dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł86 m² 5 569,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Piękne i ustawne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na dolnym tarasie Osowej Góry tuż przy zalesionej skarpie. Budynek 3 piętrowy zbudowany z cegły, postawiony w latach 90-tych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Poznań,wielkopolskie

623 000 zł55 m² 11 243,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera. Poleca, mieszkanie blisko Targów oraz Starego Browaru! Nowoczesna inwestycja w Centrum. Doskonała inwestycja na wynajem! W ramach inwestycji: zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

513 970 zł49 m² 10 536,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gliwice,śląskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przyjazne osiedle ustawne mieszkanie blisko centrum (podpisano umowę przedwstępną) Przestawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Czajki w Gliwicach, na jednym z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

364 680 zł61 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, która jest świetną propozycją dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, bez rezygnacji z atrakcji jakie oferuje bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł53 m² 11 867,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum? idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - bardzo dobrze skomunikowana okolica, bardzo blisko centrum, - gotowe do wprowadzenia, po gruntownym remoncie, - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł49 m² 11 837 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Piękne odremontowane dwupokojowe mieszkanie na zielonym Gocławiu, usytuowane na piątym piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Świętej Anny

Sobótka,dolnośląskie

519 000 zł71 m² 7 288 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj u stóp legendarnej góry Ślęży na najbardziej luksusowym i niepowtarzalnym osiedlu - teraz w promocyjnej cenie! for english: call us / send us an E-mail / get in touch on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł47 m² 16 077,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferuję do sprzedaży 2 pokojową nieruchomość do własnej aranżacji usytuowana na Górny Mokotowie tuż obok Metra Racławicka oraz Ogrodu Jordanowskiego. Lokalizacja: 100 m do Metra Racławicka/ 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł80 m² 13 423,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament 79,71 m2 z 2 miejscami parkingowymi oraz niezwykle przestronnymi balkonami w nowoczesnej inwestycji w bardzo spokojnej i bezpiecznej warszawskiej dzielnicy - Włochy (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie położone w prężnie rozwijającej się części pasa nadmorskiego na Stogach. Lokal znajduję się na parterze w czteropiętrowym bloku z 1980r., zabezpieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

290 000 zł41 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o powierzchni 40,76m2 z ogródkiem położone przy ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. W skład mieszkania wchodzi: - 11,71 pokój dzienny - 4,92 przedpokój - 4,20 łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł52 m² 12 619,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta dostępna tylko w naszej agencji! Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do kupna funkcjonalnego mieszkania na styku starej i nowej Woli na Ul. Karolkowej nieopodal ulicy Żytniej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł32 m² 15 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowa, nowoczesna kawalerka z garażem W inwestycji kwadrat przy ulicy Grabiszyńskiej. I piętro, powierzchnia 32,5m2. Mieszkanie składa się z umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Księże Małe

Wrocław,dolnośląskie

403 675 zł48 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w zielonej okolicy kameralne osiedle na Księżu Wielkim zdrowie przy terenach 50 krajobrazu chronionego (50ha) wypoczynek osiedlowe polany, sad, oczko wodne sport darmowa siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

662 607 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mega okazja! Mieszkanie właśnie wróciła do sprzedaży, w wyprzedanej dawno inwestycji. Jeśli jesteś zainteresowany - nie zwlekaj! Zakończenie budowy już w lipcu 2022! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lendziona

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł104 m² 6 992,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Interesujące mieszkanie W centrum wrzeszcza! lokal Z dużym potencjałem W ładnej kamienicy, częściowo odnowionej. Posesja jest ogrodzona, brak jednak możliwości parkowania samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

1 191 918 zł101 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja w pobliżu parku Grabiszyńskiego. Idealna dla ludzi, którzy szukają mieszkania blisko centrum Wrocławia. Lokal składa się z: - 4 pokoi; - kuchni z aneksem otwartej na salon; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

411 887 zł42 m² 9 924,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł62 m² 13 539,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kaliskiej na Starej Ochocie. Klimatyczne mieszkanie z charakterem położone na Starej Ochocie przy ul. Kaliskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł45 m² 8 952,21 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 44,57m2 w Rzeszowie ul. Lubelska W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,57m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Borne Sulinowo

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

399 000 zł70 m² 5 713,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne, klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie z działką rekreacyjną w centrum Bornego Sulinowa. Lokal o łącznej powierzchni 69,84 m2 położony jest na parterze i 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Luboń

Luboń,wielkopolskie

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam do kupna mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej i zielonej części Lubonia. Mieszkanie znajduje się na niewielkim, ogrodzonym osiedlu z 2000 roku. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobyłkowska

Wołomin,mazowieckie

459 000 zł56 m² 8 196,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia, ze względu na bliskość szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł52 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu , umówienia się na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca * centrum, okolice wratislavii / aquaparku * uniwersytet ekonomiczny W okolicy *pełen rozkład *ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zalesie

Wrocław,dolnośląskie

687 053 zł53 m² 12 919,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ścisłe centrum miasta! jedyne takie mieszkanie Na sprzedaż wykończone mieszkanie z rynku pierwotnego Ścisłe centrum miasta! Niepowtarzalna lokalizacja- jedyna inwestycja w tym miejscu taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

370 507 zł41 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,94 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Południe

Grajewo,podlaskie

345 000 zł58 m² 5 927,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,20 m2 w Grajewie, na osiedlu Południe. Lokal mieści się na parterze (z 4) bloku z 1979 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

429 450 zł50 m² 8 610 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Ciekawe mieszkanie o powierzchni 49,88 m2 składające się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł70 m² 14 190,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: małgorzata Krawczyk tel. Bez dodatkowych kosztów! bez prowizji pośrednika - kupujesz bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc Prezentuję do sprzedaży nowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł41 m² 4 365,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości! Mieszkanie z ogródkiem blisko budynku! Mieszkanie na parterze w kamienicy w spokojnej części dzielnicy Szczawienko. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurpiów

Wrocław,dolnośląskie

506 976 zł53 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Znajdź swój spokojny i rodzinny zakątek w nowoczesnej inwestycji na Ołtaszynie! for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Nowa inwestycja wykonana w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Gdańsk,pomorskie

800 000 zł88 m² 9 091 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - Piękny Apartament 4 - 5 pokoi z tarasem blisko Morza Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe - dobry.