dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

280 600 zł30 m² 9 206 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

549 000 zł68 m² 8 068,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Tymienieckiego 16f Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

325 814 zł23 m² 14 166 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

728 400 zł69 m² 10 520 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

774 100 zł74 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

533 100 zł52 m² 10 181 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł34 m² 10 756 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Prosperhome na sprzedaż przytulne w pełni wyposażone mieszkanie na spokojnym i cichym osiedlu, gotowe do zamieszkania! nie zwlekaj I umów się na prezentacje mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun nieruchomości: tel. Prezentuję do sprzedaży doskonale zlokalizowane, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , znajdujące się na parterze 4-piętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

369 153 zł41 m² 8 938,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,30 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Zabrze,śląskie

239 000 zł102 m² 2 353,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 101,55 m2 zlokalizowane na I piętrze w pięknej, starej kamienicy przy ul. Częstochowskiej w Zabrzu Biskupicach. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

429 000 zł42 m² 10 101 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bonarka living! oddanie W tym roku! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja do 25.02.2022 ROKU Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,74m2 usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2012 roku. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

843 400 zł68 m² 12 403 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Błonie

Błonie,dolnośląskie

545 000 zł156 m² 3 493,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne i komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej stan deweloperski Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej. Pow. całkowita 155m2, użytkowa 121m2 z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł89 m² 16 711,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz unikatowego, dużego mieszkania dla swojej rodziny a taras będzie dla Ciebie wymarzonym komfortem - to może być idealna oferta dla Ciebie. Czteropokojowe mieszkanie na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołodziejska

Gdańsk,pomorskie

825 000 zł44 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wspaniałe mieszkanie / apartament do zamieszkania, wypoczynku, wynajmu. Doskonała inwestycja. 44m2. Mieszkanie gotowe do użytku świeżo został ukończony remont. Nowe instalacje wodne, sanitarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

955 600 zł74 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Kraków,małopolskie

448 000 zł32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Olsza II! Mieszkanie jest położone na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł35 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowana kawalerka W centrum ul. Wrocławska oferta na wyłączność! biuro nieruchomości parcela oferuje Państwu do sprzedaży ofertę sprzedaży mieszkania 35 m2 na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Wolności

Poznań,wielkopolskie

346 343 zł22 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka inwestycyjna 21,66 m2 przy Placu Wolności wykończone pod klucz. Inwestycja: - strefa coworking - sala konferencyjna i miejsca do pracy - zielona strefa wypoczynkowa. Lokalizacja: - stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

236 073 zł16 m² 14 755 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 17 Stycznia

Leszno,wielkopolskie

555 117 zł60 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowość na mapie Leszna - Apartamenty Centro Prestiżowe apartamenty centro wyróżnia topowa lokalizacja i wysoka jakość wykonania, która wpisuje się w dynamicznie zmieniające się miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

443 665 zł40 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru! Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Ruda Śląska,śląskie

278 000 zł54 m² 5 172 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej o powierzchni 53,75 m2, dzielnica Wirek to zdecydowanie idealne miejsce do zamieszkania nie tylko z racji lokalizacji ale również z racji układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pokoju

Katowice,śląskie

249 000 zł43 m² 5 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w skład którego wchodzą: - salon - 2 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka, wc Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni gazowej dla budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł56 m² 7 637,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 56,3m2 na parterze, w budynku 3 piętrowym z cegły , z 1940r na osiedlu w pobliżu dworca Niebuszewo. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

237 000 zł42 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Sosnowiec Radocha - ul. Ostrogórska - odświeżone, do wprowadzenia, od zaraz Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. ok. 42 mkw , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryla

Gdynia,pomorskie

658 400 zł70 m² 9 405,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rynku pierwotnego Termin wydania II kwartał 2023 Przedstawiam Państwu duże rodzinne mieszkanie na pierwszym piętrze - ekspozycja południowo- zachodnia, zapewniająca optymalne nasłonecznienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzy pokojowe (56,44m 2 ) na ósmym piętrze z loggią w wieżowcu na bydgoskich Wyżynach Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Niezmiennie lubiany rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

455 680 zł51 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

430 000 zł41 m² 10 384 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Pachońskiego Powierzchnia: 41,41m2 Piętro: 3/7 Pokoje: 2 Cena: 430.000zł Mieszkanie: Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie stanie deweloperskim, zaplanowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł29 m² 10 839,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w Centrum usytuowana na parterze wieżowca. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Zostało zaprojektowane by maksymalnie wykorzystać kazdy metr przestrzeni. Na powierzchni ok 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

473 700 zł50 m² 9 382 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

606 896 zł80 m² 7 589,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycje zlokalizowaną na bydgoskich Kapuściskach. W pierwszym etapie zrealizowany zostanie nowoczesny jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

108 000 zł19 m² 5 684 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w centrum miasta Żyrardowa gotowe do zamieszkania od zaraz. Niewielkie mieszkanie w bez czynszowej kamienic. Lokal po remoncie gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł38 m² 10 023,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Jedyne takie mieszkanie w top- owej lokalizacji - dzielnica Warszewo! Okolica przyjazna dla każdego - dookoła zieleń, zabudowa domów rodzinnych Wszystko czego potrzebujesz jest w zasięgu 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

560 946 zł90 m² 6 209,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Urocza. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Opole,opolskie

379 000 zł80 m² 4 738 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 80 m2m na III piętrze w kamienicy w Śródmieściu Opola. z garażem i zewnętrznym miejscem postojowym. Mieszkanie to 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

800 196 zł69 m² 11 597 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

904 400 zł67 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

530 300 zł50 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021