dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

383 400 zł28,40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim Śródmieście / Grzegórzki, kraków Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 30 m , położona w dzielnicy Śródmieście /.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł55,70 m² 9 676,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Świetna lokalizacja w Gdańsku! Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,70m2 położone w Gdańsku Kokoszki przy ul. Storczykowej,.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł60 m² 13 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! 0% prowizji! 3-pokojowe mieszaknie W centrum gdańska! lokalizacja: oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Marynarki Polskiej. Zaledwie 1 minuta na przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie usytuowane w centrum miasta, z widokiem na zielony skwer. Mieszkanie jest nietypowe, ale przez to bardzo ciekawe. Obecnie ma dwa pokoje i kuchnię, ale bez problemu można je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł55 m² 4 345,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kochasz niepowtarzalny klimat kamienic, wyjątkowych wnętrz i klasyki? Pragniesz doskonałej lokalizacji i niskich kosztów utrzymania? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,20 m² 13 347,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz ciekawego, godnego uwagi mieszkania w Oleśnicy ? Interesują Cię oferty z górnej półki, bez wkładu finansowego, wprost do zamieszkania ? Jeśli zainteresowała Cię oferta ? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 048 zł62,40 m² 14 520 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,4 m z bardzo ustawnym układem. Wyraźny podział na strefę dzienną (salon z aneksem ok. 20 m ) oraz prywatną (3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł37 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie położone w Opolu Groszowicach. Składa się z salonu z aneksem w wyjściem na balkon, sypialni, łazienki i przedpokoju. Szczegóły oferty: seldom.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł59,50 m² 15 949,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy apartament Z widokiem na karkonosze Trzypokojowy apartament z przestronnym tarasem Szklarska Poręba, 300 m od centrum! Odkryj niepowtarzalną nieruchomość w sercu Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł78 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane przy ul. Jana Łangowskiego w Opolu, w samym sercu Starego Miasta, w pobliżu Placu Św. Sebastiana.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł62,95 m² 24 463,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament wykończony w wysokim standardzie, z pięknym widokiem, położony w prestiżowej części Wrocławia - Kępa Mieszczańska, w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł61,19 m² 19 611,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie 61,19 m z balkonem i wyjątkowym widokiem na panoramę Gdańska. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Salon z aneksem kuchennym - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł106,36 m² 4 136,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne, słoneczne mieszkanie w kamienicy, mrągowo, 84,5 m Na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,5 m , położone w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,88 m² 6 814,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - Jana Matejki! Przedstawiamy dostępne tylko U nas, centralnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie, położone na III piętrze 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze Symbol ue5 - B.3.0 Mieszkanie o powierzchni 49,33m2, Parter nowego budynku, 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł42,20 m² 17 393,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Atuty: blisko plaży Jelitkowo Gotowe do zamieszkania Świetna komunikacja skm Kameralna zielona okolica Sąsiedztwo Sopotu lokalizacja: ulica Szyprów położona jest w dzielnicy Żabianka.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł31 m² 23 548,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 31 m w odnowionej, zabytkowej kamienicy z 1920 roku zlokalizowanej przy zacisznej, bocznej uliczne na Starym Mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Mieszka I, piotrków Trybunalski Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł80,64 m² 8 048,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta W polska nieruchomości! klient kupujacy nie płaci 2 % pcc. Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe - 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 76,01 m2 w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł98,48 m² 6 590,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pod inwestycje | idealne do dalszego wynajmu | 2 mieszkania W jednym | 2pokoleniowe | balkon + taras | miejsce postojowe | lokal: 1g1 "przystanek Reda" to kameralne, nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 285 000 zł67,35 m² 33 927,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wysokiej klasy apartament pod jednym Z najlepszych adresów W trójmieście Luksus na łonie przyrody | Wysokiej klasy strzeżone osiedle ze spa, fitness oraz wieloma atrakcjami dla dzieci | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na parterze w kameralnym bloku w Niemczu. Mieszkanie zostało zaprojektowane i wyposażone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, blisko do Rynku, w zasięgu wszystkie niezbędne sklepy i usługi. Blisko przystanek, dworzec kolejowy. Mieszkanie mieści się w kamienicy, dach po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł17,10 m² 15 087,72 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mikro kawalerka o powierzchni 17m2 na osiedlu Gaj. Mieszkanie składa się z: -Korytarz -łazienka -pokój z aneksem kuchennym Atuty mieszkania: -Status lokalu użytkowego -umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł78,40 m² 22 831,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Gotowiec inwestycyjny | Mieszkanie podzielone na 4 kawalerki | Wynajem hybrydowy | Miejsce parkingowe i piwnica | 300 m do morza i plaży Mieszkanie, o powierzchni 78 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62 m² 10 483,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 62m2 przy ul. Popiełuszki na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie to jasna kuchnia, cztery pokoje, łazienka oddzielnie wc Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł108,30 m² 8 679,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 108 mkw z własnym ogródkiem Powierzchnia to aż 108 mkw, plus taras, ogród, garaż, piwnica i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł65 m² 17 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: luksusowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m z tarasem w kameralnym apartamentowcu Józefów. Pełne wyposażenie, 2 miejsca parkingowe + komórka W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 775 zł46,55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Posiadam mieszkania od 30 m do 80 m - zapytaj o inne rozkłady i metraże! Termin oddania: 2027-06-30 Perełka wśród.

Szczegóły ogłoszenia

698 650 zł44,50 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Generalnie wyremontowane i urządzone w 2026 r. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 44,5 mkw. położone w zielonej okolicy na Osiedlu Na Kozłówce dostępne natychmiast. Piętro: 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 090 zł86,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,22 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie 2- poziomowe. I poziom 33,52.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena mieszkania. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Bronowicach w Krakowie. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Na Błonie, na IV piętrze bez windy. Na powierzchnię 24.7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny nad morzem Pogorzelica gotowy biznes rezerwacje na cały sezon Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny Mewa w prestiżowej inwestycji Blue Baltic.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł78,29 m² 7 906,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bieniewice. Nowa niższa cena! Na sprzedaż lokal mieszkalny O charakterze oddzielnego segmentu Z własnym ogródkiem o wystawie południowej. Lokal mieści się w dopiero co oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł78,05 m² 8 315,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezczynszowy Segment narożny w cenie mieszkania / dwa miejsca parkingowe w cenie/bezpośredni dostęp do Ogrodu/ przystanek autobusowy 738 przy osiedlu / doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 231 330 zł196,51 m² 31 709,99 zł/m²