dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

374 000 zł53 m² 7 110,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. W doskonałej lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

606 500 zł48 m² 12 635 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

5 633 700 zł225 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Kraków,małopolskie

196 000 zł16 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę idealną pod zakup inwestycyjny! Mieszkanie jest położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł65 m² 7 293,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez płacenia pcc bez prowizji 0% jedyna taka oferta Inwestycja na ulicy Kominiarskiej to połączenie nowoczesności z zielenią i przyrodą. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

250 000 zł36 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Sprzedam mieszkanie z dwoma pokojami, kuchnią, łazienką, przedpokojem, piwnicą i dwoma balkonami na os E w Tychach (10 piętro). Łazienka i kuchnia były niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Białogard,zachodniopomorskie

209 000 zł46 m² 4 504,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie 3 pok na III piętrze w dobrej lokalizacji! Zadbane, gotowe na nowego właściciela! Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł46 m² 16 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie w kamienicy z lat 30. XX wieku, która przeszła gruntowny remont po wykupieniu przez dewelopera: wymiana elewacji, pionów, okien - zostały wstawione nowe, plastikowe, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

444 000 zł36 m² 12 279 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł54 m² 10 718,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż bardzo ustawne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie widne, słoneczne, funkcjonalne w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie bardzo ustawne o powierzchni 54 m2 Po delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

358 000 zł50 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z osobną widną kuchnią w doskonałej lokalizacji - Centrum Lublina - lsm! Ma niespełna 50 m2 zostały zagospodarowane 2 duże nieprzechodnie pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

388 000 zł48 m² 8 083 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe 48 m2 w niskim, trzypiętrowym bloku. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki ,przedpokoju, balkonu I przynaleznej piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

787 000 zł57 m² 13 782,80 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam Państwu nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią na Woli. Mieszkanie znajduje się na IV-piętrze przy ul. Wolskiej - 100m od "metra Płocka". Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

533 900 zł46 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

850 300 zł70 m² 12 099 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Gdańsk,pomorskie

503 474 zł63 m² 7 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 63,33 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, trzech sypialni oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

551 000 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Modra

Gdynia,pomorskie

659 000 zł73 m² 9 077,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie. Idealne dla rodziny z dziećmi, którym zależy na zamieszkaniu bez konieczności remontu i związanych z tym kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

427 900 zł36 m² 11 886,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokoje na Ochocie. Mieszkanie jasne, ciche. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 2 m2). Przy budynku miejsca postojowe. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

485 700 zł47 m² 10 251 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37,9m2 Bartodzieje przy rondzie Skrzetuskim po remoncie. Mieszkanie w pełni umeblowane (większość mebli z Ikea), gotowe do zamieszkania. Wyposażenie mieszkania (to co na zdjęciach):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

309 320 zł21 m² 14 730 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Warszawa,mazowieckie

489 660 zł40 m² 12 340,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

#### oferta bez prowizji I pcc ### lokali ubywa! Mamy już około 85% stanu zaawansowania! zielony dach prawie gotowy! wysokość mieszkań 290 cm! To wyjątkowa inwestycja z poszanowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

500 800 zł40 m² 12 368 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

479 180 zł37 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty w Górnym Karpaczu w pobliżu Świątyni Wang i Hotelu Gołębiewski z przepięknym widokiem na Karkonosze. Lokalizacja ta gwarantuje zwrot zainwestowanego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

423 500 zł33 m² 12 748 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Borów,dolnośląskie

295 000 zł63 m² 4 717,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rozkładowe | przytulne | w zielonej okolicy | kameralne sąsiedztwo W pełni funkcjonalne mieszkanie z bardzo przemyślanym rozkładem usytuowane w pięknej okolicy. Cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

451 000 zł37 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Rydułtowy,śląskie

235 000 zł82 m² 2 865,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 900 zł35 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, na osiedlu Glinki Pomieszczenia: 35,19 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

427 194 zł49 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji biura i podatku pcc Polecam mieszkanie 2 pokojowe na Krzykach, w pobliżu planowanego zielonego klina wojszyckiego. Mieszkanie na 2 piętrze, 48,6mkw w cenie 427194 zł - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

597 400 zł47 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Kraków,małopolskie

519 000 zł47 m² 11 028,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Żabiniec- 2 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,06 m2 , przy ul. Reja, żabiniec. Nieruchomość usytuowana na 3-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł75 m² 9,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Gocławiu. Bardzo dobry punkt komnunikacyjny. Blisko infrastruktura dla rodzin z dziećmi- place zabaw, szkoły, przedszkola, pływalnia i Jeziorko Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zacharzyce

Zacharzyce,dolnośląskie

307 598 zł41 m² 7 446,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań oraz podatku pcc W ofercie 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej powstającej w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

450 000 zł35 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Doradcy Wawel Service oferują Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w kamienicy zlokalizowanej w centrum Krakowa przy ul. Prądnickiej. Mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł57 m² 6 613,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Przestronne 3 pokojowe mieszkanie blisko Centrum Idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Św. Weroniki.