycji realizowany na osiedlu Pobitno - ul. Małopolska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pułku Ułanów

Sławno,zachodniopomorskie

210 000 zł37 m² 5 621 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2 pokojowe mieszkanie W sławnie Kupujący zwolniony jest z prowizji oraz podatku pcc. Każdy z nas marzy o swoim miejscu na ziemi, które zawsze będzie przywoływało uśmiech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

309 130 zł48 m² 6 480,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,7 m2, które usytuowane jest na 3 piętrze niskiego bloku z windą. Lokal znajduje się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

537 845 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin czuby bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec bez piecyków - bez gazu W budynku cichobieżne windy W budynku szybki termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł60 m² 6 620,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na oś. Kopernika w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi 25 m2 z loggia 6 m2 , 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

405 000 zł35 m² 11 460,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie z niepowtarzalnym, 47- metrowym tarasem. Nieruchomość usytuowana jest na parterze budynku w dzielnicy Jasień. Powierzchnia 35,34 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł66 m² 5 451,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie ze świetnym widokiem z balkonu w idealnej lokalizacji z szybkim i dogodnym dostępem do centrum. Jest to nowoczesne mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

479 582 zł54 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bez prowizji | od dewelopera | 0% podatku Proponujemy do zakupu mieszkania w bardzo spokojnej i zielonej, a zarazem dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

373 000 zł45 m² 8 199,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Ostatnie mieszkanie w gotowej już inwestycji, bez prowizji i podatku pcc - oferta deweloperska. Zapraszam na prezentację! Oferowane mieszkanie: - usytuowane jest na 1 piętrze (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł60 m² 6 281,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

:rezerwacja Witaj! Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji ? Chcesz mieć dostęp do dużego balkonu ? Pragniesz szybko zamieszkać i otrzymać natychmiast klucze ? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł95 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok. 95 m2 w centrum Poznania blisko Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca kolejowego, łazarz, poznań. Lokal znajduje się na 4 piętrze kamienicy (bez windy). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

479 500 zł33 m² 14 391 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

482 000 zł39 m² 12 343 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Włochy to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, pełna parków, skwerów sprzyjających spacerom i aktywności fizycznej od kilku lat prowadzi w stołecznym rankingu atrakcyjności dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż jasne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Saskiej Kępie ok. 10 min od ronda Waszyngtona oraz Stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

400 000 zł52 m² 7 765,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż własnościowe, ciepłe i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 51,51 m 2 usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Gliwice,śląskie

265 000 zł55 m² 4 854 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania: mieszkanie w bloku z wielkiej płyty na 2 piętrze, gliwice ul. Bema. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Boguchwała,podkarpackie

330 000 zł49 m² 6 683 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,38 m2 przy ul. Mikołaja Reja na osiedlu Koreja w Boguchwale. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł63 m² 18 060,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klucze do dyspozycji biura! Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowy apartament w kamienicy z 1937 na warszawskim Powiślu. Obejrzyj film : Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem.