dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

409 020 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w centrum miasta przy Żwirowni. Zadzwoń by dowiedzieć się więcej. Tel.: Doradca ds. Nieruchomości Atuty inwestycji: - perfekcyjna lokalizacja! - Centrum miasta z szybkim dojazdem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł61 m² 9 622 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 60,80M2,3pokoje,Bemowo, widawska Warszawa Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Gdynia,pomorskie

720 000 zł90 m² 7 964,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Tylko w naszym biurze i w nowej cenie! Komfortowe mieszkanie w przepięknej dzielnicy Gdyni (chwarzno-Wiczlino, ulica Kamrowskiego). Mamy Państwu do zaprezentowania lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

189 000 zł44 m² 4 276,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz mieszkania, w którym możesz sam zaaranżować przestrzeń? Cenisz sobie lokalizację blisko terenów zielonych? Chciałbyś widzieć z okien panoramę miasta? Idealnie! Ta oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa oddzielne pokoje Z balkonem, śródmieście, os.WIECZYSTA. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m położone przy ul. Pawła Włodkowica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gądów Mały

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł79 m² 7 319,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z słonecznymi balkonami na Gądowie Małym Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

536 852 zł66 m² 8 089,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0%prowizji! 0% pcc! Idealne dla Rodziny! Mieszkanie na pierwszym piętrze,znajdujące się przy ulicy Zatorskiej. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem (możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł42 m² 6 129,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42,42 m2 usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku - osiedle Kapuściska ul. Wojska Polskiego. W skład mieszania wchodzą dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł38 m² 13 553 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwupokojowe z bardzo dużą loggią, znajdujące się w budynku wybudowanym w 64 roku w technologii R-H Budynek położony jest na pograniczu Woli oraz Śródmieścia, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kompasowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł144 m² 8 681 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż Przestronne i widne mieszkanie dwupoziomowe o wysokim standardzie, parkiet. Po remoncie, malowaniu i cyklinowaniu. Trzecie i czwarte piętro w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Avia

Kraków,małopolskie

690 000 zł63 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe, wykończone, czteropokojowe mieszkanie Z tarasem, miejscem parkingowym W garażu podziemnym oraz komórką lokatorską - osiedle avia. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Słupsk,pomorskie

444 240 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie na Nowym Zamkniętym Osiedlu. II Etap już w sprzedaży! W cenie mieszkania piwnica i miejsce postojowe! Kupujący zwolniony jest z prowizji oraz podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedle Kasztanowe

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł49 m² 7 896,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 49m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Kasztanowym. Na powierzchnię nieruchomości składają się : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

294 640 zł46 m² 6 461,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta! przestronne mieszkanie z dużym tarasem zostało zaplanowane z myślą maksymalnego wykorzystania przestrzeni w super cenie i lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Obrońców Grodna

Warszawa,mazowieckie

682 000 zł59 m² 11 555,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł73 m² 13 561,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach! Ciche i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73m2 w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł64 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Gdańskiej Zaspie I 2 piętro w bloku 6-piętrowym I Ocieplona i odświeżona elewacja I Klatka schodowa po remoncie I Dwa balkony, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

514 883 zł61 m² 8 490,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

, ani pcc! -parterowe mieszkanie z trawnikiem oraz tarasem -gotowe do odbioru -duże przeszklenia Oferowane mieszkanie składa się z : -salonu z aneksem (możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bieruń

Bieruń,śląskie

156 000 zł26 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Już dziś możesz zarezerwować mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu w Bieruniu! Ponad 100 mieszkań czeka - u nas na pewno znajdziesz swoje wymarzone 4kąty! Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próżna

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł36 m² 17 364,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie, które oferuje, składa się z dwóch pokoi (większy z wyjściem na tzw. loggię), łazienki i osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

145 000 zł80 m² 1 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Jeleniej Górze przy ul. Wolności. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze - ostatnia kondygnacja. Wysokość pomieszczeń między około 2,2m do około 2m. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

267 000 zł47 m² 5 680,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47 m2 na 1 piętrze Zlokalizowane w centrum Bydgoszczy przy spokojnej ulicy. Urokliwy widok na Brdę z posesji. Mieszkanie znajduje się w oficynie na pierwszym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

320 000 zł33 m² 9 697 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż kawalerka o pow. 33m2. składające się z jednego pokoju (z garderobą), widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jednostronne, do dyspozycji jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepanika

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł35 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Targówku tuż przy Metrze Trocka! Usytuowane jest na 8 piętrze 12-piętrowego budynku. Do lokalu przynależą loggia oraz piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makowska

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Poszukujesz dwupokojowego mieszkania w otoczeniu zieleni? Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie mieści się przy ul.Makowskiej w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Olszynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować, interesujące mieszkanie przy ul. Marymonckiej 32b, na Warszawskich Bielanach niedaleko Rezerwatu Przyrody - Lasu Bielańskiego, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł58 m² 10 603 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Jana Cybisa. Lokal o powierzchni 58m2 znajduje się na 5 piętrze,8-piętrowego bloku z 1980 roku. Mieszkanie rok temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puchacza

Lublin,lubelskie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie - dzielnica Bronowice. Mieszkanie po całkowitym remoncie: wymiana instalacji elektrycznej i hydraulicznej, gładzie, wymiana drzwi wewnętrznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Avia

Kraków,małopolskie

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie w nowoczesnym osiedlu "avia " Mam do zaprezentowania atrakcyjne mieszkanie 63 m2. Na osiedlu Avia , pięknych krakowskich Czyżynach. Osiedle pięknie usytuowane, w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Łódź,łódzkie

445 000 zł60 m² 7 417 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Przedstawiam ofertę sprzedaży dużego, przestronnego mieszkania o powierzchni 60 m2 na drugim piętrze w kamienicy w Śródmieściu Łodzi. Ustawny pokój główny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł38 m² 9 954,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 37,67 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany. Usytuowane jest ono na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

407 000 zł53 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Osiedle Tatarak to siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

603 000 zł46 m² 12 996 zł/m²

 

Piętro:2/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu- ochrona, klub fitness, klimatyzacja gotowe już na początku 2022 R. Udogodnienia- recepcja, ochrona całodobowa, monitoring, boisko, klimatyzacja, videodomofon, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachnąca

Warszawa,mazowieckie

884 000 zł66 m² 13 393,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 10 min na pieszo Mieszkanie ulokowane jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego z cegły Posiada łącznie 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Kraków,małopolskie

409 000 zł45 m² 9 088,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Klasyczny układ! 3 osobne pokoje + jasna kuchnia. Za oknem ogródek. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł28 m² 7 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super okazja! Gorąco polecam zakup kawalerki po generalnym remoncie na bydgoskim Błoniu. To dokonała okazja zarówno dla osób szukających swoich niewielkich "czterech kątów" jak i dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sikornik

Gliwice,śląskie

267 000 zł46 m² 5 741,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam serdecznie nieduże, kompaktowe mieszkanie trzypokojowe do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się na II piętrze niskiego bloku na osiedlu Sikornik. W cichym, słonecznym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zachodnia

Kraków,małopolskie

1 265 000 zł91 m² 13 840,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż.LOKALIZACJA W pobliżu znajduje się droga główna "Michała Bobrzyńskiego",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł39 m² 9 380,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie typu "studio" o powierzchni 38,91m2 na 1 piętrze budynku wielorodzinnego z 2011r. na Warszewie. Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

643 000 zł70 m² 9 185,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ustawne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie. Odbiór kluczy - czerwiec 2021! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwa oddzielne pokoje, taras, przewóz N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone przy ul. Przewóz (podgórze- płaszów). Mieszkanie jest usytuowane na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij