dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 055 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Koszalin,zachodniopomorskie

250 000 zł48 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe W koszalinie na osiedlu na skarpie. Lokal o powierzchni 47,5 m2 składa się z pokoju dziennego z dużą wystawą okienną, sypialni z mini balkonem, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

587 700 zł49 m² 11 994 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

740 110 zł68 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

372 300 zł36 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Świetna opcja na start! ani pcc! Dostępne również inne metraże i układy! Oferowane mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

900 700 zł79 m² 11 401 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

492 000 zł67 m² 7 365,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny! oferta deweloperska! 0% prowizji I brak podatku pcc 2% oferta specjalna!tylko 10 mieszkań! Biuro Nieruchomości dobry adres ma przyjemność zaprezentować nowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

350 000 zł56 m² 6 217 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona -umowa przedwstepna. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajdujące się w ścisłym Centrum Opola. Lokal zlokalizowany jest na drugim 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

459 900 zł35 m² 13 140 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myczkowskiego

Brzeg,opolskie

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie (55 m2) z balkonem (ok. 6 m2), znajdujące się na 2. piętrze w budynku wybudowanym w roku 2011. Budynek znajduje się przy ul. Myczkowskiego, w zielonej, spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

533 900 zł46 m² 11 519 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł30 m² 10 786,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie na Białołęce przy ul. Książkowej Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż na Nowodworach. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł21 m² 15 952,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedaż - Mieszkanie - 1 pokój - 21 m2 - Ul. Dzielna, warszawa Odnowiona, kawalerka w kamienicy z lat 50-tych, położona na 4-tym piętrze, 4 piętrowego budynku, zlokalizowanego w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

458 000 zł48 m² 9 542 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

546 260 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bardzo zadbane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49,66m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Powstańców w nowym budownictwie z garażem podziemnym. Usytuowane w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Kraków,małopolskie

509 000 zł47 m² 10 816 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz! Lokal jest położony na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2005 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

864 500 zł67 m² 12 903 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kustronia

Lublin,lubelskie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna , salon z aneksem plus 2 sypialnie. Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Warszawa,mazowieckie

593 000 zł39 m² 15 224,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Rozkład; 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka opis; mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, wysokie 285cm. Budynek po modernizacji instalacji, własny ogrodzony, teren zielony. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

549 000 zł62 m² 8 886 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie Z garderobą oraz 2 miejscami postojowymi! duży balkon Z widokiem na zieleń! Biuro nieruchomości m2olsztyn Z przyjemnością prezentuje 3-pokojową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

758 100 zł71 m² 10 677 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Podolska

Warszawa,mazowieckie

981 468 zł75 m² 13 130 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i podatku pcc. Przedsprzedaż mieszkań w nowej inwestycji na Olszynce Grochowskiej. Mieszkanie na parterze, z dużym ogródkiem. Funkcjonalny rozkład. Kameralne osiedle: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

464 500 zł53 m² 8 731,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Trzypokojowe mieszkanie na Stabłowicach. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

230 288 zł31 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bronowice - 3 minuty do centrum lublina! Mieszkania dostępne od 1 do 3 piętra Na parterze mieszkania z ogródkami! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentuję Państwu fantastyczne mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku z lat 80-tych. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kakowskiego

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł76 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Gocławiu. Lokal posiada dogodny rozkład (plan w załączeniu), na powierzchnię 76,5 m2 składa się: salon 22,5 m2 sypialnie 2x 12,0 m2 kuchnia 9,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

410 000 zł26 m² 16 015,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Wyjątkowa oferta - lokale przy plantach krakowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Olkusz,małopolskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 3 piętrze budynku wielorodzinnego w Olkuszu przy ul. Marii Konopnickiej. W skład pomieszczeń wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Kłodzko,dolnośląskie

260 000 zł50 m² 5 148,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie 50,5 m2. Drugie piętro w bloku z cegły. Z garażem murowanym 19m2 usytuowanym 100m od bloku. Kłodzko ul. G. Morcinka. Spokojna okolica, blisko sklepy i stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

389 600 zł30 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

512 500 zł45 m² 11 389 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

439 000 zł34 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Cena: 440 000 pln. Mieszkanie jest gotowe do wejścia. Mieszkanie jest sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

515 130 zł67 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin czuby Mieszkanie dostępne również na 1 ,2 i 4 piętrze. Bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec bez piecyków - bez gazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszalińska

Katowice,śląskie

160 000 zł29 m² 5 479,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Sprzedam mieszkanie w Katowicach na ulicy Koszalińskiej 10c/28. Lokal znajduje się na pierwszy piętrze (mieszkanie środkowe). Powierzchnia użytkowa 29,2 m2 (pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

636 000 zł77 m² 8 307,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Ustawne mieszkanie na oświecenia 2 balkony N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Oświecenia, dzielnica Mistrzejowice. Mieszkanie 4 pokojowe, usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

664 400 zł49 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

573 028 zł78 m² 7 355 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mam zaszczyt przedstawić 4 pokojowe mieszkanie na Naramowicach z dwoma ogródkami 0 % prowizji / 0% podatku pcc / rynek pierwotny mieszkanie 1. Salon + aneks kuchenny 29,59 m2 2. Łazienka 4,49 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

609 500 zł59 m² 10 331 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

328 000 zł42 m² 7 805,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkanie na lewobrzeżu Szczecina w kameralnej lokalizacji wśród niewysokiej zabudowy oraz domów jednorodzinnych, dzielnica Bukowo, za Żelechowa i Warszewem. Powierzchnia 42,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

508 046 zł66 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin - czuby bez prowizji i bez podatku pcc najwyższa jakość wykonania! prezentacje apartamentów od poniedziałku do piątku W godzinach od 8:15 do 15:30 / soboty - 9:00 do 12:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długorzeczna

Warszawa,mazowieckie

326 915 zł38 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 38,20 m2. Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe w cenie 35000 zł, opcjonalnie można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

394 400 zł32 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! ul. Pileckiego 59, warszawa. Zapraszam do zapoznania się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij