dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

339 000 zł49 m² 6 862,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowa oferta W starym podgórzu Inwestycja w doskonałej lokalizacji, otoczenie stanowią zielone Bulwary Wiślane. N ieruchomość znajduje się w sąsiedztwie głównych węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

350 000 zł108 m² 3 248,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duże mieszkanie O pow. 107,73 M2 W zadbanej kamienicy 3-pokojowe , I piętro piła - śródmieście ( 11 Listopada) Idealne miejsce na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł74 m² 7 640,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania mieszkanie o powierzchni 73,95 m2 z dwoma dużymi tarasami przy ulicy Zelwerowicza. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

362 308 zł24 m² 14 848,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowy do wprowadzenia lokal do mieszkania z balkonem, idealny dla studentów w centrum Wrocławia. Bardzo dobra nieruchomość pod inwestycję. Oferta deweloperska, 0% prowizji! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bibice

Bibice,małopolskie

680 000 zł91 m² 7 482,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bibice - mieszkanie 2 poziomowe z poddaszem, 4 pok. o pow. 90,88 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym 0% prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwupoziomowe 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Finlandzka

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł81 m² 27 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż jasne i przestronne, wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy z lat 30 przy ul. Finlandzkiej na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

399 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem, usytuowane na nowym osiedlu, zabudowy szeregowej w Tyczynie - ok 1 km od granicy z Rzeszowem. Piętro to dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Lublin,lubelskie

385 000 zł46 m² 8 442,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie, z miejscem postojowym , położone w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Czuby-Poręba z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

408 366 zł42 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - oferta deweloperska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w południowej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

235 000 zł47 m² 5 007,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie w Centrum! Niskie opłaty! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje przytulne mieszkanie o pow. 46,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

350 000 zł22 m² 15 787,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zespół prezentuje do sprzedaży atrakcyjny 1 pokojowy apartament. Apartament o powierzchni użytkowej 22,17 m2 - 1. piętro. Idealne pod wynajem krótkoterminowy! układ: - pokój z antresolą (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

551 651 zł79 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsce parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

479 000 zł45 m² 10 665,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,91 m2 na 4 piętrze z dużą loggią. Mieszkanie (C2-4-15) ma 2 pokoje + duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

405 460 zł37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty w Górnym Karpaczu w pobliżu Świątyni Wang i Hotelu Gołębiewski z przepięknym widokiem na Karkonosze. Lokalizacja ta gwarantuje zwrot zainwestowanego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł44 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane niecałe 10 minut spacerem od plaży w Brzeźnie, droga prowadzi przez piękny park Brzeźnieński. Powierzchnia całkowita to 44m2 na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

414 834 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zakupu przytulnych mieszkań w odnowionej zabytkowej kamienicy przy głównej ulicy dzielnicy Łazarz, w okolicy która urzeka wyjątkową architekturą pięknych kamienic. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

333 774 zł53 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej (ulica położona jest pomiędzy ul. Broniewskiego oraz Spokojną) - Stargard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łajming

Słupsk,pomorskie

338 000 zł106 m² 3 189 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 106 m2 w centrum Słupska! Szukasz klimatycznego mieszkania w centrum Słupska? Mamy dla Ciebie interesującą ofertę. Idealne mieszkanie dla rodziny oraz pod wynajem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

364 208 zł27 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż - mieszkanie na warszawskich Włochach! Klient nie płaci prowizji, ani 2-procentowego podatku pcc! Inwestycja zlokalizowana w zielonej części Włoszech cechuje się kameralnością rodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolków

Bolków,dolnośląskie

139 990 zł33 m² 4 271,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 33m 2 2 piętro w III piętrowej kamienicy do odświeżenia nowe okna mieszkanie jest rozkładowe i słoneczne z balkonem w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Popowice

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł79 m² 7 319,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z słonecznymi balkonami na Gądowie Małym Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

374 927 zł56 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dostępne już za 10 miesięcy całkowicie nowe mieszkanie od sprawdzonego dewelopera. Nowa inwestycja w idealnej cichej lokalizacji, blisko centrum, szkoły i terenów rekreacyjnych. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

875 500 zł79 m² 11 082 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł20 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestując w mieszkania chcesz, aby inwestycja była bezpieczna i przynosiła stabilne zyski. Te kryteria doskonale spełnia mieszkanie przy ul. Wolskiej 165 - Wola. 20 m2. Piętro 1/8. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

339 000 zł49 m² 6 924,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

307 956 zł47 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości ze współpraca z jednym z największych olsztyńskich deweloperów oferuje Państwu mieszkania z rynku pierwotnego na Osiedlu Bartąg w Olsztynie. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tykocin

Tykocin,podlaskie

269 000 zł76 m² 3 554 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie w otoczeniu zieleni Polecam Państwu mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Stelmachowo w gminie Tykocin. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł64 m² 11 355,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

IP Properties prezentuje 3 Pokojowe mieszkanie na dolnym mokotowie! 0% prowizji od kupującego Jeżeli szukasz 3 pokojowego mieszkania z potencjałem na dolnym Mokotowie to jest to mieszkanie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

570 000 zł61 m² 9 383 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 60,75 M2, 3 pokoje, ząbki, ul.SZWOLEŻERÓW Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Szwoleżerów. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

487 000 zł34 m² 14 323,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34 m2 przy ul. Topolowej, stare Miasto, kraków. Mieszkanie: składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

767 244 zł75 m² 10 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

363 000 zł32 m² 11 169 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 32,5 m2 w bloku 4-piętrowym na ul. Szyperskiej w Poznaniu. Doskonałe miejsce pod względem dostępu do komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

325 350 zł48 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, klimatyzowane, niskoczynszowe mieszkanie na II piętrze z balkonem w nowym budynku z windą i garażami w doskonałej lokalizacji przy ul.Niepodległości. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 569 000 zł80 m² 19 612,50 zł/m²

 

Piętro:16/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zalety nieruchomości: - centrum Gdyni, 12 m do linii brzegowej - Widok na Półwysep Helski - Ponadstandardowa wysokość sufitów - Wysoki standard wykończenia mieszkania oraz budynku - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

559 000 zł63 m² 8 873,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

** Bez żadnej prowizji od Kupującego ** ** Dostępne tylko u Nas * Oferuję do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na ul. Sekutowicza (boczna Dożynkowej) w dzielnicy Ponikwoda. Mieści się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 999 zł51 m² 7 824,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania po remoncie o pow. 48 mkw zlokalizowanego na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczytniki,wielkopolskie

499 000 zł109 m² 4 597,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! pomoc W uzyskaniu kredytu! dom Z garażem! 108,54m2! osiedlowe przedzszkole! osiedlowy sklep I usługi! ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

229 000 zł29 m² 7 853,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż Kawalerka o pow. 29,16m2 ulica Mikołajczyka. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości Kawalerka o pow. 29,16m2 z wydzieloną sypialnią. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

233 646 zł34 m² 6 910,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowy lokal dwu-pokojowy z balkonem! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z : - przedpokoju ( 4,77 m2) - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł49 m² 8 757,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży umeblowanego dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią o powierzchni 49,10 m2 zlokalizowanego w prawobrzeżnej części Szczecina, na Osiedlu Bukowym. Usytuowane jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł92 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

IP Properties prezentuje 3 pokojowy Apartament w budynku o podwyższonym standardzie! Apartament znajduje się na parterze, jest usytuowany na dwie strony świata - południowy wschód.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij