dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Jaworzno,śląskie

290 000 zł45 m² 6 400,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Dzień otwarty 12.02 Mieszkanie wykończone pod klucz poszukuje nowego właściciela Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

777 349 zł35 m² 22 083,80 zł/m²

 

Piętro:9/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w topowej lokalizacji w centrum tętniącego życiem miasta. Panorama Warszawy na wyciągnięcie ręki z Twojego balkonu. Oferta przeznaczona dla osób ceniących sobie uroki życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

609 150 zł62 m² 9 825 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62 m2, w najbardziej zielonej, prestiżowej części Krzyków. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim ppiętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

396 575 zł55 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - sierpień 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodna

Kraków,małopolskie

490 000 zł59 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Płaszów, ul. Wodna 2 pokoje + kuchnia, 2 balkony Osiedle Płaszów położone jest w południowo-wschodniej części Krakowa, ok. 4,5km od Rynku Głównego. Bardzo dobrze skomunikowane: nowa linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

582 500 zł47 m² 12 394 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł76 m² 6 496,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny! oferta deweloperska! 0% prowizji I brak podatku pcc 2% oferta specjalna!tylko 10 mieszkań! Biuro Nieruchomości dobry adres ma przyjemność zaprezentować nowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowieńska

Wrocław,dolnośląskie

531 800 zł86 m² 6 155 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ogród! miejsce postojowe W cenie! lokalizacja: ul. Kowieńska (boczna ul. Litewskiej, psie Pole). Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły itp. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stare Podgórze

Kraków,małopolskie

349 000 zł25 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przeznaczone do remontu generalnego w sercu Starego Podgórza / Rynek Podgórski Nieruchomość znajduje się na niskim parterze - wejście na poziomie dziedzińca, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

978 180 zł71 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

429 000 zł42 m² 10 101 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bonarka living! oddanie W tym roku! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Podgórze

Kraków,małopolskie

339 000 zł49 m² 6 963,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Nowa inwestycja na starym podgórzu! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w atrakcyjnej inwestycji znajdującej się w dzielnicy Stare Podgórze. Kompleks składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

360 000 zł28 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 27,5 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 360 000 pln. Mieszkanie o metrażu 27,5 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

673 000 zł56 m² 12 018 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2 po generalnym remoncie w nowoczesnym stylu. Zlokalizowane jest na Osiedlu Świętokrzyskim przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł70 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie M-4 w super cenie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70m2 mieszczące się na parterze w bloku w Fordonie. Lokal składa się z: -pokoju dziennego o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

723 370 zł43 m² 16 659,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na oglądanie apartamentu! Luksusowy apartament zlokalizowany w zielonej części Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Tysiąclecia

Stargard,zachodniopomorskie

220 000 zł36 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wyremontowane mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka) z balkonem w ścisłym centrum na Os. Tysiąclecia w Stargardzie. 1 duży pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł53 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowo wyposażone mieszkanie w inwestycji spektrum w gdańskim Przymorzu. Lokalizacji nie trzeba przedstawiać, a mieszkanie? Trzeba zobaczyć ten widok. Do ceny należy doliczyć miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

303 104 zł47 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kornela Makuszyńskiego. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 44 metrowe mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku, kameralnego osiedla w dzielnicy Kuźniki, przy ulicy Hermanowskiej. Poglądowy rzut mieszkania załączony na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 4-ro pokojowy apartament o łącznej powierzchni użytkowej 90 m2 w Cieplicach Śląskich. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

458 000 zł48 m² 9 482,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż słoneczne, komfortowe i ustawne mieszkanie, położone na niewielkim osiedlu wielorodzinnym przy ul. Królewieckiej. Mieszkanie jest wyjątkowo doświetlone dzięki ekspozycji okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morskie Oko

Bielsko-Biała,śląskie

410 000 zł64 m² 6 416,28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne, widokowe, 3 pokojowe mieszkanie W bielsku-białej Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

! bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu! Na sprzedaż dwa duże pokoje do odświeżenia przy ul. Niemcewicza w kamienicy na drugim piętrze. Pokoje duże, wysokie i przestronne. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł48 m² 9 063 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na zielonym Marysinie, usytuowane na czwartym piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na Marysinie Wawerskim w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mossakowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

324 800 zł65 m² 4 996,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na zakole Wisły położone na osiedlu Na Skarpie w Toruniu przy ul. Mossakowskiego o pow. 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zduny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł28 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyremontowana i umeblowana kawalerka w reprezentacyjnej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie jest w tej chwili wynajmowane, istnieje możliwość przepisania umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

130 000 zł11 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka w odremontowanej kamienicy w dzielnicy Bronowice, na jednej z ulic odchodzących od ul. Bronowickiej - Zapolskiej/ Bronowicka/ Przybyszewskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

273 702 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa odsłona Bajki na bydgoskim Fordonie! Inwestor zaprojektował cztery budynki mieszkalne z halą parkingową na poziomie parteru oraz garażami indywidualnymi. W pierwszym z nich znajdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Katowice,śląskie

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

1 399 999 zł148 m² 9 484,45 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferta na wyłączność. Mieszkanie znajduje się na Pradze Południe - blisko Ronda Wiatraczna, w budynku mieszkalnym z lat 90-tych wybudowanym w technologii szkieletowej. Ze względu na brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

299 900 zł45 m² 6 626,16 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe , rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,26 m2 położone w spokojnym miejscu Polic. Pokoje o powierzchniach ok 15 i 12 m2. Na podłogach panele, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie z Rok bud. 2001, korytarz 7,40m2 ; pokój 18,7m2 ; oddzielna kuchnia 8,40m2 (z oknem); łazienka z wanną 5m2 (również z oknem); balkon ok. 2m2. VI piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 357,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na Ursynowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Jana Pawła II. Nieruchomość wyjątkowo ustawna, z dużym balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cicha

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

699 000 zł208 m² 3 360,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż lokal użytkowy, nieruchomość z możliwością adaptacji pod apartamenty. Dla lokalu wydany dokument potwierdzający możliwości aranżacji wg własnych potrzeb. Cena: 699 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

878 100 zł76 m² 11 554 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

455 680 zł51 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Nowa Ruda,dolnośląskie

119 000 zł81 m² 1 465,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferuję nieruchomość to pięciopokojowe mieszkanie. Dwa osobne wejścia, aktualnie jedno mieszkanie dwupokojowe bez wc z możliwością zrobienia oraz jeden pokój ma zamurowane okna. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł27 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana na bydgoskim Błoniu. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w wieżowcu. Budynek z własnym parkingiem ze szlabanem dzięki czemu unikniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 z balkonem typu loggia. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.