dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 234 ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 805 400 zł194,44 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł29,90 m² 13 311,04 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojową kawalerkę położoną na 6 piętrze w wysokim, 12 piętrowym bloku przy ul. Łozowej na poznańskim Dębcu. Na powierzchnię 29,9 m2 składają się: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 972 zł70,44 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kameralnej willi Słoneczny Stok Willa Słoneczny Stok to kameralna inwestycja składająca się z trzech niezależnych segmentów mieszkalnych, w których zaprojektowano zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 536 zł58,88 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwa pokoje 46m, na osiedlu Planty. Odnowiony blok czteropiętrowy, z dogodnym parkingiem i placem zabaw dla dzieci. Monitorowany, zadbany budynek administrowany przez renomowaną spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł55,63 m² 14 182,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% ani prowizji agencji! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,63m2 usytuowane na 1. piętrze w nowym, 8-piętrowym budynku z 2025r., położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 720 zł86,92 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:25/41

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,39 m² 9 273,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kupujesz i mieszkasz. Generalny remont bez dodatkowych kosztów 3 niezależne pokoje Oddzielna kuchnia Łazienka + osobne wc Dwustronne jasne i przewiewne Cisza brak sąsiada nad głową Nie tracisz.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł29,30 m² 24 914,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w końcowej fazie remontu (stan deweloperski) o powierzchnia 29,30 m2 (duży pokój z miejscem na aneks kuchenny, łazienka , korytarz) położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament w centrum miasta z widokiem na Karkonosze w inwestycji Centrum Park 2 -salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka, przedpokój, z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 038 zł59,44 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie Bez podatku pcc | 0% Prowizji | Duże rabaty Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 181 550 zł124,66 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 124,45 m , położony w prestiżowej inwestycji w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 1-piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł61,19 m² 12 894,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku, położonym w doskonale zlokalizowanej dzielnicy Gdynia - Działki.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł76,97 m² 8 691,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż polecam Państwu ładne, słoneczne i przestronne M4 o powierzchni 76,97m2, znajdujące się na drugim piętrze bloku na Osiedlu Leśnym. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

438 966 zł44,34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rewelacyjną, nową ofertę -osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie. Jest to inwestycja składająca się z 160 mieszkań, 92 garaży i 48.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł30 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel.   . Poszukujesz niedużego, funkcjonalnego mieszkania na zielonym, spokojnym osiedlu w Żyrardowie? Chciałbyś aby mieszkanie było już umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł49,12 m² 10 769,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

I możliwość wykończenia pod klucz I Idealne inwestycyjnie I Zrewitalizowana piękna kamienica I Wartostrada, stare Miasto I Gotowa, pełna dokumentacja Oferowane mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 225.000zł! Mieszkanie na parterze z loggią. Borne Sulinowo, ul. Wyszyńskiego. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46,95 m2 z loggią - idealna lokalizacja! Bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł66,99 m² 15 524,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy dwupak inwestycyjny składający się z dwóch gotowych, w pełni wyposażonych mieszkań zlokalizowanych na V piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Barańczaka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie | 45,40 m | Os. Piaski | 1. piętro | Balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 965 zł69,33 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ustawne mieszkanie W cichej okolicy rynek pierwotny Brak prowizji i podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,33 m2 znajdujące się na 3 piętrze inwestycji na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 185 zł38,15 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego! Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wejścia Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, widokowe 2 pokojowe mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 513 zł39,25 m² 16 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39,25m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38 m² 16 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyłącznie W naszym biurze pewne miejsce nieruchomości Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu Wrzeszcza przy ul. Romualda Traugutta 8. To mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość -2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 40,40 m , do której przynależy pomieszczenie piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

595 320 zł19,14 m² 31 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy zaaranżowany jako studio na wynajem krótkoterminowy, zlokalizowany w nowej inwestycji przy ul. Kątowej w samym centrum Krakowa. Lokal ma metraż 19,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 780 zł57,70 m² 18 679 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 29.48 m2, - Sypialnia 12.51 m2, - Sypialnia 12.27 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł68,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 68,40 m z balkonem, parter gotowe do odbioru. Inwestycja Nowomiejska. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,50 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze w niskim, dwupiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Fabrycznej w Mikołowie i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł37 m² 13 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Kawalerka dla studenta? Nie. Dwupokojowe. I to z pomysłem. Jeśli szukasz kawalerki, to to nie tutaj. Ale jeśli szukasz sprytnego mieszkania blisko centrum i uczelni, które daje więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł39,80 m² 12 688,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oficjalne biuro sprzedaży inwestycji lokal mieszkalny | 8% Vat | brak PCC | nie ma prowizji od Kupującego Nowy Dziwnów | kawalerka | 39,80 m | ogródek lokal nr 7 Szukasz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,04 m² 6 245,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Okazja Inwestycyjna: 56 m przy Parku Bydgoskim | Model z Dopłatą Rynkową Biuro inlok prezentuje lokal o powierzchni 56,33 m , położony na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. ks.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł52,29 m² 8 795,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Sulma Real Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w sercu Karolewa, przy ul. Wileńskiej. To przestronne, narożne mieszkanie. Jasne, ciche i ciepłe, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

64 m | 3 pokoje | parter | kamienica ul. Czorsztyńska | Szczecin 2 piwnice + część strychu Spółdzielcze własnościowe | zakup także dla obcokrajowców Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995 roku, przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 217 zł67,31 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-12, balkon: 11,90 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł154,84 m² 5 618,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 131,74 m , położony w nowym budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku , na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedażt mieszkanie położone w Sosnowiec Sielecul. Witosa - 3 pokojowe w układzie nieprzechodnim - z balkonem - do remontu - okna plastikowe - 4 piętro bez windy - ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł46,60 m² 20 365 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 46,6m2 z dwoma ogródkami zlokalizowane przy ulicy Żupniczej w Warszawie. Dzielnica Praga Południe Kamionek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij